Anglia

Anglia Premier League

12:30
FT
Leeds United
Tottenham Hotspur
15:00
FT
Sheffield United
Crystal Palace
17:30
FT
Manchester City
Chelsea
20:15
FT
Liverpool
Southampton
Németország

Németország Bundesliga

14:30
FT
Borussia Dortmund
RB Leipzig
14:30
FT
Hoffenheim
Schalke 04
14:30
FT
Wolfsburg
Union Berlin
14:30
FT
Werder Bremen
Bayer Leverkusen
17:30
FT
Bayern München
Borussia M'gladbach
Spanyolország

Spanyolország Primera División

13:00
FT
Deportivo Alavés
Levante
15:15
FT
Barcelona
Atlético Madrid
17:30
FT
Cádiz
Huesca
20:00
FT
Athletic Club
Osasuna
Olaszország

Olaszország Serie A

14:00
FT
Udinese
Bologna
14:00
FT
Spezia
Napoli
17:00
FT
Internazionale
Sampdoria
19:45
FT
Fiorentina
Lazio
Franciaország

Franciaország Ligue 1

12:00
FT
Nantes
Bordeaux
16:00
FT
Olympique Lyonnais
Lorient
Hollandia

Hollandia Eredivisie

15:30
FT
Twente
Heracles
17:45
FT
Heerenveen
Utrecht
19:00
FT
AZ
Fortuna Sittard
20:00
FT
VVV
RKC Waalwijk
Portugália

Portugália Primeira Liga

21:15
FT
Boavista
Tondela
Belgium

Belgium First Division A

19:45
FT
Anderlecht
Antwerp
Belgium

Belgium First Division A

17:30
FT
Standard Liège
Gent
Belgium

Belgium Play-offs 1/2

19:45
FT
Waasland-Beveren (1)
(1) RFC Seraing
Ausztria

Ausztria Bundesliga

16:00
FT
Hartberg
Ried
16:00
FT
Rheindorf Altach
Austria Wien
16:00
FT
Admira
St. Pölten
Svájc

Svájc Super League

17:15
FT
Lugano
Vaduz
19:30
FT
Young Boys
Basel
Skócia

Skócia FA Cup

16:00
FT
Dundee United
Hibernian
Oroszország

Oroszország Premier League

12:00
FT
Ufa
Zenit
14:30
FT
Lokomotiv Moskva
Dinamo Moskva
14:30
FT
Arsenal Tula
Rubin Kazan
17:30
FT
CSKA Moskva
Krasnodar
Törökország

Törökország Süper Lig

18:30
FT
BB Erzurumspor
Kasımpaşa
18:30
FT
Ankaragücü
Fenerbahçe
18:30
FT
Sivasspor
İstanbul Başakşehir
18:30
FT
Kayserispor
Gaziantep FK
18:30
FT
Rizespor
Yeni Malatyaspor
18:30
FT
Hatayspor
Denizlispor
18:30
FT
Galatasaray
Beşiktaş
18:30
FT
Fatih Karagümrük
Gençlerbirliği
18:30
FT
Göztepe
Konyaspor
18:30
FT
Trabzonspor
Antalyaspor
Görögország

Görögország Super League 1

17:30
FT
Volos NFC
Larissa
17:30
FT
Panaitolikos
Atromitos
17:30
FT
Lamia
OFI
Anglia

Anglia Championship

12:30
FT
AFC Bournemouth
Stoke City
12:30
FT
Barnsley
Norwich City
12:30
FT
Blackburn Rovers
Birmingham City
12:30
FT
Bristol City
Brentford
12:30
FT
Cardiff City
Rotherham United
12:30
FT
Coventry City
Millwall
12:30
FT
Derby County
Sheffield Wednesday
12:30
FT
Middlesbrough
Wycombe Wanderers
12:30
FT
Nottingham Forest
Preston North End
12:30
FT
Queens Park Rangers
Luton Town
12:30
FT
Reading
Huddersfield Town
12:30
FT
Watford
Swansea City
Németország

Németország 2. Bundesliga

12:00
FT
Fortuna Düsseldorf
Eintracht Braunschweig
12:00
FT
Greuther Fürth
Karlsruher SC
12:00
FT
Würzburger Kickers
Osnabrück
Törökország

Törökország 2. Lig

13:00
FT
Ankara Demirspor
Hekimoğlu Trabzon
13:00
FT
İnegölspor
Hacettepe
13:00
FT
Kocaelispor
Gümüşhanespor
13:00
FT
Sancaktepe FK
24 Erzincanspor
13:00
FT
Çorum FK
Sarıyer
13:00
FT
Afjet Afyonspor
Zonguldak Kömürspor
13:00
FT
Amed
Kahramanmaraşspor
13:00
FT
Niğde Anadolu
Uşak Spor
13:00
FT
Ergene Velimeşespor
Şanlıurfaspor
Törökország

