Anglia

Anglia Premier League

12:30
FT
Crystal Palace
Manchester City
15:00
FT
Brighton & Hove Albion
Leeds United
17:30
FT
Chelsea
Fulham
20:00
FT
Everton
Aston Villa
Németország

Németország DFB Pokal

19:30
FT
Borussia Dortmund
Holstein Kiel
Spanyolország

Spanyolország Primera División

13:00
FT
Eibar
Deportivo Alavés
15:15
FT
Elche
Atlético Madrid
17:30
FT
Huesca
Real Sociedad
20:00
FT
Real Madrid
Osasuna
Olaszország

Olaszország Serie A

14:00
FT
Hellas Verona
Spezia
17:00
FT
Crotone
Internazionale
19:45
FT
Milan
Benevento
Franciaország

Franciaország Ligue 1

16:00
FT
PSG
Lens
20:00
FT
Lille
Nice
Hollandia

Hollandia Eredivisie

15:30
FT
Heracles
VVV
17:45
FT
Fortuna Sittard
Twente
19:00
FT
RKC Waalwijk
AZ
19:00
FT
Vitesse
PEC Zwolle
20:00
FT
Utrecht
Willem II
Portugália

Portugália Primeira Liga

21:15
FT
Porto
Famalicão
15:30
FT
Gil Vicente
Farense
18:00
FT
Santa Clara
Boavista
18:00
FT
Portimonense
Rio Ave
20:30
FT
Sporting CP
Nacional
Belgium

Belgium First Division A

19:45
FT
KV Oostende
Standard Liège
Belgium

Belgium Play-offs 1/2

17:30
FT
RFC Seraing (5)
(2) Waasland-Beveren
Ausztria

Ausztria Cup

19:30
FT
LASK
Salzburg
Svájc

Svájc Super League

17:15
FT
Vaduz
Luzern
19:30
FT
Basel
St. Gallen
Skócia

Skócia Premiership

15:00
FT
Hibernian
St. Johnstone
15:00
FT
Livingston
Aberdeen
15:00
FT
Dundee United
Ross County
15:00
FT
Motherwell
Kilmarnock
15:00
FT
St. Mirren
Hamilton Academical
Oroszország

Oroszország Premier League

12:00
FT
Rubin Kazan
Dinamo Moskva
12:00
FT
Rotor Volgograd
Akhmat Grozny
14:30
FT
CSKA Moskva
Ufa
17:00
FT
Krasnodar
Sochi
Törökország

Törökország Süper Lig

18:30
FT
Beşiktaş
Hatayspor
Anglia

Anglia Championship

12:30
FT
Sheffield Wednesday
Nottingham Forest
15:00
FT
Birmingham City
Cardiff City
15:00
FT
Brentford
Watford
15:00
FT
Huddersfield Town
Coventry City
15:00
FT
Luton Town
Middlesbrough
15:00
FT
Millwall
Bristol City
15:00
FT
Norwich City
Reading
15:00
FT
Preston North End
Barnsley
15:00
FT
Rotherham United
Blackburn Rovers
15:00
FT
Stoke City
Queens Park Rangers
15:00
FT
Swansea City
Derby County
15:00
FT
Wycombe Wanderers
AFC Bournemouth
Törökország

Törökország 3. Lig

13:00
FT
Manisaspor
Ofspor
13:00
FT
Belediye Derincespor
Payasspor
13:00
FT
Artvin Hopaspor
Fatsa Belediyespor
13:00
FT
Kızılcabölükspor
Yeşilyurt Belediyespor
13:00
FT
Bucaspor 1928
Antalya Kemerspor
13:00
FT
Nevşehir Belediyespor
Çankaya FK
13:00
FT
Arnavutköy Belediyespor
Diyarbekirspor
13:00
FT
1877 Alemdağspor
Edirnespor
Törökország

Törökország 3. Lig

13:00
FT
Fethiyespor
Çengelköyspor
13:00
FT
Karaman Belediyespor
Yozgatspor 1959
13:00
FT
Yomraspor
Nazilli Belediyespor
13:00
FT
Ceyhanspor
Ağrı 1970
13:00
FT
Tepecikspor
Darıca Gençlerbirliği
13:00
FT
İskenderun
Belediye Kütahyaspor
13:00
FT
Kahta 02 Spor
Tokatspor
13:00
FT
Mardin Fosfat
Halide Edip Adıvar
Törökország

