England

England Premier League

02:00
FT
Tottenham Hotspur
Southampton
02:00
FT
Aston Villa
Manchester City
Germany

Germany Bundesliga

02:00
FT
Borussia Dortmund
Union Berlin
02:00
FT
Hoffenheim
Borussia M'gladbach
02:00
FT
Werder Bremen
Mainz 05
02:00
FT
Stuttgart
Wolfsburg
Spain

Spain La Liga

02:00
FT
Levante
Sevilla
02:00
FT
Osasuna
Valencia
02:00
FT
Real Betis
Athletic Club
02:00
FT
Deportivo Alavés
Villarreal
02:00
FT
Elche
Real Valladolid
02:00
FT
Cádiz
Real Madrid
Italy

Italy Serie A

02:00
FT
Milan
Sassuolo
02:00
FT
Genoa
Benevento
02:00
FT
Udinese
Cagliari
02:00
FT
Spezia
Internazionale
02:00
FT
Juventus
Parma
02:00
FT
Crotone
Sampdoria
02:00
FT
Bologna
Torino
France

France Coupe de France

02:00
FT
PSG
Angers SCO
02:00
FT
Olympique Lyonnais
Monaco
Portugal

Portugal Primeira Liga

02:00
FT
Santa Clara
Moreirense
02:00
FT
Marítimo
Rio Ave
02:00
FT
Sporting Braga
Boavista
02:00
FT
Sporting CP
Belenenses
Austria

Austria Bundesliga

02:00
FT
Sturm Graz
Wolfsberger AC
02:00
FT
Swarovski Tirol
Salzburg
02:00
FT
LASK
Rapid Wien
Switzerland

Switzerland Super League

02:00
FT
Luzern
Lausanne Sport
02:00
FT
Lugano
St. Gallen
02:00
FT
Vaduz
Basel
Scotland

Scotland Premiership

02:00
FT
Hibernian
Livingston
02:00
FT
St. Johnstone
Rangers
02:00
FT
Aberdeen
Celtic
02:00
FT
Hamilton Academical
Motherwell
02:00
FT
Kilmarnock
Dundee United
02:00
FT
Ross County
St. Mirren
Russia

Russia Cup

02:00
FT
Akhmat Grozny
Krylya Sovetov
02:00
FT
Lokomotiv Moscow
CSKA Moscow
Greece

Greece Super League 1

02:00
FT
Olympiakos Piraeus
Asteras Tripolis
02:00
FT
Aris
PAOK
02:00
FT
AEK Athens
Panathinaikos
Turkey

Turkey Süper Lig

02:00
FT
BB Erzurumspor
Yeni Malatyaspor
02:00
FT
Ankaragücü
Denizlispor
02:00
FT
Galatasaray
Trabzonspor
England

England Championship

02:00
FT
Millwall
AFC Bournemouth
02:00
FT
Rotherham United
Middlesbrough
02:00
FT
Stoke City
Coventry City
02:00
FT
Wycombe Wanderers
Bristol City
02:00
FT
Birmingham City
Nottingham Forest
02:00
FT
Huddersfield Town
Barnsley
02:00
FT
Luton Town
Reading
Germany

Germany 2. Bundesliga

02:00
FT
Fortuna Dusseldorf
St. Pauli
02:00
FT
Paderborn
Osnabrück
02:00
FT
Heidenheim
Bochum
02:00
FT
Hannover 96
Jahn Regensburg
Turkey

Turkey 3. Lig

02:00
FT
Manisaspor
Edirnespor
02:00
FT
Belediye Derincespor
Ofspor
02:00
FT
Artvin Hopaspor
Yeşilyurt Belediyespor
02:00
FT
Payasspor
Diyarbekirspor
02:00
FT
Bucaspor 1928
Fatsa Belediyespor
02:00
FT
Nevşehir Belediyespor
Kızılcabölükspor
02:00
FT
Arnavutköy Belediyespor
Antalya Kemerspor
02:00
FT
1877 Alemdağspor
Çankaya FK
Turkey

Turkey 3. Lig

02:00
FT
Tekirdağspor
Darıca Gençlerbirliği
02:00
FT
Fethiyespor
Tokatspor
02:00
FT
Karaman Belediyespor
Nazilli Belediyespor
02:00
FT
Yomraspor
Ağrı 1970
02:00
FT
Ceyhanspor
Halide Edip Adıvar
02:00
FT
Tepecikspor
Çengelköyspor
02:00
FT
Kahta 02 Spor
Belediye Kütahyaspor
02:00
FT
Mardin Fosfat
İskenderun
Turkey

Turkey 3. Lig

02:00
FT
Şile Yıldızspor
Batman Petrolspor
02:00
FT
Esenler Erokspor
Çatalcaspor
02:00
FT
Isparta 32 Spor
Arhavispor
02:00
FT
Osmaniyespor
Somaspor
02:00
FT
Altındağ Spor
Karşıyaka
02:00
FT
Gölcükspor
Cizrespor
02:00
FT
Erbaaspor
Çarşambaspor
02:00
FT
Elazığ Karakoçan FK
Yalovaspor
Turkey

