Anglia

Anglia Premier League

14:00
FT
Newcastle United
Arsenal
19:15
FT
Tottenham Hotspur
Sheffield United
Spanyolország

Spanyolország Primera División

13:00
FT
Real Valladolid
Real Betis
15:15
FT
Villarreal
Getafe
17:30
FT
Granada
Cádiz
20:00
FT
Valencia
Barcelona
Olaszország

Olaszország Serie A

11:30
FT
Lazio
Genoa
14:00
FT
Sassuolo
Atalanta
14:00
FT
Napoli
Cagliari
14:00
FT
Bologna
Fiorentina
17:00
FT
Udinese
Juventus
19:45
FT
Sampdoria
Roma
Franciaország

Franciaország Ligue 1

12:00
FT
Bordeaux
Rennes
14:00
FT
Brest
Nantes
14:00
FT
Dijon
Metz
14:00
FT
Lorient
Angers SCO
14:00
FT
Nîmes
Reims
16:05
FT
Montpellier
Saint-Étienne
20:00
FT
Monaco
Olympique Lyonnais
Hollandia

Hollandia Eredivisie

11:15
FT
ADO Den Haag
Feyenoord
13:30
FT
Ajax
Emmen
13:30
FT
Groningen
Sparta Rotterdam
15:45
FT
PSV
Heerenveen
Belgium

Belgium First Division A

17:30
FT
Club Brugge
Anderlecht
Belgium

Belgium First Division A

15:00
FT
Gent
Mechelen
Svájc

Svájc Super League

15:00
FT
Servette
Young Boys
15:00
FT
Sion
Lausanne Sport
15:00
FT
Zürich
Lugano
Skócia

Skócia Premiership

12:00
FT
Rangers
Celtic
Oroszország

Oroszország Premier League

12:00
FT
Khimki
Ural
14:30
FT
Rostov
Tambov
17:00
FT
Zenit
Lokomotiv Moskva
Törökország

Törökország Süper Lig

14:00
FT
Denizlispor
Rizespor
14:00
FT
Konyaspor
Fatih Karagümrük
14:00
FT
Antalyaspor
Göztepe
18:30
FT
Gençlerbirliği
Galatasaray
Törökország

Törökország 2. Lig

13:00
FT
Kahramanmaraşspor
Sancaktepe FK
13:00
FT
Şanlıurfaspor
Niğde Anadolu
13:00
FT
Gümüşhanespor
Çorum FK
13:00
FT
Hacettepe
Afjet Afyonspor
13:00
FT
24 Erzincanspor
Ankara Demirspor
13:00
FT
Hekimoğlu Trabzon
Ergene Velimeşespor
13:00
FT
Zonguldak Kömürspor
Kocaelispor
13:00
FT
Sarıyer
Manisa FK
13:00
FT
Uşak Spor
İnegölspor
Törökország

Törökország 2. Lig

13:00
FT
Kırklarelispor
Eyüpspor
13:00
FT
Vanspor FK
1922 Konyaspor
13:00
FT
Karacabey Belediyespor
Turgutluspor
13:00
FT
Sakaryaspor
Etimesgut Belediyespor
13:00
FT
Pendikspor
Elazığspor
13:00
FT
Pazarspor
Kastamonuspor
13:00
FT
Mamak
Bayburt ÖİS
13:00
FT
Kırşehir Belediyespor
Serik Belediyespor
13:00
FT
Bodrumspor
Kardemir Karabükspor
13:00
FT
Sivas Belediyespor
Tarsus İdman Yurdu
Spanyolország

Spanyolország Segunda División

13:00
FT
Fuenlabrada
FC Cartagena
15:00
FT
Espanyol
Málaga
17:15
FT
Castellón
UD Logroñés
17:15
FT
Leganés
Sporting Gijón
19:30
FT
Las Palmas
Ponferradina
Argentína