Törökország 3. Lig

10:00
FT
Erbaaspor
Karşıyaka
12:00
FT
Osmaniyespor
Batman Petrolspor
13:00
FT
Esenler Erokspor
Çarşambaspor
13:00
FT
Isparta 32 Spor
Somaspor
13:00
FT
Altındağ Spor
İçel İdmanyurdu Spor
13:00
FT
Yalovaspor
Cizrespor
13:00
FT
Gölcükspor
Arhavispor
13:00
FT
Elazığ Karakoçan FK
Çatalcaspor
Törökország

Törökország 3. Lig

13:00
FT
Bayrampaşaspor
Silivrispor
13:00
FT
Düzcespor
Kırıkkale Büyük Anadolu
13:00
FT
1954 Kelkit Belediyespor
68 Aksaray Belediyespor
13:00
FT
Sultanbeyli Belediyespor
Bergama Belediyespor
13:00
FT
Kestelspor
Muğlaspor
13:00
FT
Karaköprü Belediyespor
Adıyaman 1954
13:00
FT
52 Orduspor
Modafen
13:00
FT
Bursa Yıldırımspor
Kozan Spor FK
Spanyolország

Spanyolország Segunda División

15:00
FT
Girona
Tenerife
17:15
FT
Almería
Real Oviedo
17:15
FT
Mallorca
Mirandés
Olaszország

Olaszország Serie B

13:00
FT
Venezia
Chievo
13:00
FT
Lecce
Cittadella
13:00
FT
Ascoli
Empoli
13:00
FT
Virtus Entella
Vicenza
13:00
FT
Salernitana
Monza
13:00
FT
Cosenza
Pescara
13:00
FT
Frosinone
Pisa
13:00
FT
Reggiana
Pordenone
13:00
FT
Cremonese
Reggina
13:00
FT
Brescia
SPAL
Franciaország

Franciaország Ligue 2

14:00
FT
Paris FC
Toulouse
19:00
FT
Amiens SC
Guingamp
19:00
FT
Caen
Auxerre
19:00
FT
Châteauroux
Troyes
19:00
FT
Dunkerque
Sochaux
19:00
FT
Le Havre
Chambly
19:00
FT
Nancy
Valenciennes
19:00
FT
Niort
Rodez
19:00
FT
Pau
Ajaccio
Argentína

Argentína Liga Profesional Argentina

01:00
FT
Colón
Arsenal
22:00
FT
Vélez Sarsfield
Patronato
Horvátország

Horvátország 1. HNL

16:00
FT
Slaven Koprivnica
Dinamo Zagreb
19:00
FT
Hajduk Split
Rijeka
Cseh Köztársaság

Cseh Köztársaság Czech Liga

14:00
FT
Opava
Bohemians 1905
14:00
FT
Příbram
České Budějovice
16:00
FT
Slovácko
Mladá Boleslav
18:30
FT
Baník Ostrava
Zbrojovka Brno
Japán

Japán J1 League

06:00
FT
Vegalta Sendai
Kashiwa Reysol
06:00
FT
Tokyo
Yokohama F. Marinos
06:00
FT
Avispa Fukuoka
Urawa Reds
07:00
FT
Vissel Kobe
Sanfrecce Hiroshima
08:00
FT
Sagan Tosu
Tokushima Vortis
09:33
FT
Yokohama
Kashima Antlers
Lengyelország

Lengyelország Ekstraklasa

14:00
FT
Legia Warszawa
Wisła Kraków
16:30
FT
Pogoń Szczecin
Warta Poznań
19:00
FT
Lech Poznań
Stal Mielec
Románia

Románia Liga I

13:00
FT
UTA Arad
Chindia Târgovişte
Románia

Románia Liga I

15:30
FT
Botoşani
Sepsi
Skócia

Skócia League One

15:00
FT
Falkirk
Montrose
15:00
FT
Cove Rangers
Airdrieonians
Skócia

Skócia League One

15:00
FT
Peterhead
Forfar Athletic
15:00
FT
Clyde
Dumbarton
Skócia

Skócia League Two

15:00
FT
Edinburgh City
Elgin City
15:00
FT
Stirling Albion
Stranraer
Skócia

Skócia League Two

15:00
FT
Albion Rovers
Brechin City
15:00
FT
Annan Athletic
Cowdenbeath
Törökország