Turkey 3. Lig

02:00
FT
Bayrampaşaspor
Kozan Spor FK
02:00
FT
Düzcespor
Bergama Belediyespor
02:00
FT
Sultanbeyli Belediyespor
1954 Kelkit Belediyespor
02:00
FT
Kestelspor
Modafen
02:00
FT
Karaköprü Belediyespor
Muğlaspor
02:00
FT
52 Orduspor
68 Aksaray Belediyespor
02:00
FT
Bursa Yıldırımspor
Kırıkkale Büyük Anadolu
02:00
FT
Siirt İl Özel İdaresi
Adıyaman 1954
Spain

Spain Segunda División

02:00
FT
Mirandés
Tenerife
Croatia

Croatia 1. HNL

02:00
FT
Lokomotiva Zagreb
Varaždin
02:00
FT
Istra 1961
Rijeka
02:00
FT
Osijek
Dinamo Zagreb
Czech Republic

Czech Republic Czech Liga

02:00
FT
Opava
Slovan Liberec
02:00
FT
Slovácko
Zbrojovka Brno
02:00
FT
Teplice
Viktoria Plzen
02:00
FT
Příbram
Bohemians 1905
02:00
FT
Pardubice
Sparta Praha
02:00
FT
Slavia Praha
Zlín
Denmark

Denmark Superliga

02:00
FT
Nordsjælland
Brøndby
Denmark

Denmark Superliga

02:00
FT
Lyngby
SønderjyskE
02:00
FT
AaB
OB
Poland

Poland Ekstraklasa

02:00
FT
Jagiellonia Białystok
Stal Mielec
02:00
FT
Zagłębie Lubin
Wisła Kraków
02:00
FT
Cracovia Kraków
Wisła Płock
02:00
FT
Piast Gliwice
Legia Warszawa
South America

South America CONMEBOL Sudamericana

02:00
FT
12 de Octubre
Rosario Central
02:00
FT
San Lorenzo
Huachipato
02:00
FT
Ceará
Jorge Wilstermann
02:00
FT
Metropolitanos
Melgar
02:00
FT
Aucas
Athletico Paranaense
02:00
FT
Atlético Goianiense
Newell's Old Boys
South America

South America CONMEBOL Libertadores

02:00
FT
Universitario
Palmeiras
02:00
FT
Independiente Valle
Defensa y Justicia
02:00
FT
Deportivo Táchira
Olimpia
02:00
FT
Always Ready
Internacional
02:00
FT
Santos
Barcelona
02:00
FT
The Strongest
Boca Juniors
02:00
FT
Sporting Cristal
São Paulo
02:00
FT
Rentistas
Racing Club
02:00
FT
Argentinos Juniors
Nacional
02:00
FT
Vélez Sarsfield
Flamengo
02:00
FT
Deportivo La Guaira
Atlético Mineiro
Asia

Asia AFC Cup

CAN
Abahani
Eagles
Cyprus

Cyprus Cup

02:00
FT
AEL (2)
(4) Olympiakos Nicosia
02:00
FT
APOEL (0)
(1) Anorthosis
Ukraine

Ukraine Cup

02:00
FT
Ahrobiznes Volochysk
Dynamo Kyiv
02:00
FT
Oleksandria
Zorya
Ukraine

Ukraine Premier League

02:00
FT
Lviv
Minai
Africa

Africa CAF Confederation Cup

02:00
FT
Orlando Pirates
ES Sétif
02:00
FT
Cotonsport
Kabylie
02:00
FT
NAPSA Stars
RSB Berkane
02:00
FT
Salitas
CS Sfaxien
02:00
FT
Jaraaf
Etoile du Sahel
02:00
FT
Nkana
Pyramids
02:00
FT
Namungo
Raja Casablanca
Korea Republic

Korea Republic K League 1

02:00
FT
Ulsan
Jeonbuk Motors
02:00
FT
Seongnam
Incheon United
02:00
FT
Daegu
Suwon Bluewings
02:00
FT
Jeju United
Seoul
Argentina

Argentina Copa Argentina

02:00
FT
Huracán Las Heras
Estudiantes Río Cuarto
Asia

Asia AFC Champions League

02:00
FT
Al Hilal
Istiqlol
02:00
FT
AGMK
Shabab Al Ahli
02:00
FT
Al Duhail
Esteghlal
02:00
FT
Al Shorta
Al Ahli
POS
Viettel
Ulsan
POS
BG Pathum United
Winner play-off Path A
POS
Johor Darul Ta'zim
Nagoya Grampus
POS
Pohang Steelers
Ratchaburi
POS
Jeonbuk Motors
Sydney
POS
Tampines Rovers
Gamba Osaka
POS
United City
Beijing Guoan
POS
Kawasaki Frontale
Winner play-off Path D
POS
Kitchee
Port
POS
Guangzhou FC
Winner play-off Path B
Costa Rica

Costa Rica Primera División

02:00
FT
Cartaginés
Sporting San José
02:00
FT
Limón
Deportivo Saprissa
02:00
FT
Guadalupe
Pérez Zeledón
South Africa

South Africa PSL

02:00
FT
AmaZulu
Mamelodi Sundowns
02:00
FT
Black Leopards
Stellenbosch
02:00
FT
Kaizer Chiefs
Cape Town City
02:00
FT
SuperSport United
Golden Arrows
Bulgaria

Bulgaria First League

02:00
FT
Beroe
Tsarsko selo
02:00
FT
CSKA Sofia
Montana
02:00
FT
Lokomotiv Plovdiv
Levski Sofia