Anglia

Anglia Premier League

20:00
FT
Leicester City
Newcastle United
Németország

Németország Bundesliga

19:30
FT
Stuttgart
Augsburg
Spanyolország

Spanyolország Primera División

20:00
FT
Real Sociedad
Elche
Franciaország

Franciaország Ligue 1

20:00
FT
Lens
Lille
Hollandia

Hollandia Eredivisie

19:00
FT
Sparta Rotterdam
Vitesse
Portugália

Portugália Primeira Liga

19:00
FT
Famalicão
Santa Clara
21:15
FT
Boavista
Tondela
Belgium

Belgium First Division A

19:45
FT
Genk
Club Brugge
Oroszország

Oroszország Premier League

16:00
FT
Akhmat Grozny
Tambov
18:00
FT
Sochi
Rotor Volgograd
Németország

Németország 2. Bundesliga

17:30
FT
Hannover 96
Darmstadt 98
17:30
FT
Holstein Kiel
St. Pauli
Spanyolország

Spanyolország Segunda División

20:00
FT
Tenerife
Almería
Olaszország

Olaszország Serie B

13:00
FT
Virtus Entella
Chievo
13:00
FT
Ascoli
Cittadella
13:00
FT
Salernitana
Empoli
13:00
FT
Frosinone
Vicenza
13:00
FT
Cosenza
Monza
13:00
FT
Cremonese
Pescara
13:00
FT
Brescia
Pisa
13:00
FT
Venezia
Pordenone
13:00
FT
Lecce
Reggina
13:00
FT
Reggiana
SPAL
Horvátország

Horvátország 1. HNL

14:00
FT
Lokomotiva Zagreb
Slaven Koprivnica
16:05
FT
Šibenik
Istra 1961
18:10
FT
HNK Gorica
Osijek
Cseh Köztársaság

Cseh Köztársaság Czech Liga

17:00
FT
Jablonec
Teplice
Dánia

Dánia Superliga

18:00
FT
OB
AaB
Finnország

Finnország Veikkausliiga

16:30
FT
SJK
HIFK
16:30
FT
KTP
Honka
Hollandia

Hollandia Eerste Divisie

19:00
FT
Ajax II
De Graafschap
19:00
FT
AZ II
Excelsior
19:00
FT
Den Bosch
Telstar
19:00
FT
Dordrecht
Cambuur
19:00
FT
Go Ahead Eagles
NEC
19:00
FT
Helmond Sport
TOP Oss
19:00
FT
NAC Breda
MVV
19:00
FT
PSV II
Volendam
19:00
FT
Roda JC
Eindhoven
19:00
FT
Utrecht II
Almere City
Lengyelország

Lengyelország Ekstraklasa

17:00
FT
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
19:30
FT
Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin
Törökország

Törökország 1. Lig

14:00
FT
Boluspor
Eskişehirspor
18:30
FT
Akhisarspor
Ümraniyespor
Dél-Amerika

Dél-Amerika CONMEBOL Sudamericana

01:30
FT
San Lorenzo
12 de Octubre
23:15
FT
Arsenal
Jorge Wilstermann
01:30
FT
Sport Huancayo
Corinthians
01:30
FT
Peñarol
River Plate
23:15
FT
Libertad
Atlético Goianiense
01:00
FT
Deportes Tolima
Emelec
23:15
FT
Grêmio
Aragua
03:00
FT
La Equidad
Lanús
Dél-Amerika

Dél-Amerika CONMEBOL Libertadores

23:00
FT
Always Ready
Deportivo Táchira
01:00
FT
Independiente Santa Fe
River Plate
01:00
FT
Junior
Fluminense
23:00
FT
Atlético Nacional
Argentinos Juniors
03:00
FT
Deportivo La Guaira
América de Cali
Egyesült Arab Emírségek

Egyesült Arab Emírségek Arabian Gulf League

18:00
FT
Hatta
Kalba
18:00
FT
Khorfakkan
Fujairah
18:00
FT
Ajman
Sharjah
20:00
FT
Al Jazira
Al Ain
20:00
FT
Al Dhafra
Bani Yas
20:00
FT
Al Wahda
Al Nasr
20:00
FT
Shabab Al Ahli
Al Wasl
Ausztria

Ausztria 2. Liga

17:10
FT
Blau-Weiß Linz
Lafnitz
17:30
FT
Vorwärts Steyr
Liefering
17:30
FT
Floridsdorfer AC
Horn
17:30
FT
Kapfenberger SV
Rapid Wien II
19:25
FT
Wacker Innsbruck
Grazer AK
Svájc

Svájc Challenge League

18:00
FT
Chiasso
Winterthur
18:00
FT
Kriens
Thun
19:00
FT
Grasshopper
Stade Lausanne-Ouchy
19:00
FT
Neuchâtel Xamax
Wil
Kolumbia

Kolumbia Primera B

21:15
FT
Valledupar
Deportes Quindío
16:00
FT
Unión Magdalena
Atlético
Dánia

Dánia 1st Division

17:30
FT
Fredericia
HB Køge
18:00
FT
Helsingør
Viborg
Brazília

Brazília Maranhense

19:30
FT
Moto Club MA (1)
(1) Juventude MA
Brazília

Brazília Paulista A3

00:00
FT
Penapolense
Linense
00:00
FT
Votuporanguense
Noroeste
00:00
FT
Primavera SP
São José EC
00:00
FT
Olímpia
Bandeirante SP
Brazília

