Fakel
Fakel          
3
:
0
MS
SKA-Energiya
SKA-Energiya          
29-11-20 - 16:00 -
Central'nyi Stadion Profsoyuzov (Voronezh)
Fakel
Fakel          
3
MS
0
SKA-Energiya          
SKA-Energiya
MAÇIN HAKEMLERİ
HAKEM :A. Frolov
YARDIMCILAR : K. Talaev
S. Arkhipov
4. HAKEM :S. Karunenko
BİLGİ

29-11-2020 Fakel - SKA-Energiya canlı izle Fakel - SKA-Energiya maç yayını FNL canlı izle Fakel - SKA-Energiya maç sonucu sayfasındasınız ve bu sayfadan FNL de 29-11-2020 tarihinde oynanan Fakel - SKA-Energiya maçı canlı skor ve karşılaşmanın canlı istatistiklerine ulaşmaktasınız. Voronezh şehri, Central'nyi Stadion Profsoyuzov stadyumunda oynanan ve maç sonucunu sitemizden takip ettiğiniz bu karşılaşmanın orta hakemi A. Frolov dir.

90+2' N. Drozdov
(O. Dmitriev)
89' M. Petrusev
(M. Grigorjev)
87' M. Sedov
(N. Zamaliev)
80' V. Pochivalin
(A. Razborov)
74' E. Bulia
(A. Maleev)
63' R. Noma
(I. Kvekveskiri)
63' V. Bragin
(K. Bazelyuk)
46' K. Bolshakov
(V. Ilik)
46' S. Matviychuk
(G. Trufanov)
46' I. Mazurov
(A. Nikitin)
Rusya - FNL
Fakel Maç Sonucu
Fakel
SKA-Energiya Maç Sonucu
SKA-Energiya
  • %51
    Topla Oynama
    %49
  • 69
    Ataklar
    60
  • 40
    Tehlikeli Ataklar
    22
  • 3
    Kaleyi bulan şutlar
    2
  • 8
    İsabetsiz şutlar
    2
  • 2
    Kornerler
    2
  • 21
    Fauller
    16
  • 18
    Serbest Vuruşlar
    21
  • 0
    Offsaytlar
    2
  • 27
    Taç Atışları
    26
İki takım arasındaki maçlar
Fakel son 5 maç
Fakel O. Vasilenko
SKA-Energiya S. Yuran

YEDEKLER

# TAKIMLAR O G B M AV PUAN
1 Krylya Sovetov 42 32 5 5 +74 101
2 Gazovik Orenburg 42 28 10 4 +45 94
3 Nizhny Novgorod 42 27 7 8 +39 88
4 Alaniya II 42 22 11 9 +34 77
5 Baltika 42 22 7 13 +14 73
6 Torpedo Moskova 42 21 9 12 +24 72
7 Neftekhimik 42 20 10 12 +20 70
8 Veles 42 18 12 12 +8 66
9 Fakel 42 17 13 12 +14 64
10 Yenisey 42 19 6 17 -2 63
11 SKA-Energiya 42 17 9 16 +5 60
12 Chayka 42 15 11 16 -9 56
13 Volgar-Gazprom 42 14 12 16 +2 54
14 Spartak Moskova II 42 14 7 21 -24 49
15 Tekstilshchik 42 12 11 19 -19 47
16 Krasnodar II 42 11 12 19 -22 45
17 Akron 42 10 12 20 -19 42
18 Tom Tomsk 42 10 11 21 -18 41
19 Irtysh 42 9 8 25 -28 35
20 Dinamo Bryansk 42 10 5 27 -42 32
21 Chertanovo 42 7 6 29 -45 27
22 Shinnik 42 5 10 27 -51 25