Törökország 2. Lig

12:00
FT
Bayburt ÖİS
Pendikspor
12:00
FT
Etimesgut Belediyespor
Karacabey Belediyespor
13:00
FT
Kardemir Karabükspor
Kırşehir Belediyespor
13:00
FT
Elazığspor
Sivas Belediyespor
13:00
FT
Turgutluspor
Bodrumspor
13:00
FT
Tarsus İdman Yurdu
Kırklarelispor
13:00
FT
Eyüpspor
Vanspor FK
13:00
FT
Serik Belediyespor
Mamak
13:00
FT
Kastamonuspor
Sakaryaspor
13:00
FT
1922 Konyaspor
Pazarspor
Spanyolország

Spanyolország Segunda División

17:15
FT
Ponferradina
Albacete
17:15
FT
Real Zaragoza
Espanyol
19:30
FT
Alcorcón
Las Palmas
20:00
FT
Málaga
Mallorca
Franciaország

Franciaország Ligue 2

19:00
FT
Ajaccio
Paris FC
19:00
FT
Amiens SC
Niort
19:00
FT
Auxerre
Grenoble Foot 38
19:00
FT
Chambly
Pau
19:00
FT
Clermont
Sochaux
19:00
FT
Guingamp
Châteauroux
19:00
FT
Rodez
Nancy
19:00
FT
Toulouse
Caen
19:00
FT
Troyes
Dunkerque
19:00
FT
Valenciennes
Le Havre
Argentína

Argentína Liga Profesional Argentina

17:00
FT
Godoy Cruz
Banfield
19:30
FT
Atlético Tucumán
Defensa y Justicia
19:30
FT
Gimnasia La Plata
Vélez Sarsfield
22:00
FT
Patronato
Boca Juniors
Horvátország

Horvátország 1. HNL

16:00
FT
Varaždin
Hajduk Split
Cseh Köztársaság

Cseh Köztársaság Czech Liga

14:00
FT
Zlín
Opava
16:00
FT
Viktoria Plzeň
Příbram
16:00
FT
Zbrojovka Brno
Mladá Boleslav
18:30
FT
Bohemians 1905
Slovan Liberec
Japán

Japán J1 League

06:00
FT
Sagan Tosu
Sanfrecce Hiroshima
07:00
FT
Nagoya Grampus
Cerezo Osaka
10:00
FT
Gamba Osaka
Kawasaki Frontale
Lengyelország

Lengyelország Ekstraklasa

14:00
FT
Podbeskidzie
Wisła Płock
16:30
FT
Lechia Gdańsk
Cracovia Kraków
19:00
FT
Wisła Kraków
Lech Poznań
Románia

Románia Liga I

11:30
FT
Gaz Metan Mediaş
Astra
19:15
FT
Dinamo Bucureşti
Hermannstadt
Oroszország

Oroszország FNL

11:00
FT
Tom Tomsk
Yenisey
12:00
FT
Irtysh
Orenburg
12:00
FT
Krylya Sovetov
Krasnodar II
12:00
FT
Spartak Moskva II
Shinnik
13:00
FT
Chertanovo
Nizhny Novgorod
13:00
FT
Fakel
Torpedo Moskva
14:00
FT
Dinamo Bryansk
Chayka
14:00
FT
Neftekhimik
SKA Khabarovsk
14:00
FT
Volgar Astrakhan
Akron
15:00
FT
Alaniya Vladikavkaz
Veles
18:00
FT
Baltika
Tekstilshchik
Szlovákia

Szlovákia Super Liga

16:00
FT
Zlaté Moravce
Spartak Trnava
16:00
FT
Žilina
Trenčín
Szlovákia

Szlovákia Super Liga

16:00
FT
Ružomberok
Senica
16:00
FT
Pohronie
Zemplín Michalovce
Szlovénia

Szlovénia 1. SNL

14:00
FT
Tabor Sežana
Celje
16:15
FT
Mura
Bravo
Dél-Amerika

Dél-Amerika CONMEBOL Sudamericana

01:00
FT
Deportes Tolima
Emelec
Svédország

Svédország Allsvenskan

14:00
FT
Hammarby
Sirius
14:00
FT
IFK Göteborg
Häcken
16:30
FT
Elfsborg
Kalmar
16:30
FT
Örebro
Halmstad
Svédország

Svédország Superettan

12:00
FT
Landskrona
AFC Eskilstuna
14:00
FT
Falkenberg
Örgryte
14:00
FT
Västerås SK
Jönköpings Södra
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok MLS