Törökország 1. Lig

11:30
FT
Eskişehirspor
Bursaspor
14:00
FT
Samsunspor
Ankaraspor
14:00
FT
Ankara Keçiörengücü
Menemenspor
14:00
FT
Giresunspor
Akhisarspor
14:00
FT
Altınordu
Tuzlaspor
14:00
FT
Ümraniyespor
Altay
14:00
FT
Bandırmaspor
Adanaspor
14:00
FT
İstanbulspor
Boluspor
14:00
FT
Adana Demirspor
Balıkesirspor
Szlovákia

Szlovákia Super Liga

13:30
FT
DAC
Žilina
16:00
FT
Trenčín
Zlaté Moravce
Szlovákia

Szlovákia Super Liga

16:00
FT
Senica
Nitra
16:00
FT
Zemplín Michalovce
Ružomberok
16:00
FT
Sereď
Pohronie
Szlovénia

Szlovénia 1. SNL

14:00
FT
Tabor Sežana
Domžale
15:45
FT
Celje
Maribor
19:00
FT
Koper
Bravo
Svédország

Svédország Allsvenskan

14:00
FT
Sirius
Kalmar
16:30
FT
Hammarby
Häcken
Svédország

Svédország Superettan

12:00
FT
Norrby
Landskrona
14:00
FT
Akropolis
GIF Sundsvall
14:00
FT
Falkenberg
Värnamo
16:00
FT
Örgryte
Västerås SK
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok MLS

18:00
FT
New York RB
Chicago Fire
19:00
FT
Real Salt Lake
Sporting KC
20:00
FT
Montréal
Columbus Crew
20:30
FT
Houston Dynamo
Los Angeles
00:00
FT
New England
Atlanta United
00:30
FT
Orlando City
Cincinnati
00:30
FT
Philadelphia Union
New York City
01:00
FT
Dallas
Portland Timbers
01:00
FT
Minnesota United
Austin
Wales

Wales Premier League

14:30
FT
Barry Town United
Bala Town
14:30
FT
Caernarfon Town
Penybont
17:15
FT
Connah's Quay
The New Saints
14:30
FT
Flint Town United
Haverfordwest County
Németország

Németország Regionalliga

13:00
FT
Elversberg
Bahlinger SC
13:00
FT
Rot-Weiß Koblenz
Mainz 05 II
13:00
FT
FSV Frankfurt
Aalen
13:00
FT
Pirmasens
Astoria Walldorf
13:00
FT
Ulm
Bayern Alzenau
13:00
FT
FC Gießen
Freiburg II
13:00
FT
Schott Mainz
Balingen
13:00
FT
Eintracht Stadtallendorf
Hoffenheim II
13:00
FT
Homburg
Sonnenhof Großaspach
13:00
FT
Hessen Kassel
Kickers Offenbach
Anglia

Anglia League Two

15:00
FT
Barrow
Southend United
15:00
FT
Bolton Wanderers
Exeter City
15:00
FT
Bradford City
Scunthorpe United
15:00
FT
Colchester United
Salford City
15:00
FT
Forest Green Rovers
Tranmere Rovers
15:00
FT
Grimsby Town
Port Vale
15:00
FT
Leyton Orient
Carlisle United
15:00
FT
Mansfield Town
Oldham Athletic
15:00
FT
Newport County
Cheltenham Town
15:00
FT
Stevenage
Crawley Town
15:00
FT
Walsall
Morecambe
Japán

Japán J3 League

05:00
FT
Fujieda MYFC
Kataller Toyama
07:00
FT
Kamatamare Sanuki
Azul Claro Numazu
Dánia

Dánia 1st Division

12:00
FT
Hvidovre
Skive
Cseh Köztársaság

Cseh Köztársaság FNL

16:00
FT
Chrudim
Dukla Praha
16:00
FT
Slavoj Vyšehrad
Líšeň
Anglia

Anglia League One

15:00
FT
AFC Wimbledon
Portsmouth
15:00
FT
Accrington Stanley
Charlton Athletic
15:00
FT
Bristol Rovers
Crewe Alexandra
15:00
FT
Burton Albion
Gillingham
15:00
FT
Fleetwood Town
Milton Keynes Dons
15:00
FT
Hull City
Wigan Athletic
15:00
FT
Northampton Town
Blackpool
15:00
FT
Peterborough United
Lincoln City
15:00
FT
Plymouth Argyle
Sunderland
15:00
FT
Rochdale
Doncaster Rovers
15:00
FT
Shrewsbury Town
Oxford United
15:00
FT
Swindon Town
Ipswich Town
Németország

