Európa

Európa Bajnokok Ligája

20:00
FT
Manchester City (2)
(1) PSG
Svájc

Svájc Schweizer Pokal

16:30
FT
Aarau
Luzern
Anglia

Anglia Championship

19:15
FT
Luton Town
Rotherham United
Németország

Németország 2. Bundesliga

17:30
FT
Holstein Kiel
Sandhausen
Olaszország

Olaszország Serie B

13:00
FT
Reggina
Ascoli
13:00
FT
Vicenza
Brescia
13:00
FT
Empoli
Cosenza
13:00
FT
Chievo
Cremonese
13:00
FT
SPAL
Frosinone
13:00
FT
Monza
Lecce
13:00
FT
Pescara
Reggiana
13:00
FT
Pordenone
Salernitana
13:00
FT
Pisa
Venezia
13:00
FT
Cittadella
Virtus Entella
Franciaország

Franciaország Ligue 2

18:00
FT
Le Havre
Toulouse
Argentína

Argentína Liga Profesional Argentina

22:00
FT
Estudiantes
Platense
Japán

Japán J1 League

07:00
FT
Kawasaki Frontale
Nagoya Grampus
Románia

Románia Liga I

17:00
FT
Chindia Târgovişte
Gaz Metan Mediaş
Skócia

Skócia League One

19:00
FT
Airdrieonians
Falkirk
19:00
FT
Montrose
Partick Thistle
Skócia

Skócia League One

19:00
FT
Dumbarton
Peterhead
19:00
FT
Forfar Athletic
East Fife
Skócia

Skócia League Two

19:00
FT
Stranraer
Edinburgh City
19:00
FT
Elgin City
Queen's Park
Skócia

Skócia League Two

19:00
FT
Cowdenbeath
Albion Rovers
19:00
FT
Brechin City
Stenhousemuir
Szlovénia

Szlovénia 1. SNL

14:00
FT
Bravo
Celje
15:45
FT
Maribor
Tabor Sežana
Dél-Amerika

Dél-Amerika CONMEBOL Sudamericana

23:15
FT
Bahia
Independiente
23:15
FT
Metropolitanos
Aucas
Dél-Amerika

Dél-Amerika CONMEBOL Libertadores

23:15
FT
Santos
The Strongest
23:15
FT
Unión La Calera
Vélez Sarsfield
23:15
FT
Atlético Mineiro
Cerro Porteño
Svédország

Svédország Superettan

17:30
FT
GAIS
Öster
Wales

Wales Premier League

19:45
FT
Barry Town United
Connah's Quay
19:45
FT
Caernarfon Town
Bala Town
19:45
FT
Penybont
The New Saints
19:45
FT
Aberystwyth Town
Haverfordwest County
19:45
FT
Cefn Druids
Flint Town United
19:45
FT
Newtown
Cardiff MU
Németország

Németország Regionalliga

13:00
FT
Freiburg II
Stuttgart II
17:00
FT
Bayern Alzenau
FC Gießen
17:00
FT
Bahlinger SC
Rot-Weiß Koblenz
17:00
FT
Balingen
Eintracht Stadtallendorf
18:00
FT
Pirmasens
Ulm
18:00
FT
Aalen
Astoria Walldorf
18:00
FT
Mainz 05 II
FSV Frankfurt
18:00
FT
Sonnenhof Großaspach
Elversberg
18:00
FT
TSV Steinbach
Schott Mainz
18:00
FT
Kickers Offenbach
Homburg
18:00
FT
Hoffenheim II
Hessen Kassel
Németország

Németország Regionalliga

17:00
FT
Fortuna Köln
Fortuna Düsseldorf II
Brazília

Brazília Paulista A2

00:00
FT
Monte Azul
Água Santa
00:00
FT
EC São Bernardo
Rio Claro
00:00
FT
XV de Piracicaba
São Bernardo
00:00
FT
RB Brasil
Portuguesa Santista
02:00
FT
Portuguesa
Sertãozinho
02:00
FT
Velo Clube
Juventus
02:00
FT
Taubaté
Osasco Audax
02:00
FT
Oeste
Atibaia
Anglia

Anglia League One

19:00
FT
Shrewsbury Town
Ipswich Town
19:00
FT
Blackpool
Doncaster Rovers
19:00
FT
Charlton Athletic
Lincoln City
Brazília

Brazília Paulista A3

00:00
FT
Barretos
Desportivo Brasil
00:00
FT
Batatais
Capivariano
00:00
FT
Comercial
Nacional SP
00:00
FT
Rio Preto
Primavera SP
Németország

Németország 3. Liga

18:00
FT
Hansa Rostock
Ingolstadt
18:00
FT
1860 München
Kaiserslautern
18:00
FT
Hallescher FC
Türkgücü München
18:00
FT
Verl
Dynamo Dresden
18:00
FT
Lübeck
Wehen Wiesbaden
Anglia

Anglia National League

17:00
FT
Notts County
Sutton United
Anglia

Anglia U18 Premier League

13:00
FT
Blackburn Rovers U18
Newcastle United U18
18:30
FT
Everton U18
Manchester City U18
19:00
FT
Liverpool U18
Derby County U18
Anglia

