Europe

Europe UEFA Europa League

02:00
FT
Granada (0)
(2) Manchester United
02:00
FT
Arsenal (4)
(0) Slavia Praha
02:00
FT
Ajax (1)
(1) Roma
02:00
FT
Dinamo Zagreb (1)
(2) Villarreal
France

France Coupe de France

02:00
FT
Red Star
Olympique Lyonnais
Switzerland

Switzerland Schweizer Pokal

02:00
FT
St. Gallen
Young Boys
Russia

Russia Cup

02:00
FT
Krylya Sovetov
Dinamo Moscow
02:00
FT
Arsenal Tula
CSKA Moscow
Turkey

Turkey Süper Lig

02:00
FT
Denizlispor
Kasımpaşa
02:00
FT
Gaziantep FK
Istanbul Basaksehir
02:00
FT
Yeni Malatyaspor
Fenerbahçe
Germany

Germany 2. Bundesliga

02:00
FT
Hannover 96
Würzburger Kickers
Turkey

Turkey 3. Lig

02:00
FT
Arnavutköy Belediyespor
Fatsa Belediyespor
02:00
FT
Manisaspor
Çankaya FK
02:00
FT
Belediye Derincespor
Edirnespor
02:00
FT
Diyarbekirspor
Antalya Kemerspor
02:00
FT
Artvin Hopaspor
Nevşehir Belediyespor
02:00
FT
Payasspor
Ofspor
02:00
FT
Bucaspor 1928
Yeşilyurt Belediyespor
02:00
FT
1877 Alemdağspor
Kızılcabölükspor
Turkey

Turkey 3. Lig

02:00
FT
Tekirdağspor
Çengelköyspor
02:00
FT
Fethiyespor
Belediye Kütahyaspor
02:00
FT
Karaman Belediyespor
Ağrı 1970
02:00
FT
Yomraspor
Halide Edip Adıvar
02:00
FT
Ceyhanspor
İskenderun
02:00
FT
Tepecikspor
Tokatspor
02:00
FT
Yozgatspor 1959
Nazilli Belediyespor
02:00
FT
Kahta 02 Spor
Mardin Fosfat
Turkey

Turkey 3. Lig

02:00
FT
Şile Yıldızspor
Somaspor
02:00
FT
Esenler Erokspor
Yalovaspor
02:00
FT
Isparta 32 Spor
Cizrespor
02:00
FT
Osmaniyespor
Arhavispor
02:00
FT
Altındağ Spor
Çarşambaspor
02:00
FT
Gölcükspor
Elazığ Karakoçan FK
02:00
FT
Erbaaspor
Çatalcaspor
02:00
FT
İçel İdmanyurdu Spor
Karşıyaka
N/C America

N/C America Concacaf Champions League

02:00
FT
Deportivo Saprissa (0)
(4) Philadelphia Union
02:00
FT
León (1)
(2) Toronto
02:00
FT
Olimpia (1)
(0) América
Scotland

Scotland League One

02:00
FT
Clyde
Forfar Athletic
02:00
FT
Dumbarton
East Fife
South America

South America CONMEBOL Sudamericana

02:00
FT
City Torque (2)
(0) Fénix
02:00
FT
Nacional Potosí (1)
(4) Guabirá
02:00
FT
Mineros de Guayana (1)
(0) Aragua
02:00
FT
Sport Huancayo (1)
(0) UTC Cajamarca
02:00
FT
Atlético Palmaflor (1)
(2) Jorge Wilstermann
South America

South America CONMEBOL Libertadores

02:00
FT
Libertad (1)
(4) Atlético Nacional
Brazil

Brazil Mineiro 1

02:00
FT
Coimbra
Cruzeiro
02:00
FT
América Mineiro
CA Patrocinense
South America

South America CONMEBOL Recopa

02:00
FT
Defensa y Justicia (2)
(1) Palmeiras
World

World Friendlies Women

02:00
FT
Japan
Paraguay
02:00
FT
Belgium
Norway
02:00
FT
Republic of Ireland
Denmark
Brazil

Brazil Copa do Brasil

02:00
FT
Vitória
Rio Branco ES
02:00
FT
Bahia
Manaus
02:00
FT
Tombense
Vasco da Gama
02:00
FT
Criciúma
Ponte Preta
Denmark

Denmark DBU Pokalen

02:00
FT
Midtjylland (1)
(3) SønderjyskE
02:00
FT
AGF (1)
(1) Randers
Argentina

Argentina Copa Argentina

02:00
FT
Talleres de Córdoba
Vélez Sarsfield
02:00
FT
Atlético Tucumán
River Plate
Asia

Asia AFC Champions League

CAN
Melbourne City
Shan United
Asia

Asia Women's Olympic Qualifying Asia

02:00
FT
Korea Republic (2)
(1) China PR
Bulgaria

Bulgaria First League

02:00
FT
Botev Vratsa
Botev Plovdiv
02:00
FT
Lokomotiv Plovdiv
Tsarsko selo
Peru

Peru Primera División

02:00
FT
Ayacucho
Universidad San Martín