Németország 3. Liga

13:00
FT
Uerdingen
Dynamo Dresden
Franciaország

Franciaország National 1

19:00
FT
Boulogne
Cholet
19:00
FT
Sète
Orléans
19:00
FT
Concarneau
Créteil
19:00
FT
Villefranche
Avranches
Svédország

Svédország Ettan

12:00
FT
Gefle
Umeå FC
12:00
FT
IF Karlstad
Hudiksvall
15:00
FT
Örebro Syrianska
Dalkurd
Svédország

Svédország Ettan

12:00
FT
Tvååker
Trollhättan
13:00
FT
Lund
Lindome
13:00
FT
Torns
Åtvidaberg
15:00
FT
Linköping City
Österlen
15:00
FT
Assyriska Turabdin
Qviding FIF
15:00
FT
Oskarshamns AIK
Ljungskile
Brazília

Brazília Cearense 1

23:00
FT
Fortaleza
Caucaia
Brazília

Brazília Copa do Nordeste

20:00
FT
Bahia (2)
(1) Ceará
Brazília

Brazília Paulista A3

00:00
FT
Votuporanguense
Bandeirante SP
00:00
FT
Capivariano
Noroeste
00:00
FT
Desportivo Brasil
São José EC
00:00
FT
Primavera SP
Olímpia
Brazília

Brazília Paulista A2

00:00
FT
Juventus
Oeste
00:00
FT
Rio Claro
Portuguesa
00:00
FT
Atibaia
Osasco Audax
00:00
FT
São Bernardo
Água Santa
02:00
FT
Portuguesa Santista
Velo Clube
02:00
FT
Taubaté
Monte Azul
02:00
FT
RB Brasil
XV de Piracicaba
02:00
FT
Sertãozinho
EC São Bernardo
Anglia

Anglia U18 Premier League

11:00
FT
Sunderland U18
Newcastle United U18
11:30
FT
Wolves U18
Everton U18
12:00
FT
Leeds United U18
Manchester United U18
13:00
FT
Middlesbrough U18
Stoke City U18
14:00
FT
Manchester City U18
Blackburn Rovers U18
Anglia

Anglia U18 Premier League

11:00
FT
Brighton U18
Crystal Palace U18
11:00
FT
West Ham United U18
Southampton U18
11:30
FT
West Bromwich Albion U18
Tottenham Hotspur U18
12:00
FT
Leicester City U18
Fulham U18
12:30
FT
Norwich City U18
Reading U18
Spanyolország

Spanyolország Primera División Femenina

10:00
FT
Eibar
Granadilla Tenerife
11:00
FT
Atlético Madrid
Rayo Vallecano
13:00
FT
Logroño
Real Betis
Olaszország

Olaszország Serie A Women

11:30
FT
Napoli
San Marino
14:00
FT
Roma
Milan
14:00
FT
Hellas Verona
Sassuolo
Franciaország

Franciaország Feminine Division 1

13:30
FT
Issy
Paris FC
Svédország

Svédország Damallsvenskan

13:00
FT
Hammarby
KIF Örebro
Brazília

Brazília Piauiense

19:45
FT
Ríver
Fluminense PI
19:45
FT
Parnahyba
4 de Julho
Brazília

Brazília Paraibano

20:00
FT
Sousa
Campinense
Brazília

Brazília Paulista A1

00:00
FT
RB Bragantino
Santos
Ázsia

Ázsia AFC Champions League

21:15
FT
Al Duhail
Al Ahli
Hongkong

Hongkong FA Cup

09:00
CAN
1st ranked Group A
2nd ranked Group B
Brazília

Brazília Carioca Série A

19:15
FT
Madureira (1)
(2) Vasco da Gama
Brazília

Brazília Mineiro 1

20:30
FT
Tombense (1)
(1) Atlético Mineiro
Brazília

Brazília Mineiro 1

15:00
FT
URT
Athletic Club
19:00
FT
Pouso Alegre
Caldense
Brazília

Brazília Alagoano

21:00
FT
CSA
CRB
Brazília

Brazília Sergipano 1

19:15
FT
América de Pedrinhas
Boca Júnior
19:15
FT
Frei Paulistano
Dorense
19:15
FT
Atlético Gloriense
Maruinense
20:00
FT
Sergipe
Confiança
20:00
FT
Itabaiana
Lagarto
Brazília