Argentína Liga Profesional Argentina

18:20
FT
San Lorenzo
Godoy Cruz
20:30
FT
Banfield
River Plate
22:40
FT
Aldosivi
Argentinos Juniors
22:40
FT
Central Córdoba SdE
Racing Club
14:00
FT
Boca Juniors
Lanús
16:10
FT
Independiente
Atlético Tucumán
16:10
FT
Defensa y Justicia
Unión
18:20
FT
Talleres de Córdoba
Huracán
Horvátország

Horvátország 1. HNL

16:00
FT
Istra 1961
HNK Gorica
18:05
FT
Osijek
Varaždin
Cseh Köztársaság

Cseh Köztársaság Czech Liga

14:00
FT
Jablonec
Sigma Olomouc
14:00
FT
Teplice
Zlín
14:00
FT
Pardubice
Karviná
16:00
FT
Slovan Liberec
Sparta Praha
18:30
FT
Slavia Praha
Viktoria Plzeň
Dánia

Dánia Superliga

15:00
FT
Randers
Brøndby
17:00
FT
Midtjylland
Nordsjælland
Dánia

Dánia Superliga

13:00
FT
SønderjyskE
OB
Finnország

Finnország Veikkausliiga

16:30
FT
KuPS
HJK
Japán

Japán J1 League

06:00
FT
Oita Trinita
Shimizu S-Pulse
07:00
FT
Shonan Bellmare
Consadole Sapporo
07:00
FT
Cerezo Osaka
Gamba Osaka
Hollandia

Hollandia Eerste Divisie

13:30
FT
Go Ahead Eagles
Helmond Sport
Románia

Románia Liga I

11:30
FT
Astra
Politehnica Iași
14:00
FT
Voluntari
Hermannstadt
16:30
FT
Viitorul
Dinamo Bucureşti
Románia

Románia Liga I

19:00
FT
Academica Clinceni
Universitatea Craiova
Oroszország

Oroszország FNL

06:00
FT
SKA Khabarovsk
Dinamo Bryansk
11:00
FT
Akron
Krylya Sovetov
11:00
FT
Orenburg
Tom Tomsk
11:00
FT
Yenisey
Chertanovo
12:00
FT
Shinnik
Fakel
14:00
FT
Neftekhimik
Veles
14:00
FT
Torpedo Moskva
Volgar Astrakhan
14:00
FT
Krasnodar II
Tekstilshchik
14:00
FT
Chayka
Irtysh
14:00
FT
Nizhny Novgorod
Spartak Moskva II
18:00
FT
Baltika
Alaniya Vladikavkaz
Szlovákia

Szlovákia Super Liga

17:00
FT
Spartak Trnava
Slovan Bratislava
Szlovénia

Szlovénia 1. SNL

16:15
FT
Olimpija
Aluminij
Svédország

Svédország Allsvenskan

14:00
FT
Halmstad
IFK Göteborg
14:00
FT
Örebro
Norrköping
14:00
FT
Östersunds FK
Varberg
16:30
FT
AIK
Elfsborg
Svédország

Svédország Superettan

12:00
FT
Vasalund
Brage
14:00
FT
Helsingborg
AFC Eskilstuna
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok MLS

00:00
FT
New England
Atlanta United
00:30
FT
Orlando City
Cincinnati
00:30
FT
Philadelphia Union
New York City
01:00
FT
Dallas
Portland Timbers
01:00
FT
Minnesota United
Austin
04:00
FT
SJ Earthquakes
DC United
18:00
FT
Nashville SC
Inter Miami
Argentína

Argentína Prim B Metro

16:00
FT
UAI Urquiza
Los Andes
19:30
FT
Flandria
Acassuso
19:30
FT
Deportivo Merlo
Sacachispas
19:30
FT
San Miguel
JJ Urquiza
19:30
FT
Comunicaciones
Colegiales
19:30
FT
Deportivo Armenio
Fénix
19:30
FT
Villa San Carlos
Defensores Unidos
Olaszország

Olaszország Serie C

16:30
FT
Lecco
AlbinoLeffe
16:30
FT
Novara
Como
16:30
FT
Piacenza
Juventus II
16:30
FT
Renate
Lucchese
16:30
FT
Grosseto
Olbia
16:30
FT
Pontedera
Pergolettese
16:30
FT
Giana Erminio
Pistoiese
16:30
FT
Alessandria
Pro Patria
16:30
FT
Livorno
Pro Sesto
16:30
FT
Carrarese
Pro Vercelli
Olaszország

