Anglia

Anglia Premier League

18:00
FT
West Bromwich Albion
Wolverhampton Wanderers
20:15
FT
Burnley
West Ham United
Németország

Németország Bundesliga

17:00
FT
Mainz 05
Hertha BSC
Spanyolország

Spanyolország Primera División

20:00
FT
Sevilla
Athletic Club
Olaszország

Olaszország Serie A

19:45
FT
Torino
Parma
Oroszország

Oroszország Premier League

14:30
FT
Arsenal Tula
Spartak Moskva
Törökország

Törökország Süper Lig

14:00
FT
İstanbul Başakşehir
Ankaragücü
14:00
FT
Yeni Malatyaspor
Kayserispor
14:00
FT
Kasımpaşa
Alanyaspor
18:30
FT
Fenerbahçe
BB Erzurumspor
18:30
FT
Gaziantep FK
Sivasspor
Németország

Németország 2. Bundesliga

19:30
FT
Fortuna Düsseldorf
Karlsruher SC
Spanyolország

Spanyolország Segunda División

17:00
FT
Sabadell
Rayo Vallecano
20:00
FT
Albacete
Alcorcón
Franciaország

Franciaország Ligue 2

19:45
FT
Grenoble Foot 38
Clermont
Argentína

Argentína Liga Profesional Argentina

22:40
FT
Aldosivi
Argentinos Juniors
22:40
FT
Central Córdoba SdE
Racing Club
22:00
FT
Estudiantes
Platense
19:45
FT
Sarmiento
Gimnasia La Plata
Dánia

Dánia Superliga

18:00
FT
København
AGF
Finnország

Finnország Veikkausliiga

16:30
FT
Honka
Mariehamn
16:30
FT
Lahti
Inter Turku
16:30
FT
SJK
KTP
16:30
FT
HIFK
Haka
16:30
FT
Oulu
Ilves
Hollandia

Hollandia Eerste Divisie

19:00
FT
PSV II
TOP Oss
19:00
FT
NEC
NAC Breda
Lengyelország

Lengyelország Ekstraklasa

14:00
FT
Piast Gliwice
Podbeskidzie
16:30
FT
Cracovia Kraków
Górnik Zabrze
Románia

Románia Liga I

18:30
FT
FCSB
CFR Cluj
Svédország

Svédország Allsvenskan

17:30
FT
Djurgården
Malmö FF
17:30
FT
Mjällby
Degerfors
Svédország

Svédország Superettan

17:30
FT
Jönköpings Södra
Trelleborg
Egyesült Arab Emírségek

Egyesült Arab Emírségek Arabian Gulf League

18:00
FT
Al Nasr
Al Dhafra
18:00
FT
Al Wasl
Khorfakkan
18:00
FT
Kalba
Al Ain
20:00
FT
Ajman
Al Jazira
20:00
FT
Sharjah
Hatta
20:00
FT
Bani Yas
Shabab Al Ahli
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok MLS

02:00
FT
Seattle Sounders
LA Galaxy
03:00
FT
Vancouver Whitecaps
Colorado Rapids
Anglia

Anglia National League

15:00
CAN
Aldershot Town
Dover Athletic
15:00
FT
Boreham Wood
King's Lynn Town
15:00
FT
Bromley
Hartlepool United
15:00
FT
Chesterfield
Torquay United
15:00
FT
Dagenham & Redbridge
Woking
15:00
FT
Maidenhead United
Wrexham
15:00
FT
Solihull Moors
Altrincham
15:00
FT
Stockport County
Wealdstone
15:00
FT
Weymouth
Barnet
15:00
FT
Yeovil Town
Halifax Town
Magyarország

Magyarország Magyar Kupa

19:00
FT
Fehérvár
Újpest
Albánia

Albánia Superliga

14:00
FT
Laçi
Kukësi
17:00
FT
Vllaznia Shkodër
Teuta Durrës
17:00
FT
Partizani Tirana
Apolonia Fier
Ecuador

Ecuador Liga Pro

21:30
FT
Orense
Emelec
00:00
FT
Manta
Independiente Valle
01:00
FT
Olmedo
Guayaquil City
Svédország

Svédország Ettan

18:00
FT
Sylvia
Hammarby Talang
Franciaország

Franciaország National 1

18:00
FT
Red Star
Quevilly Rouen
Anglia

Anglia FA Trophy

17:00
FT
Concord Rangers
Harrogate Town
Brazília

Brazília Paulista A1

00:00
FT
Guarani
Novorizontino
00:00
FT
Santo André
Palmeiras
02:15
FT
Corinthians
São Paulo
02:15
FT
Ituano
Ponte Preta
00:00
FT
Inter de Limeira
São Caetano
00:00
FT
Mirassol
Ferroviária
Brazília

