Europe

Europe UEFA Champions League

02:00
FT
PSG (0)
(2) Manchester City
Spain

Spain La Liga

02:00
FT
Athletic Club
Real Valladolid
Portugal

Portugal Primeira Liga

02:00
FT
Farense
Portimonense
Austria

Austria Bundesliga

02:00
FT
Salzburg
Wolfsberger AC
02:00
FT
LASK
Sturm Graz
02:00
FT
Swarovski Tirol
Rapid Wien
Turkey

Turkey Süper Lig

02:00
FT
Kayserispor
Denizlispor
02:00
FT
Fatih Karagümrük
Antalyaspor
02:00
FT
Göztepe
Trabzonspor
02:00
FT
Rizespor
Beşiktaş
02:00
FT
Galatasaray
Konyaspor
Greece

Greece Cup

02:00
FT
Olympiakos Piraeus (1)
(1) PAS Giannina
Germany

Germany 2. Bundesliga

02:00
FT
Greuther Fürth
Sandhausen
Turkey

Turkey 2. Lig

02:00
FT
Ankara Demirspor
Kahramanmaraşspor
02:00
FT
İnegölspor
Şanlıurfaspor
02:00
FT
Kocaelispor
Hacettepe
02:00
FT
Sancaktepe FK
Amed
02:00
FT
Manisa FK
Gümüşhanespor
02:00
FT
Çorum FK
Zonguldak Kömürspor
02:00
FT
Afjet Afyonspor
Uşak Spor
02:00
FT
Niğde Anadolu
Hekimoğlu Trabzon
02:00
FT
Ergene Velimeşespor
24 Erzincanspor
Turkey

Turkey 2. Lig

02:00
FT
Sivas Belediyespor
Pendikspor
02:00
FT
Kardemir Karabükspor
Karacabey Belediyespor
02:00
FT
Elazığspor
Mamak
02:00
FT
Turgutluspor
Sakaryaspor
02:00
FT
Bayburt ÖİS
Kırşehir Belediyespor
02:00
FT
Eyüpspor
Tarsus İdman Yurdu
02:00
FT
Serik Belediyespor
Bodrumspor
02:00
FT
Etimesgut Belediyespor
Pazarspor
02:00
FT
Kastamonuspor
Vanspor FK
02:00
FT
1922 Konyaspor
Kırklarelispor
France

France Ligue 2

02:00
FT
Dunkerque
Amiens SC
N/C America

N/C America Concacaf Champions League

02:00
FT
Atlanta United (1)
(1) Philadelphia Union
02:00
FT
Toronto (0)
(1) Cruz Azul
Poland

Poland Ekstraklasa

02:00
FT
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Russia

Russia FNL

02:00
FT
Spartak Moskva II
Fakel
02:00
FT
Tom Tomsk
Chayka
02:00
FT
Irtysh
SKA Khabarovsk
02:00
FT
Alaniya Vladikavkaz
Krasnodar II
02:00
FT
Volgar Astrakhan
Shinnik
02:00
FT
Dinamo Bryansk
Veles
02:00
FT
Neftekhimik
Baltika
02:00
FT
Tekstilshchik
Akron
02:00
FT
Krylya Sovetov
Torpedo Moskva
02:00
FT
Chertanovo
Orenburg
02:00
FT
Nizhny Novgorod
Yenisey
South America

South America CONMEBOL Sudamericana

02:00
FT
Huachipato
12 de Octubre
02:00
FT
Bahia
Guabirá
02:00
FT
Independiente
City Torque
02:00
FT
Arsenal
Ceará
02:00
FT
Athletico Paranaense
Metropolitanos
South America

South America CONMEBOL Libertadores

02:00
FT
Palmeiras
Independiente Valle
02:00
FT
Defensa y Justicia
Universitario
02:00
FT
Internacional
Deportivo Táchira
02:00
FT
Boca Juniors
Santos
02:00
FT
Independiente Santa Fe
Fluminense
02:00
FT
River Plate
Junior
02:00
FT
Nacional
Atlético Nacional
02:00
FT
Flamengo
Unión La Calera
02:00
FT
LDU Quito
Vélez Sarsfield
02:00
FT
Atlético Mineiro
América de Cali
02:00
FT
Cerro Porteño
Deportivo La Guaira
Wales

Wales Premier League

02:00
FT
Bala Town
Connah's Quay
Africa

Africa CAF Confederation Cup

02:00
FT
Enyimba
Orlando Pirates
02:00
FT
ES Sétif
Al Ahli Benghazi
02:00
FT
RSB Berkane
Cotonsport
02:00
FT
Kabylie
NAPSA Stars
02:00
FT
CS Sfaxien
Jaraaf
02:00
FT
Etoile du Sahel
Salitas
02:00
FT
Pyramids
Namungo
02:00
FT
Raja Casablanca
Nkana
Ukraine

Ukraine Premier League

02:00
FT
Olimpik Donetsk
Zorya
02:00
FT
Lviv
Rukh Vynnyky
Croatia

Croatia Cup

02:00
FT
Dinamo Zagreb
HNK Gorica
Czech Republic

Czech Republic Cup

02:00
FT
Sigma Olomouc
Slavia Praha
Czech Republic

Czech Republic Cup

02:00
FT
Viktoria Plzen
Teplice
Argentina

Argentina Copa Argentina

02:00
FT
Deportivo Madryn
Banfield
Asia

Asia AFC Champions League

02:00
FT
Al Ahli
Esteghlal
POS
BG Pathum United
Viettel
POS
Winner play-off Path A
Ulsan
POS
Pohang Steelers
Johor Darul Ta'zim
POS
Ratchaburi
Nagoya Grampus
POS
Sydney
Gamba Osaka
POS
Jeonbuk Motors
Tampines Rovers
POS
Kawasaki Frontale
United City
POS
Winner play-off Path D
Beijing Guoan
POS
Guangzhou FC
Kitchee
POS
Winner play-off Path B
Port
Albania

Albania Superliga

02:00
FT
Skënderbeu Korçë
Bylis
02:00
FT
Apolonia Fier
Kastrioti Krujë
02:00
FT
Kukësi
Teuta Durrës
02:00
FT
Tirana
Vllaznia Shkodër
02:00
FT
Laçi
Partizani Tirana
South Africa

South Africa PSL

02:00
FT
Kaizer Chiefs
Chippa United
02:00
FT
TTM
Bloemfontein Celtic
02:00
FT
Baroka
TS Galaxy
02:00
FT
Cape Town City
AmaZulu
02:00
FT
Mamelodi Sundowns
Golden Arrows
Cyprus

Cyprus 1. Division

02:00
FT
Enosis
Pafos
02:00
FT
Doxa
Karmiotissa
Australia

Australia A-League

02:00
FT
Central Coast Mariners
Brisbane Roar