Olaszország Serie C

14:00
FT
Gubbio
Fano
14:00
FT
Cesena
Arezzo
14:00
FT
Ravenna
Carpi
14:00
FT
Legnago Salus
Fermana
14:00
FT
Matelica Calcio
Imolese
14:00
FT
Triestina
Mantova
14:00
FT
Virtus Verona
Modena
14:00
FT
FeralpiSalò
Perugia
14:00
FT
Calcio Padova
Sambenedettese
14:00
FT
Vis Pesaro
Südtirol
Olaszország

Olaszország Serie C

19:30
FT
Cavese
Avellino
19:30
FT
Ternana
Juve Stabia
19:30
FT
Catanzaro
Monopoli
19:30
FT
Casertana
Paganese
19:30
FT
Virtus Francavilla
Palermo
19:30
CAN
Potenza Calcio
Trapani
19:30
FT
Vibonese
Turris
19:30
FT
Teramo
Viterbese Castrense
19:30
FT
Foggia
Catania
19:30
FT
Bari
Bisceglie
Japán

Japán J3 League

05:00
FT
Vanraure Hachinohe
Gainare Tottori
05:00
FT
Grulla Morioka
Kagoshima United
05:00
FT
Tegevajaro Miyazaki
Imabari
09:00
FT
Nagano Parceiro
Fukushima United
11:00
FT
Gifu
Roasso Kumamoto
Argentína

Argentína Torneo Federal A

19:30
FT
Def. de Pronunciamiento
Unión Sunchales
19:30
FT
Juventud Unida G.
Racing Córdoba
19:45
FT
Gimnasia y Tiro
Chaco For Ever
20:00
FT
Sportivo Belgrano
Crucero del Norte
20:00
FT
Sarmiento Resistencia
Central Norte
20:00
FT
Boca Unidos
Gimnasia Concepción
20:00
FT
Sportivo Las Parejas
Douglas Haig
Argentína

Argentína Torneo Federal A

19:30
FT
Deportivo Camioneros
Ciudad de Bolívar
19:30
FT
Villa Mitre
Olimpo
19:30
FT
Circulo Deportivo
Estudiantes de San Luis
20:00
FT
Juventud Unida Univ.
Huracán Las Heras
20:00
FT
Sansinena
Sol de Mayo
20:00
FT
Sportivo Desamparados
Deportivo Madryn
20:15
FT
Cipolletti
Independiente Chivilcoy
Svédország

Svédország Ettan

12:00
FT
Piteå
Täby
15:00
FT
Brommapojkarna
Haninge
15:00
FT
Assyriska
Sandviken
15:00
FT
IFK Luleå
Sollentuna
Svédország

Svédország Ettan

13:00
FT
IFK Malmö
Utsikten
Brazília

Brazília Paulista A1

00:00
FT
RB Bragantino
Santos
00:00
FT
Guarani
Novorizontino
00:00
FT
Santo André
Palmeiras
Hongkong

Hongkong FA Cup

09:00
CAN
1st ranked Group B
2nd ranked Group A
Németország

Németország Regionalliga

12:30
CAN
Auerbach
Lokomotive Leipzig
12:30
CAN
Germania Halberstadt
Union Fürstenwalde
12:30
CAN
Chemie Leipzig
Babelsberg
12:30
CAN
Optik Rathenow
Chemnitzer FC
12:30
CAN
Energie Cottbus
Bischofswerdaer FV
12:30
CAN
Altglienicke
Luckenwalde
12:30
CAN
Tennis Borussia
Carl Zeiss Jena
12:30
CAN
Lichtenberg
BAK '07
12:30
CAN
ZFC Meuselwitz
Hertha BSC II
12:30
CAN
Viktoria Berlin
BFC Dynamo
Németország

