Spanyolország

Spanyolország Primera División

20:00
Getafe
Celta de Vigo
Portugália

Portugália Primeira Liga

19:00
Gil Vicente
Sporting Braga
21:15
Boavista
Belenenses
Skócia

Skócia FA Cup

19:45
Clydebank
Elgin City
Oroszország

Oroszország Premier League

17:00
Lokomotiv Moskva
Sochi
Törökország

Törökország Süper Lig

18:00
Beşiktaş
Galatasaray
Brazília

Brazília Serie A

22:15
FT
RB Bragantino
São Paulo
00:30
FT
Bahia
Chapecoense
00:00
Atlético Goianiense
Grêmio
Spanyolország

Spanyolország Segunda División

20:00
Girona
Real Zaragoza
Franciaország

Franciaország Ligue 2

19:45
Auxerre
Bastia
Argentína

Argentína Liga Profesional Argentina

22:00
FT
Huracán
San Lorenzo
00:15
FT
Vélez Sarsfield
Boca Juniors
18:30
Sarmiento
Newell's Old Boys
18:30
Aldosivi
Arsenal
20:45
Lanús
Talleres de Córdoba
20:45
Atlético Tucumán
Patronato
23:00
River Plate
Argentinos Juniors
Dánia

Dánia Superliga

18:00
AaB
Viborg
Románia

Románia Liga I

15:30
Academica Clinceni
UTA Arad
18:30
CFR Cluj
Sepsi
Svédország

Svédország Allsvenskan

18:00
Örebro
Degerfors
Svédország

Svédország Superettan

18:00
Värnamo
Falkenberg
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok MLS

22:00
FT
Austin
Houston Dynamo
00:30
FT
Orlando City
New England
Uruguay

Uruguay Primera División

21:30
FT
Cerrito
Wanderers
00:30
FT
Nacional
Rentistas
14:15
Progreso
Sud América
17:45
Cerro Largo
Plaza Colonia
20:00
River Plate
Fénix
Chile

Chile Primera B

22:00
FT
Unión San Felipe
Copiapó
16:00
Santiago Morning
Deportes Iquique
22:30
Universidad Concepción
San Luis
Ukrajna

Ukrajna Persha Liga

13:30
VPK-Ahro Shevchenkivka
Hirnyk-Sport
16:30
Obolon' Kyiv
Ahrobiznes Volochysk
Mexikó

Mexikó Liga de Expansión MX

23:00
FT
Atlético Morelia
Tepatitlán
Brazília

Brazília Serie B

00:30
FT
Brusque
Vila Nova
Argentína

Argentína Primera Nacional

01:00
Estudiantes Río Cuarto
Deportivo Riestra
01:05
Temperley
Belgrano
00:00
Instituto
Brown de Adrogué
Kolumbia

Kolumbia Primera B

21:00
FT
Llaneros
Barranquilla
21:00
FT
Real Santander
Fortaleza CEIF
21:30
FT
Unión Magdalena
Valledupar
21:00
Cortuluá
Boyacá Chicó
Németország

Németország 3. Liga

18:00
MSV Duisburg
Kaiserslautern
Egyesült Arab Emírségek

Egyesült Arab Emírségek League Cup

15:15
Al Nasr (3)
(1) Al Dhafra
15:15
Sharjah (2)
(2) Ajman
17:30
Al Orooba (0)
(4) Kalba
17:30
Al Wasl (2)
(1) Bani Yas
Világ

Világ Friendlies Women

22:00
FT
Costa Rica
Jamaica
Argentína

Argentína Torneo Federal A

23:00
FT
Gimnasia Concepción
Chaco For Ever
Argentína

Argentína Torneo Federal A

21:00
FT
Ciudad de Bolívar
Sportivo Peñarol
21:00
FT
Independiente Chivilcoy
Deportivo Madryn
21:00
FT
Sportivo Desamparados
Sansinena
22:00
FT
Cipolletti
Sol de Mayo
Franciaország