Brazília Maranhense

20:00
FT
Pinheiro (0)
(0) Sampaio Corrêa
Brazília

Brazília Paulista A2

00:00
FT
Monte Azul
Água Santa
00:00
FT
EC São Bernardo
Rio Claro
00:00
FT
XV de Piracicaba
São Bernardo
00:00
FT
RB Brasil
Portuguesa Santista
Bolívia

Bolívia Primera División

22:15
FT
Bolívar
Real Tomayapo
01:00
FT
Blooming
San José
Brazília

Brazília Paranaense 1

22:00
FT
Cianorte
Maringá
20:00
FT
Paraná
Rio Branco PR
20:00
FT
Azuriz
Athletico Paranaense
22:00
FT
Cascavel CR
Londrina
00:00
FT
Coritiba
Cascavel
Argentína

Argentína Primera Nacional

19:00
FT
Nueva Chicago
Deportivo Riestra
19:05
FT
Chacarita Juniors
Gimnasia Mendoza
19:05
FT
Atlanta
Estudiantes Río Cuarto
21:10
FT
Tigre
Quilmes
23:30
FT
Alvarado
Agropecuario
19:30
FT
Barracas Central
Tristán Suárez
Egyiptom

Egyiptom Premier League

20:30
FT
Ghazl El Mehalla
Al Ahly
Kolumbia

Kolumbia Primera B

21:00
FT
Fortaleza CEIF
Cortuluá
01:30
FT
Atlético Huila
Leones
21:40
FT
Valledupar
Unión Magdalena
Chile

Chile Primera División

23:00
FT
Melipilla
Universidad Católica
Costa Rica

Costa Rica Primera División

23:00
FT
Deportivo Saprissa
Santos de Guápiles
Mexikó

Mexikó Liga MX

01:06
FT
Santos Laguna
Puebla
03:05
FT
Pumas UNAM
América
Írország

Írország Premier Division

14:00
FT
Drogheda United
Bohemians
14:00
FT
Shamrock Rovers
Waterford
17:45
FT
Longford Town
Dundalk
17:45
FT
Sligo Rovers
St Patrick's Athletic
19:45
FT
Derry City
Finn Harps
Peru

Peru Primera División

00:00
FT
Cienciano
Carlos Mannucci
21:30
FT
Sporting Cristal
Alianza Lima
17:00
FT
Sport Huancayo
Alianza Universidad
21:30
FT
César Vallejo
Cusco
Litvánia

Litvánia A Lyga

15:00
FT
Džiugas Telšiai
Banga
16:00
FT
Panevėžys
Kauno Žalgiris
Izrael

Izrael Ligat ha'Al

19:00
FT
Hapoel Be'er Sheva
Maccabi Tel Aviv
Izrael

Izrael Ligat ha'Al

18:00
FT
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Kfar Saba
18:15
FT
Hapoel Haifa
Beitar Jerusalem
Bulgária

Bulgária First League

18:15
FT
CSKA Sofia
Arda
Bulgária

Bulgária First League

13:45
FT
Botev Vratsa
Etar
16:00
FT
Slavia Sofia
Montana
Chile

Chile Primera B

POS
San Marcos
Fernández Vial
01:30
FT
Deportes Santa Cruz
Puerto Montt
16:00
FT
Magallanes
Deportes Temuco
17:00
FT
Barnechea
Deportes Iquique
17:00
FT
Copiapó
Santiago Morning
20:30
FT
San Luis
Unión San Felipe
23:00
FT
Cobreloa
Coquimbo Unido
Ukrajna

Ukrajna Persha Liga

14:00
FT
Ahrobiznes Volochysk
Polessya
Venezuela

Venezuela Primera División

22:00
FT
Yaracuyanos
Deportivo La Guaira
01:30
FT
Deportivo Lara
Aragua
Paraguay

Paraguay Division Profesional

22:45
FT
Club Guaraní
Sol de América
00:00
FT
River Plate
Libertad
Portugália

Portugália Segunda Liga

16:30
FT
Vilafranquense
Varzim
20:00
FT
Académica
Arouca
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok USL Championship

00:30
FT
Miami FC
Loudoun United
Kína

Kína CSL

11:00
FT
Qingdao FC
Guangzhou City
13:00
FT
Chongqing Liangjiang
Cangzhou Mighty Lions