Németország Regionalliga

13:00
FT
Rot-Weiss Essen
Lippstadt 08
Lengyelország

Lengyelország Cup

15:00
FT
Raków Częstochowa
Arka Gdynia
Brazília

Brazília Paranaense 1

20:00
FT
Toledo
Operário PR
22:00
FT
Cianorte
Maringá
Európa

Európa UEFA Women's Champions League

11:00
FT
Barcelona (1)
(1) PSG
12:30
FT
Chelsea (1)
(2) Bayern München
Brazília

Brazília Paulista A3

00:00
FT
Votuporanguense
Bandeirante SP
00:00
FT
Capivariano
Noroeste
00:00
FT
Desportivo Brasil
São José EC
00:00
FT
Primavera SP
Olímpia
02:00
FT
Batatais
Comercial
02:00
FT
Penapolense
Nacional SP
02:00
FT
Marília
Barretos
02:00
FT
Rio Preto
Linense
Brazília

Brazília Potiguar

20:00
FT
América RN
Globo
Brazília

Brazília Piauiense

13:00
FT
Tiradentes PI
Altos
19:45
FT
Picos
Flamengo PI
Hollandia

Hollandia Eredivisie Women

11:15
FT
Twente
PSV
Spanyolország

Spanyolország Primera División Femenina

10:30
FT
Valencia
Espanyol
10:30
FT
Deportivo de La Coruña
Madrid
11:00
FT
Real Madrid
Sporting de Huelva
12:30
FT
Levante
Sevilla
Svédország

Svédország Damallsvenskan

14:00
FT
Eskilstuna United
Rosengård
14:00
FT
Djurgården
AIK
14:00
FT
Vittsjö
Häcken
Anglia

Anglia Women's Super League

12:30
FT
Aston Villa
West Ham United
13:00
FT
Everton
Arsenal
14:00
FT
Bristol City
Manchester United
14:00
FT
Reading
Brighton & Hove Albion
15:00
FT
Manchester City
Birmingham City
Olaszország

Olaszország Serie A Women

11:30
FT
Juventus
Florentia
11:30
FT
Fiorentina
Pink Sport Bari
14:00
FT
Internazionale
Empoli
Brazília

Brazília Paraibano

20:00
FT
Nacional de Patos
Atlético Cajazeirense
Brazília

Brazília Maranhense

19:30
FT
Juventude MA (2)
(3) Moto Club MA
Brazília

Brazília Baiano 1

20:00
FT
Vitória
Jacuipense
Brazília

Brazília Mineiro 1

20:00
FT
Cruzeiro (1)
(3) América Mineiro
Brazília

Brazília Gaúcho 1

20:00
FT
Juventude (1)
(4) Internacional
23:00
FT
Caxias (0)
(2) Grêmio
Brazília

Brazília Catarinense 1

20:00
FT
Avaí (1)
(0) Brusque
Brazília

Brazília Cearense 1

23:00
FT
Fortaleza
Caucaia
19:30
FT
Crato
Ferroviário
19:30
FT
Icasa
Atlético Cearense
20:00
FT
Ceará
Pacajus
Brazília

Brazília Alagoano

21:00
FT
CSA
CRB
Brazília

Brazília Pernambucano 1

20:00
FT
Sete de Setembro PE
Vera Cruz
20:00
FT
Sport Recife
Náutico
20:00
FT
Central
Salgueiro
20:00
FT
Afogados
Santa Cruz
20:00
FT
Acadêmica Vitória
Retrô
Brazília

Brazília Goiano 1

20:00
FT
Atlético Goianiense (3)
(0) Goiás
Brazília

Brazília Carioca Série A

22:00
FT
Botafogo (1)
(0) Nova Iguaçu
Brazília

Brazília Carioca Série A

01:05
FT
Volta Redonda (1)
(4) Flamengo
20:00
FT
Portuguesa RJ (1)
(3) Fluminense
Dél-Korea

Dél-Korea K League 2

05:30
FT
Gimcheon Sangmu
Gyeongnam
08:00
FT
Bucheon 1995
Busan IPark
10:30
FT
Seoul E-Land
Ansan Greeners
Tunézia