Franciaország National 1

19:45
Red Star
Le Mans
Olaszország

Olaszország Serie C

20:00
FeralpiSalò
Calcio Padova
Olaszország

Olaszország Serie C

19:00
Pontedera
Reggiana
Brazília

Brazília Serie C

22:00
FT
Ypiranga Erechim
Manaus
Norvégia

Norvégia 2. Division

18:30
Hødd
Vålerenga II
Norvégia

Norvégia 2. Division

15:30
Fløy-Flekkerøy
Rosenborg II
18:00
Odd II
Kjelsås
Honduras

Honduras Liga Nacional

22:06
FT
Marathón
Platense
23:00
FT
Motagua
Real Sociedad
23:00
FT
UPNFM
Real España
Irán

Irán Persian Gulf Pro League

13:30
Havadar
Paykan
15:30
Tractor
Sanat Naft
15:30
Fajr Sepasi
Gol Gohar
15:30
Zob Ahan
Esteghlal
Egyiptom

Egyiptom Premier League

14:00
National Bank of Egypt
El Geish
16:30
Smouha
Al Ittihad
19:00
Future
Pharco
Észak-Írország

Észak-Írország Premiership

19:45
Larne
Linfield
Costa Rica

Costa Rica Primera División

21:00
FT
Santos de Guápiles
Jicaral
23:00
FT
Deportivo Saprissa
Cartaginés
Bulgária

Bulgária First League

16:30
Botev Plovdiv
Ludogorets
Ciprus

Ciprus 1. Division

17:00
PAEEK
Omonia Nicosia
17:00
Anorthosis
AEK Larnaca
Albánia

Albánia Superliga

18:45
Tirana
Partizani Tirana
Chile

Chile Primera División

00:00
FT
Huachipato
Audax Italiano
16:30
Santiago Wanderers
Deportivo Antofagasta
20:00
Palestino
La Serena
01:00
Curicó Unido
Unión La Calera
El Salvador

El Salvador Primera Division

22:00
FT
Atlético Marte
Águila
22:00
FT
Once Deportivo
Platense
22:00
FT
Firpo
Alianza
22:15
FT
FAS
Municipal Limeño
Mexikó

Mexikó Liga MX

01:00
FT
Atlético San Luis
Atlas
01:06
FT
Santos Laguna
Toluca
03:00
FT
Pachuca
Juárez
Katar

Katar Stars League

15:20
Al Shamal
Al Duhail
15:20
Al Ahli
Al Arabi
17:45
Qatar SC
Al Wakrah
Írország

Írország Premier Division

19:45
Bohemians
Waterford
19:45
St Patrick's Athletic
Dundalk
Paraguay

Paraguay Division Profesional

22:00
FT
Olimpia
Club Guaraní
00:15
FT
Libertad
Nacional
22:30
Guaireña
Cerro Porteño
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok USL Championship

21:30
FT
Tacoma Defiance
LA Galaxy II
22:00
FT
Birmingham Legion
Sporting KC II
23:00
FT
San Diego Loyal
Oakland Roots
00:30
FT
Miami FC
New York RB II
01:00
FT
El Paso Locomotive
OKC Energy
Bolívia

Bolívia Primera División

22:15
FT
Atlético Palmaflor
Always Ready
00:30
FT
Santa Cruz
Bolívar
Peru

Peru Primera División

21:30
FT
Alianza Lima
Sporting Cristal
Izrael

Izrael Ligat ha'Al

18:15
Maccabi Tel Aviv
Ashdod
18:45
Maccabi Haifa
Maccabi Netanya
Indonézia

Indonézia Liga 1

09:15
FT
Persipura
Barito Putera
09:15
POS
PSS Sleman
Persipura
12:15
POS
Barito Putera
Persik Kediri
14:30
Persela
Persik Kediri
Ecuador

Ecuador Liga Pro

22:00
FT
Manta
Guayaquil City
00:30
FT
Emelec
Barcelona
01:00
Deportivo Cuenca
Macará
Lengyelország

Lengyelország I Liga

17:00
Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz
football live score