Brazília Goiano 1

20:00
FT
Aparecidense (3)
(0) Jataiense
20:00
FT
Grêmio Anápolis (0)
(0) Iporá
Anglia

Anglia National League

15:00
FT
Altrincham
Notts County
15:00
FT
Barnet
Dagenham & Redbridge
15:00
CAN
Dover Athletic
Bromley
15:00
FT
Halifax Town
Stockport County
15:00
FT
King's Lynn Town
Maidenhead United
15:00
FT
Sutton United
Aldershot Town
15:00
FT
Torquay United
Eastleigh
15:00
FT
Wealdstone
Yeovil Town
15:00
FT
Woking
Weymouth
15:00
FT
Wrexham
Solihull Moors
17:20
FT
Hartlepool United
Chesterfield
Argentína

Argentína Primera Nacional

21:10
FT
Estudiantes Caseros
Deportivo Maipú
Ausztrália

Ausztrália A-League

06:05
FT
Perth Glory
Macarthur
08:05
FT
Brisbane Roar
Wellington Phoenix
10:10
FT
Western Sydney Wanderers
Sydney
Banglades

Banglades Premier League

11:00
FT
Mohammedan Dhaka
Arambagh
14:00
FT
Rahmatgonj MFS
Saif
16:00
FT
Abahani Chittagong
Sheikh Jamal
Izrael

Izrael Ligat ha'Al

16:15
FT
Ironi Kiryat Shmona
Ashdod
18:30
FT
Maccabi Petah Tikva
Maccabi Haifa
Izrael

Izrael Ligat ha'Al

16:00
FT
Bnei Yehuda
Maccabi Netanya
18:30
FT
Hapoel Hadera
Bnei Sakhnin
Mexikó

Mexikó Liga MX

01:30
FT
Necaxa
Atlas
03:30
FT
Juárez
Toluca
23:00
FT
Guadalajara
Tigres UANL
23:00
FT
León
Querétaro
01:00
FT
Cruz Azul
Tijuana
Chile

Chile Primera División

01:00
FT
Everton
La Serena
17:30
FT
Unión La Calera
Deportivo Antofagasta
20:30
FT
Unión Española
Audax Italiano
23:00
FT
Ñublense
Colo Colo
Bolívia

Bolívia Primera División

00:00
FT
Royal Pari
Oriente Petrolero
22:15
FT
Aurora
Independiente Petrolero
00:30
FT
Guabirá
Santa Cruz
Tunézia

Tunézia Ligue 1

13:30
FT
Stade Tunisien
ES Tunis
Lettország

Lettország Virsliga

12:00
FT
BFC Daugavpils
Liepāja
14:00
CAN
Ventspils
Metta / LU
Dél-Afrika

Dél-Afrika PSL

14:00
FT
Chippa United
Stellenbosch
14:00
FT
Golden Arrows
AmaZulu
14:00
FT
TS Galaxy
Cape Town City
14:00
FT
Bloemfontein Celtic
Kaizer Chiefs
16:00
FT
SuperSport United
Baroka
16:00
FT
TTM
Black Leopards
Örményország

Örményország Premier League

15:30
FT
Urartu
Shirak
Fehéroroszország

Fehéroroszország Premier League

12:00
FT
Neman Grodno
Isloch
14:00
FT
Torpedo BelAZ
Minsk
16:00
FT
Sputnik
Shakhtyor
18:00
FT
BATE
Smorgon
Algéria

Algéria Ligue 1

22:30
FT
MC Alger
NC Magra
16:00
FT
JSM Skikda
ES Sétif
Dél-Korea

Dél-Korea K League 1

06:00
FT
Suwon
Daegu
08:30
FT
Suwon Bluewings
Pohang Steelers
11:00
FT
Ulsan
Gwangju
Izland

Izland Úrvalsdeild

21:00
FT
Valur
ÍA
18:00
FT
HK
KA
20:15
FT
Stjarnan
Leiknir Reykjavík
20:15
FT
Fylkir
FH
Ukrajna

Ukrajna Premier League

12:00
FT
Desna
Kolos Kovalivka
15:00
FT
Shakhtar Donetsk
Dnipro-1
17:30
FT
Vorskla
Dynamo Kyiv
Malajzia