Tunézia Ligue 1

13:30
FT
CS Sfaxien
Bizertin
13:30
FT
Rejiche
Etoile du Sahel
Bolívia

Bolívia Primera División

22:15
FT
Aurora
Independiente Petrolero
00:30
FT
Guabirá
Santa Cruz
16:00
POS
Always Ready
The Strongest
20:00
FT
Real Potosí
Nacional Potosí
20:00
FT
Atlético Palmaflor
Jorge Wilstermann
22:15
FT
Bolívar
Real Tomayapo
Hongkong

Hongkong Premier League

08:00
FT
BC Rangers
Resources Capital
08:00
FT
Happy Valley
Lee Man
Dél-Afrika

Dél-Afrika PSL

14:00
FT
Orlando Pirates
Mamelodi Sundowns
Venezuela

Venezuela Primera División

00:15
FT
Portuguesa
Deportivo Táchira
22:00
FT
Yaracuyanos
Deportivo La Guaira
22:00
FT
Metropolitanos
Caracas
Mexikó

Mexikó Liga MX

23:00
FT
Guadalajara
Tigres UANL
23:00
FT
León
Querétaro
01:00
FT
Cruz Azul
Tijuana
03:06
FT
Monterrey
Mazatlán
01:06
FT
Santos Laguna
Puebla
Izland

Izland Úrvalsdeild

20:15
FT
Víkingur Reykjavík
Keflavík
20:15
FT
Breidablik
KR
Chile

Chile Primera División

23:00
FT
Ñublense
Colo Colo
16:00
FT
Cobresal
Curicó Unido
20:30
FT
Huachipato
O'Higgins
23:00
FT
Melipilla
Universidad Católica
Észtország

Észtország Meistriliiga

13:00
FT
Tammeka
FCI Levadia
Ecuador

Ecuador Liga Pro

21:30
FT
Nueve de Octubre
Deportivo Cuenca
00:00
FT
LDU Quito
Macará
02:30
FT
Barcelona
Delfin
19:00
FT
Técnico Universitario
Mushuc Runa
21:30
FT
Orense
Emelec
00:00
FT
Manta
Independiente Valle
Malajzia

Malajzia Super League

14:15
FT
Sabah
Perak
15:00
FT
Petaling Jaya City
Selangor
Egyiptom

Egyiptom Premier League

20:30
FT
ENPPI
Misr Lel Makasa
20:30
FT
Zamalek
Pyramids
Ukrajna

Ukrajna Premier League

12:00
FT
Rukh Vynnyky
Oleksandria
15:00
FT
Mariupol'
Lviv
15:00
FT
Zorya
Minai
17:30
FT
Olimpik Donetsk
Inhulets'
Dél-Korea

Dél-Korea K League 1

06:00
FT
Jeonbuk Motors
Jeju United
08:30
FT
Incheon United
Gangwon
Vietnam

Vietnam V.League 1

11:00
FT
Ho Chi Minh City
Hai Phong
11:00
FT
Binh Dinh
Than Quang Ninh
11:00
FT
Thanh Hóa
Song Lam Nghe An
11:00
FT
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
Nam Dinh
11:00
FT
Hoang Anh Gia Lai
Binh Duong
11:00
FT
Da Nang
Viettel
11:00
FT
Ha Noi
Sai Gon
Paraguay

Paraguay Division Profesional

01:00
FT
Cerro Porteño
Olimpia
22:45
FT
Club Guaraní
Sol de América
Ausztrália

Ausztrália A-League

07:05
FT
Melbourne Victory
Central Coast Mariners
Albánia

Albánia Superliga

15:00
FT
Bylis
Tirana
15:00
FT
Kastrioti Krujë
Skënderbeu Korçë
El Salvador

El Salvador Primera Division

22:15
FT
FAS
Jocoro
22:15
FT
Once Deportivo
Alianza
22:15
FT
Atlético Marte
Firpo
22:15
FT
Isidro Metapán
Municipal Limeño
22:15
FT
Sonsonate
Santa Tecla
22:15
FT
Águila
Chalatenango
Szingapúr

Szingapúr Premier League

13:30
FT
Young Lions
Tampines Rovers
Chile

Chile Primera B

POS
San Marcos
Fernández Vial
01:30
FT
Universidad Concepción
Rangers
Lengyelország