Anglia U18 Premier League

12:00
FT
Tottenham Hotspur U18
Norwich City U18
18:45
FT
Arsenal U18
Reading U18
19:00
FT
Leicester City U18
Aston Villa U18
Skócia

Skócia Play-offs 1/2

19:00
FT
Dunfermline Athletic (0)
(2) Raith Rovers
Brazília

Brazília Paranaense 1

22:00
FT
Cascavel CR
Londrina
00:00
FT
Coritiba
Cascavel
Brazília

Brazília Goiano 1

22:00
FT
Grêmio Anápolis (1)
(2) Atlético Goianiense
Brazília

Brazília Paulista A1

00:00
FT
Inter de Limeira
São Caetano
00:00
FT
Mirassol
Ferroviária
02:15
FT
Botafogo SP
São Bento
Katar

Katar Play-offs 1/2

20:00
FT
Al Khor
Al Shahaniya
Szlovákia

Szlovákia Cup

14:30
FT
Žilina (4)
(2) FC Košice
Moldova

Moldova Cupa

13:00
FT
Dinamo-Auto
Sfîntul Gheorghe
15:00
FT
Sheriff
Petrocub
Brazília

Brazília Potiguar

19:00
FT
Santa Cruz de Natal RN
Potiguar Mossoró
Cseh Köztársaság

Cseh Köztársaság FNL

16:00
FT
Prostějov
Hradec Králové
Litvánia

Litvánia A Lyga

16:00
FT
Hegelmann Litauen
Dainava
18:00
FT
Nevėžis
Žalgiris
Lettország

Lettország Virsliga

16:00
FT
Valmiera / BSS
Rīgas FS
Kína

Kína CSL

11:00
FT
Changchun Yatai
Wuhan FC
13:00
FT
Beijing Guoan
Dalian Pro
Malajzia

Malajzia Super League

15:00
FT
Kedah
Johor Darul Ta'zim
15:00
FT
Kuala Lumpur City
Pulau Pinang
15:00
FT
Terengganu
UiTM
Ecuador

Ecuador Liga Pro

01:00
FT
Olmedo
Guayaquil City
Dél-Afrika

Dél-Afrika PSL

16:00
FT
TTM
Kaizer Chiefs
Észtország

Észtország Meistriliiga

17:00
FT
Kuressaare
Paide
Peru

Peru Primera División

00:00
FT
Cienciano
Carlos Mannucci
21:30
FT
César Vallejo
Cusco
Banglades

Banglades Premier League

11:00
FT
Abahani
Brothers Union
14:00
FT
Bashundhara Kings
Bangladesh Police
16:00
FT
Sheikh Russel
Rahmatgonj MFS
Algéria

Algéria Ligue 1

16:00
FT
JSM Skikda
US Biskra
16:00
FT
Paradou AC
Relizane
22:30
FT
Belouizdad
Aïn M'lila
22:30
FT
MC Alger
USM Bel Abbès
22:30
FT
ES Sétif
USM Alger
22:30
FT
ASO Chlef
NC Magra
22:30
FT
Saoura
Olympique Médéa
22:30
FT
MC Oran
NA Hussein Dey
22:30
FT
WA Tlemcen
CS Constantine
22:30
FT
CA Bordj Bou Arreridj
Kabylie
Paraguay

Paraguay Division Profesional

00:00
FT
River Plate
Libertad
Egyiptom

Egyiptom Premier League

20:30
FT
El Entag El Harby
National Bank of Egypt
Bolívia

Bolívia Primera División

01:00
FT
Blooming
San José
Mexikó

Mexikó Liga de Expansión MX

22:00
FT
Atlante (1)
(1) Atlético Morelia
Argentína

Argentína Primera Nacional

21:10
FT
Tigre
Quilmes
23:30
FT
Alvarado
Agropecuario
01:10
FT
Mitre Santiago d. Estero
Temperley
19:10
FT
Villa Dálmine
Defensores de Belgrano
Chile

Chile Primera B

23:00
FT
Cobreloa
Coquimbo Unido
Kína

Kína China League One

11:00
FT
Sichuan Jiuniu
Zibo Cuju
Chile

Chile Primera División

01:30
FT
Universidad de Chile
Santiago Wanderers
Ciprus

Ciprus 1. Division

17:00
FT
Apollon
Olympiakos Nicosia
17:00
FT
AEK Larnaca
Omonia Nicosia
Bulgária

Bulgária First League

17:45
FT
Ludogorets
Beroe
Észak-Írország

Észak-Írország Premiership

19:30
FT
Carrick Rangers
Ballymena United
19:45
FT
Dungannon Swifts
Warrenpoint Town
19:45
FT
Glenavon
Portadown
Észak-Írország

Észak-Írország Premiership

19:45
FT
Cliftonville
Larne
19:45
FT
Glentoran
Coleraine
19:45
FT
Linfield
Crusaders
Szerbia

Szerbia Super Liga

17:00
FT
Bačka Palanka
Novi Pazar
17:00
FT
Radnik Surdulica
Spartak Subotica
17:00
FT
Javor Ivanjica
Proleter Novi Sad
17:00
FT
Napredak
Čukarički
17:00
FT
Mladost Lučani
Voždovac
Franciaország

Franciaország National 1

17:00
FT
Cholet
Bastia
19:00
FT
Le Mans
Créteil