Olaszország

Olaszország Serie A

02:00
Hellas Verona
Bologna
Anglia

Anglia Championship

02:00
AFC Bournemouth (-)
(-) Brentford
02:00
Barnsley (-)
(-) Swansea City
Spanyolország

Spanyolország Segunda División

02:00
Real Oviedo
Málaga
02:00
Girona
Sporting Gijón
Olaszország

Olaszország Serie B

02:00
Cittadella (-)
(-) Monza
02:00
Venezia (-)
(-) Lecce
Argentína

Argentína Liga Profesional Argentina

02:00
FT
Boca Juniors
River Plate
Dánia

Dánia Superliga

02:00
SønderjyskE
Lyngby
Finnország

Finnország Veikkausliiga

02:00
HJK
Lahti
Törökország

Törökország 1. Lig

02:00
Altay (-)
(-) İstanbulspor
Svédország

Svédország Allsvenskan

02:00
Elfsborg
Halmstad
02:00
IFK Göteborg
Sirius
02:00
Malmö FF
Kalmar
02:00
Mjällby
Häcken
02:00
Varberg
Norrköping
02:00
Östersunds FK
AIK
Svédország

Svédország Superettan

02:00
Västerås SK
Värnamo
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok MLS

02:00
FT
Cincinnati
Inter Miami
02:00
FT
New England
Columbus SC
02:00
FT
DC United
Orlando City
02:00
FT
Seattle Sounders
Los Angeles
Uruguay

Uruguay Primera División

02:00
FT
Deportivo Maldonado
Liverpool
02:00
FT
Cerrito
River Plate
Kolumbia

Kolumbia Primera B

02:00
POS
Atlético
Deportes Quindío
Németország

Németország 3. Liga

02:00
Lübeck
Zwickau
Finnország

Finnország Ykkönen

02:00
VPS
KPV
02:00
TPS
Jaro
Brazília

Brazília Cearense 1

02:00
Fortaleza
Icasa
02:00
Pacajus
Ferroviário
02:00
Caucaia
Crato
02:00
Ceará
Atlético Cearense
Brazília

Brazília Paulista A3

02:00
Bandeirante SP
Barretos
02:00
Desportivo Brasil
Votuporanguense
02:00
Nacional SP
Capivariano
02:00
Olímpia
Batatais
02:00
Penapolense
Primavera SP
02:00
Comercial
Rio Preto
02:00
Noroeste
Linense
02:00
São José EC
Marília
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok NWSL

02:00
FT
Orlando Pride
Washington Spirit
02:00
FT
Portland Thorns
Chicago Red Stars
Spanyolország

Spanyolország Primera División Femenina

POS
Barcelona
Sporting de Huelva
Svédország

Svédország Damallsvenskan

02:00
Djurgården
Häcken
02:00
Eskilstuna United
Hammarby
Skócia

Skócia Play-offs 3/4

02:00
Edinburgh City (-)
(-) Dumbarton
Brazília

Brazília Pernambucano 1

02:00
Retrô
Sete de Setembro PE
02:00
Central
Acadêmica Vitória
Ázsia

Ázsia AFC Cup

02:00
POS
Winner play-off Path A
Bashundhara Kings
02:00
POS
Maziya
ATK Mohun Bagan
02:00
Dordoi Bishkek
Ahal
02:00
Alay
Altyn Asyr
02:00
Khujand
Nasaf
Brazília

Brazília Paulista A1

02:00
FT
São Paulo
Mirassol
Brazília

Brazília Paulista A1

02:00
FT
RB Bragantino
Ponte Preta
02:00
Novorizontino
Ituano
Dél-Korea

Dél-Korea K League 2

02:00
Jeonnam Dragons
Ansan Greeners
02:00
Bucheon 1995
Seoul E-Land
Brazília

Brazília Paranaense 1

02:00
Azuriz (-)
(-) Operário PR
02:00
Maringá (-)
(-) Cascavel
02:00
Paraná (-)
(-) Athletico Paranaense
02:00
Londrina (-)
(-) Cianorte
Argentína

Argentína Copa Argentina

02:00
Newell's Old Boys
Sarmiento
Chile

Chile Primera B

02:00
CAN
San Luis
Lautaro de Buin
Ecuador

Ecuador Liga Pro

02:00
FT
LDU Quito
Aucas
02:00
FT
Nueve de Octubre
Barcelona
02:00
Técnico Universitario
Orense
Izland

Izland Úrvalsdeild

02:00
Keflavík
KA
02:00
KR
Valur
02:00
HK
FH
02:00
ÍA
Stjarnan
Lettország

Lettország Virsliga

02:00
Ventspils
Noah Jūrmala
Venezuela

Venezuela Primera División

02:00
FT
Aragua
Academia Puerto Cabello
02:00
FT
Metropolitanos
Mineros de Guayana
Albánia

Albánia Superliga

02:00
Kukësi
Bylis
02:00
Vllaznia Shkodër
Kastrioti Krujë
02:00
Teuta Durrës
Partizani Tirana
02:00
Tirana
Laçi
02:00
Skënderbeu Korçë
Apolonia Fier
Peru

Peru Primera División

02:00
Alianza Atlético
Academia Cantolao
02:00
FT
Sporting Cristal
Sport Huancayo
02:00
Sport Boys
Alianza Lima
Bolívia

Bolívia Primera División

02:00
POS
Guabirá
Oriente Petrolero
02:00
POS
Bolívar
Santa Cruz
02:00
POS
Blooming
Nacional Potosí
Paraguay

Paraguay Division Profesional

POS
Cerro Porteño
12 de Octubre
02:00
FT
River Plate
Cerro Porteño
02:00
FT
Club Guaraní
Libertad
02:00
Nacional
Olimpia
Mexikó

Mexikó Liga MX

02:00
FT
Monterrey
Santos Laguna
02:00
FT
América
Pachuca
Cseh Köztársaság

Cseh Köztársaság FNL

02:00
Líšeň
Ústí nad Labem
02:00
Dukla Praha
Táborsko
Kína

Kína CSL

02:00
3'
Tianjin Tigers
Wuhan FC
02:00
Changchun Yatai
Shanghai Shenhua
Argentína

Argentína Primera Nacional

02:00
Atlanta
Deportivo Maipú
02:00
San Martín Tucumán
Deportivo Riestra
02:00
Independiente Rivadavia
Gimnasia Jujuy
02:00
Defensores de Belgrano
All Boys
Bulgária

Bulgária First League

02:00
Botev Plovdiv
Cherno More
02:00
Levski Sofia
Tsarsko selo
Costa Rica

Costa Rica Primera División

02:00
FT
Deportivo Saprissa (-)
(-) Alajuelense
Ciprus

Ciprus 1. Division

02:00
Ermis
Karmiotissa
02:00
Doxa
APOEL
Honduras

Honduras Liga Nacional

02:00
FT
Motagua (-)
(-) Olimpia
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok USL Championship

02:00
FT
OKC Energy
Atlanta United II
02:00
FT
Rio Grande Valley
San Antonio