Brazília Paulista A2

00:00
FT
Juventus
Portuguesa
00:00
FT
Água Santa
Oeste
00:00
FT
Atibaia
Velo Clube
00:00
FT
Sertãozinho
RB Brasil
02:00
FT
Portuguesa Santista
Monte Azul
02:00
FT
Osasco Audax
EC São Bernardo
02:00
FT
Rio Claro
XV de Piracicaba
02:00
FT
São Bernardo
Taubaté
Brazília

Brazília Paraibano

00:00
FT
Treze
Nacional de Patos
Franciaország

Franciaország National 1

19:00
FT
Orléans
Le Mans
Brazília

Brazília Cearense 1

00:00
FT
Ceará
Crato
Argentína

Argentína Primera Nacional

19:45
FT
Deportivo Maipú
Mitre Santiago d. Estero
Hollandia

Hollandia Eredivisie Women

18:30
FT
Excelsior
PEC Zwolle
18:30
FT
Heerenveen
Alkmaar
Svédország

Svédország Damallsvenskan

18:00
FT
Kristianstad
Vittsjö
Németország

Németország Frauen Bundesliga

18:15
FT
Hoffenheim
SC Sand
Brazília

Brazília Paulista A1

00:00
FT
Novorizontino
Botafogo SP
00:00
FT
São Bento
Inter de Limeira
01:00
FT
Palmeiras
Santos
01:00
FT
Santo André
Mirassol
02:15
FT
Ferroviária
Ituano
Németország

Németország 3. Liga

18:00
FT
Türkgücü München
Verl
Brazília

Brazília Paranaense 1

21:40
FT
Athletico Paranaense
Coritiba
20:00
FT
Rio Branco PR
Azuriz
22:00
FT
Cascavel
Toledo
Örményország

Örményország Premier League

12:00
FT
Shirak
Urartu
Peru

Peru Primera División

19:15
FT
UTC Cajamarca
Universidad San Martín
21:30
FT
Alianza Lima
Deportivo Binacional
Ausztrália

Ausztrália A-League

10:35
FT
Adelaide United
Wellington Phoenix
Banglades

Banglades Premier League

11:00
FT
Rahmatgonj MFS
Abahani
14:00
FT
Baridhara
Bangladesh Police
16:00
FT
Brothers Union
Bashundhara Kings
Albánia

Albánia Superliga

17:00
FT
Kukësi
Vllaznia Shkodër
Moldova

Moldova Divizia Națională

14:00
FT
Floreşti
Dacia-Buiucani
14:00
FT
Dinamo-Auto
Speranţa Nisporeni
16:00
FT
Petrocub
Codru Lozova
Bolívia

Bolívia Primera División

20:00
FT
Santa Cruz
Blooming
Szaúd-Arábia

Szaúd-Arábia Pro League

19:40
FT
Al Shabab
Al Hilal
19:50
FT
Al Taawon
Al Ahli
Fehéroroszország

Fehéroroszország Premier League

16:00
FT
Smorgon
Neman Grodno
18:00
FT
Gomel
Slutsk
Vietnam

Vietnam V.League 1

11:00
POS
Sai Gon
Thanh Hóa
11:00
POS
Than Quang Ninh
Hoang Anh Gia Lai
11:00
POS
Song Lam Nghe An
Ha Noi
11:00
POS
Hai Phong
Binh Dinh
11:00
POS
Binh Duong
Ho Chi Minh City
11:00
POS
Nam Dinh
Da Nang
11:00
POS
Viettel
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
Ecuador

Ecuador Liga Pro

01:00
FT
Macará
Deportivo Cuenca
Hongkong

Hongkong Premier League

13:00
FT
Kitchee
BC Rangers
Izland

Izland Úrvalsdeild

19:00
FT
KR
KA
Ciprus

Ciprus 1. Division

16:00
FT
Nea Salamis
Ermis
18:00
FT
Doxa
Ethnikos Achna
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok USL Championship

01:00
FT
Rio Grande Valley
San Diego Loyal
00:00
FT
New York RB II
Charleston Battery
01:00
FT
Sporting KC II
OKC Energy
Litvánia

Litvánia A Lyga

16:00
FT
Banga
Panevėžys
Izland

Izland 1. Deild

19:00
FT
Grótta
Thór
19:00
FT
Grindavík
ÍBV
Írország

Írország First Division

19:45
FT
Cork City
Wexford
19:45
FT
Shelbourne
Athlone Town
19:45
FT
Galway United
Bray Wanderers
19:45
FT
Cabinteely
Cobh Ramblers
19:45
FT
UCD
Treaty United
Lengyelország

Lengyelország I Liga

16:00
FT
Odra Opole
Puszcza Niepołomice
16:40
FT
Zagłębie Sosnowiec
Radomiak Radom
17:00
FT
Tychy 71
Górnik Łęczna
Magyarország

Magyarország NB I

19:00
FT
Mezőkövesd-Zsóry
MTK
Bulgária

Bulgária First League

15:30
FT
Beroe
Arda
Chile

Chile Primera División

01:00
FT
O'Higgins
Unión Española
Írország

Írország Premier Division

17:45
FT
Derry City
Longford Town
19:45
FT
Dundalk
Sligo Rovers
Venezuela

Venezuela Primera División

21:00
FT
Zulia
Zamora
00:00
FT
Academia Puerto Cabello
Deportivo Lara
22:00
FT
Caracas
Mineros de Guayana
Ukrajna

Ukrajna Persha Liga

13:30
FT
Kremin'
Nyva Ternopil
14:00
FT
Mykolaiv
Chornomorets
14:00
FT
Hirnyk-Sport
Alians Lypova Dolyna
14:00
FT
Veres Rivne
Krystal
14:00
FT
Prykarpattia
Ahrobiznes Volochysk
15:00
FT
Avanhard
Volyn
15:00
FT
VPK-Ahro Shevchenkivka
Polessya