02:30
FT
Real Salt Lake
SJ Earthquakes
18:00
FT
Chicago Fire
Philadelphia Union
18:00
FT
New York RB
Toronto
18:30
FT
Nashville SC
New England
18:30
FT
Columbus Crew
DC United
20:00
FT
Vancouver Whitecaps
Montréal
20:30
FT
Dallas
Houston Dynamo
23:00
FT
Orlando City
New York City
01:00
FT
LA Galaxy
Los Angeles
Wales

Wales Premier League

14:30
FT
The New Saints
Barry Town United
14:30
FT
Bala Town
Penybont
17:15
FT
Connah's Quay
Caernarfon Town
14:30
FT
Cardiff MU
Cefn Druids
14:30
FT
Flint Town United
Aberystwyth Town
14:30
FT
Haverfordwest County
Newtown
Argentína

Argentína Prim B Metro

18:00
FT
Los Andes
Talleres Remedios
19:30
FT
Defensores Unidos
Deportivo Armenio
19:30
FT
Colegiales
UAI Urquiza
19:30
FT
Argentino Quilmes
San Miguel
19:30
FT
Sacachispas
Flandria
19:30
FT
Acassuso
Cañuelas
Anglia

Anglia League Two

15:00
FT
Cambridge United
Grimsby Town
15:00
FT
Carlisle United
Walsall
15:00
FT
Cheltenham Town
Harrogate Town
15:00
FT
Crawley Town
Bolton Wanderers
15:00
FT
Exeter City
Barrow
15:00
FT
Morecambe
Bradford City
15:00
FT
Oldham Athletic
Forest Green Rovers
15:00
FT
Port Vale
Mansfield Town
15:00
FT
Scunthorpe United
Stevenage
15:00
FT
Southend United
Newport County
15:00
FT
Tranmere Rovers
Colchester United
16:00
FT
Salford City
Leyton Orient
Németország

Németország Regionalliga

13:00
FT
TSV Steinbach
Eintracht Stadtallendorf
13:00
FT
FSV Frankfurt
Bahlinger SC
13:00
FT
Astoria Walldorf
Mainz 05 II
13:00
FT
Pirmasens
Aalen
13:00
FT
FC Gießen
Ulm
13:00
FT
Stuttgart II
Bayern Alzenau
13:00
FT
Schott Mainz
Freiburg II
13:00
FT
Hessen Kassel
Balingen
13:00
FT
Homburg
Hoffenheim II
13:00
FT
Elversberg
Kickers Offenbach
13:00
FT
Rot-Weiß Koblenz
Sonnenhof Großaspach
Németország

Németország Regionalliga

13:00
FT
Köln II
Wegberg-Beeck
13:00
FT
Alemannia Aachen
Sportfreunde Lotte
13:00
FT
Preußen Münster
Fortuna Köln
13:00
FT
Borussia M'gladbach II
Fortuna Düsseldorf II
13:00
FT
Rot-Weiß Oberhausen
Lippstadt 08
13:00
FT
Schalke 04 II
Rot Weiss Ahlen
13:00
FT
Straelen
Bonner SC
13:00
FT
Homberg
Wiedenbrück
13:00
FT
Wuppertaler SV
Rot-Weiss Essen
Franciaország

Franciaország Feminine Division 1

13:30
FT
Montpellier
Bordeaux
13:30
FT
Soyaux
Fleury 91
13:30
FT
Guingamp
Stade de Reims
Argentína

Argentína Torneo Federal A

20:00
FT
Crucero del Norte
Def. de Pronunciamiento
Argentína

Argentína Torneo Federal A

20:30
FT
Estudiantes de San Luis
Ferro Carril Oeste LP
Svédország

Svédország Damallsvenskan

12:00
FT
AIK
Hammarby
15:00
FT
Häcken
Linköping
Japán

Japán J2 League

10:00
FT
Ehime
Ryūkyū
Svédország

Svédország Ettan

12:00
FT
Dalkurd
Brommapojkarna
12:00
FT
Hudiksvall
IFK Luleå
12:00
FT
Sollentuna
Assyriska
15:00
FT
Sandviken
Örebro Syrianska
15:00
FT
Täby
Sylvia
Svédország

Svédország Ettan

12:00
FT
Utsikten
Tvååker
12:00
FT
Österlen
Torns
14:00
FT
Vänersborgs IF
IFK Malmö
15:00
FT
Åtvidaberg
Skövde AIK
15:00
FT
Ljungskile
Lund
15:00
FT
Lindome
Oskarshamns AIK
Olaszország

Olaszország Serie A Women

11:30
FT
Juventus
Napoli
14:00
FT
Empoli
Hellas Verona
14:00
FT
Sassuolo
Pink Sport Bari
Anglia

Anglia National League

15:00
FT
Barnet
Notts County
15:00
CAN
Dover Athletic
Stockport County
15:00
FT
Halifax Town
Boreham Wood
15:00
FT
Hartlepool United
Maidenhead United
15:00
FT
Sutton United
Weymouth
15:00
FT
Wealdstone
Dagenham & Redbridge
15:00
FT
Woking
Chesterfield
15:00
FT
Wrexham
Yeovil Town
17:20
FT
Torquay United
Bromley
Németország