Lengyelország I Liga

11:00
FT
Resovia Rzeszów
Bełchatów
11:40
FT
Górnik Łęczna
Nieciecza
11:40
FT
Jastrzębie
Odra Opole
18:00
FT
Puszcza Niepołomice
Tychy 71
18:10
FT
Radomiak Radom
Stomil Olsztyn
Ausztria

Ausztria 2. Liga

09:30
FT
Rapid Wien II
Wacker Innsbruck
Portugália

Portugália Segunda Liga

11:15
FT
UD Oliveirense
Benfica II
14:00
FT
Vizela
Feirense
16:00
FT
Sporting Covilhã
Leixões
18:00
FT
Casa Pia
Academico Viseu
20:00
FT
Penafiel
Estoril
Dánia

Dánia 1st Division

14:00
FT
Vendsyssel
Hobro
Dánia

Dánia 1st Division

13:00
FT
Fredericia
Silkeborg
Kolumbia

Kolumbia Primera B

21:00
FT
Fortaleza CEIF
Cortuluá
21:40
FT
Valledupar
Unión Magdalena
Cseh Köztársaság

Cseh Köztársaság FNL

09:15
FT
Viktoria Žižkov
Varnsdorf
Argentína

Argentína Primera Nacional

18:10
FT
Almirante Brown
Belgrano
19:00
FT
Guillermo Brown
Club Atlético Güemes
19:00
FT
Atlético Rafaela
Deportivo Morón
19:30
FT
San Telmo
All Boys
19:30
FT
Independiente Rivadavia
Ferro Carril Oeste
20:30
FT
San Martín San Juan
Deportivo Santamarina
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok USL Championship

00:30
FT
Birmingham Legion
Indy Eleven
00:30
FT
Tampa Bay Rowdies
Charlotte Independence
01:00
FT
FC Tulsa
Sporting KC II
01:30
FT
Rio Grande Valley
New Mexico United
01:30
FT
San Antonio
Colorado Springs
01:30
FT
OKC Energy
Atlanta United II
00:30
FT
Miami FC
Loudoun United
Japán

Japán J2 League

06:00
FT
Mito Hollyhock
V-Varen Nagasaki
07:00
FT
Tokyo Verdy
Omiya Ardija
07:00
FT
Machida Zelvia
Renofa Yamaguchi
Örményország

Örményország Premier League

09:00
FT
Ararat-Armenia
Lori
Peru

Peru Primera División

21:30
FT
Alianza Atlético
Universitario
21:30
FT
Sporting Cristal
Alianza Lima
Honduras

Honduras Liga Nacional

00:00
FT
UPNFM (0)
(4) Honduras Progreso
22:06
FT
Vida (0)
(3) Motagua
Honduras

Honduras Liga Nacional

01:00
FT
Real España (1)
(2) Olimpia
Kína

Kína CSL

11:00
FT
Henan Songshan Longmen
Shandong Taishan
13:00
FT
Guangzhou FC
Shenzhen
Costa Rica

Costa Rica Primera División

22:00
FT
Limón
San Carlos
23:00
FT
Guadalupe
Jicaral
03:00
FT
Pérez Zeledón
Herediano
23:00
FT
Deportivo Saprissa
Santos de Guápiles
Magyarország

Magyarország NB I

16:00
FT
Budafoki MTE
Honvéd
Guatemala

Guatemala Liga Nacional

18:00
FT
Xelajú
Municipal
18:00
FT
Santa Lucía
Achuapa
18:00
FT
Iztapa
Guastatoya
18:00
FT
Comunicaciones
Cobán Imperial
18:00
FT
Antigua GFC
Sacachispas
18:00
FT
Malacateco
Deportivo Sanarate
Nigéria

Nigéria NPFL

16:00
FT
Rivers United
Enyimba
Mexikó

Mexikó Liga de Expansión MX

04:00
FT
Cimarrones de Sonora (0)
(2) Tepatitlán
23:00
FT
Mineros de Zacatecas (1)
(0) Tapatío