Malajzia Super League

15:00
FT
Pahang
UiTM
15:00
FT
Terengganu
Pulau Pinang
El Salvador

El Salvador Primera Division

22:15
FT
FAS
Jocoro
22:15
FT
Once Deportivo
Alianza
22:15
FT
Atlético Marte
Firpo
22:15
FT
Isidro Metapán
Municipal Limeño
22:15
FT
Sonsonate
Santa Tecla
22:15
FT
Águila
Chalatenango
Egyiptom

Egyiptom Premier League

20:30
FT
Smouha
Al Ittihad
20:30
FT
El Geish
Aswan
20:30
FT
El Entag El Harby
Ismaily
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok USL Championship

00:00
FT
New York RB II
Hartford Athletic
03:00
FT
Phoenix Rising
San Diego Loyal
03:30
FT
LA Galaxy II
Sacramento Republic
00:30
FT
Birmingham Legion
Indy Eleven
00:30
FT
Tampa Bay Rowdies
Charlotte Independence
01:00
FT
FC Tulsa
Sporting KC II
Kína

Kína China League One

12:35
FT
Nantong Zhiyun
Kunshan
08:30
FT
BIT
Liaoning Shenyang
12:35
FT
Guizhou
Suzhou Dongwu
Dél-Korea

Dél-Korea K League 2

05:30
FT
Jeonnam Dragons
Anyang
08:00
FT
Daejeon Hana Citizen
Chungnam Asan
Írország

Írország First Division

19:00
FT
Cobh Ramblers
Galway United
Svájc

Svájc Challenge League

17:15
FT
Wil
FC Schaffhausen
Ausztria

Ausztria 2. Liga

13:30
FT
Austria Lustenau
Austria Klagenfurt
Lengyelország

Lengyelország I Liga

11:40
FT
Chrobry Głogów
ŁKS Łódź
16:00
FT
Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec
Chile

Chile Primera B

POS
San Marcos
Fernández Vial
Japán

Japán J2 League

05:00
FT
Blaublitz Akita
Fagiano Okayama
06:00
FT
ThespaKusatsu Gunma
Montedio Yamagata
06:00
FT
Ventforet Kofu
Zweigen Kanazawa
06:00
FT
Albirex Niigata
JEF United
06:00
FT
Júbilo Iwata
Tochigi
06:00
FT
Kyoto Sanga
Ehime
06:00
FT
Giravanz Kitakyushu
Matsumoto Yamaga
07:00
FT
Sagamihara
Ryūkyū
Magyarország

Magyarország NB I

16:00
FT
Zalaegerszegi TE
Kisvárda
18:30
FT
Ferencváros
Mezőkövesd-Zsóry
Costa Rica

Costa Rica Primera División

03:00
FT
Cartaginés
Municipal Grecia
22:00
FT
Limón
San Carlos
23:00
FT
Guadalupe
Jicaral
Észtország

Észtország Meistriliiga

14:00
FT
Paide
Legion
17:00
FT
Tulevik
Nõmme Kalju
Észak-Írország

Észak-Írország Premiership

15:00
FT
Ballymena United
Glenavon
15:00
FT
Portadown
Warrenpoint Town
Észak-Írország

Észak-Írország Premiership

15:00
FT
Coleraine
Cliftonville
15:00
FT
Glentoran
Linfield
17:30
FT
Crusaders
Larne
Ecuador

Ecuador Liga Pro

19:00
FT
Universidad Católica
Aucas
21:30
FT
Nueve de Octubre
Deportivo Cuenca
00:00
FT
LDU Quito
Macará
Peru

Peru Primera División

21:30
FT
Universidad San Martín
Academia Cantolao
21:30
FT
Alianza Atlético
Universitario
00:00
FT
Sport Boys
Deportivo Municipal
Venezuela

Venezuela Primera División

00:00
FT
Zamora
Hermanos Colmenárez
00:15
FT
Portuguesa
Deportivo Táchira
21:00
FT
Atlético Venezuela
UCV
22:00
FT
Metropolitanos
Caracas
Paraguay

Paraguay Division Profesional

23:00
FT
Nacional
Guaireña
01:15
FT
12 de Octubre
Sportivo Luqueño
01:00
FT
Cerro Porteño
Olimpia
Portugália

Portugália Segunda Liga

11:00
FT
Chaves
Mafra
15:00
FT
Porto II
Cova Piedade