Németország 3. Liga

13:00
FT
Wehen Wiesbaden
1860 München
13:00
FT
Dynamo Dresden
Viktoria Köln
13:00
FT
Kaiserslautern
Uerdingen
13:00
FT
Magdeburg
MSV Duisburg
13:00
FT
Ingolstadt
Saarbrücken
13:00
FT
Hansa Rostock
Zwickau
Olaszország

Olaszország Serie C

19:45
FT
Cesena
Mantova
Olaszország

Olaszország Serie C

17:00
FT
Perugia
Como
Brazília

Brazília Carioca Série A

20:00
FT
Vasco da Gama (0)
(1) Madureira
Brazília

Brazília Potiguar

19:00
FT
Santa Cruz de Natal RN
América RN
Skócia

Skócia Play-offs 1/2

15:00
FT
Raith Rovers (0)
(0) Dunfermline Athletic
Brazília

Brazília Paraibano

20:00
FT
Campinense
Perilima
Skócia

Skócia Play-offs 2/3

15:00
FT
Montrose (1)
(2) Greenock Morton
15:00
FT
Cove Rangers (2)
(2) Airdrieonians
Skócia

Skócia Play-offs 3/4

15:00
FT
Elgin City (2)
(2) Edinburgh City
15:00
FT
Stranraer (0)
(1) Dumbarton
Anglia

Anglia U18 Premier League

11:00
FT
Blackburn Rovers U18
Leeds United U18
11:00
FT
Newcastle United U18
Wolves U18
11:15
FT
Stoke City U18
Manchester City U18
12:00
FT
Manchester United U18
Middlesbrough U18
12:30
FT
Burnley U18
Derby County U18
12:30
FT
Everton U18
Sunderland U18
Anglia

Anglia U18 Premier League

10:45
FT
Crystal Palace U18
West Bromwich Albion U18
11:00
FT
Southampton U18
Reading U18
11:00
FT
Tottenham Hotspur U18
Chelsea U18
12:00
FT
Arsenal U18
Aston Villa U18
12:00
FT
Leicester City U18
West Ham United U18
12:00
FT
Norwich City U18
Fulham U18
Brazília

Brazília Copa do Nordeste

20:00
FT
Ceará (1)
(0) Bahia
Brazília

Brazília Paulista A3

00:00
FT
Penapolense
Linense
00:00
FT
Votuporanguense
Noroeste
00:00
FT
Primavera SP
São José EC
00:00
FT
Olímpia
Bandeirante SP
02:00
FT
Capivariano
Comercial
02:00
FT
Desportivo Brasil
Rio Preto
02:00
FT
Marília
Batatais
02:00
FT
Nacional SP
Barretos
Brazília

Brazília Maranhense

23:00
FT
Sampaio Corrêa (0)
(0) Pinheiro
Brazília

Brazília Alagoano

21:00
FT
CSE (0)
(3) CSA
Brazília

Brazília Gaúcho 1

23:00
FT
Internacional (0)
(1) Juventude
Spanyolország

Spanyolország Primera División Femenina

10:00
FT
Real Betis
Eibar
12:00
FT
Rayo Vallecano
Real Madrid
Dél-Afrika

Dél-Afrika Cup

17:00
FT
TTM
Chippa United
Brazília

Brazília Mineiro 1

20:30
FT
Atlético Mineiro (3)
(0) Tombense
Mexikó

Mexikó Liga de Expansión MX

03:00
FT
Atlético Morelia (1)
(0) Atlante
23:00
FT
Mineros de Zacatecas (0)
(3) Tepatitlán
Brazília

Brazília Sergipano 1

20:00
FT
Confiança (0)
(0) Sergipe
Brazília

Brazília Paranaense 1

22:00
FT
Cascavel
Toledo
20:00
FT
Cascavel CR
Paraná
22:00
FT
Operário PR
Cianorte
Brazília

Brazília Cearense 1

01:00
FT
Fortaleza
Ferroviário
Finnország

Finnország Suomen Cup

13:00
FT
HJK
KuPS
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok USL Championship

00:00
FT
New York RB II
Charleston Battery
01:00
FT
Sporting KC II
OKC Energy
00:00
FT
Indy Eleven
FC Tulsa
00:30
FT
Miami FC
Hartford Athletic
00:30
FT
Tampa Bay Rowdies
Pittsburgh Riverhounds
00:30
FT
Louisville City
Birmingham Legion
Észtország

Észtország Meistriliiga

11:00
FT
Flora
Legion
14:00
FT
Tammeka
Kuressaare
17:00
FT
Trans
Nõmme Kalju
Bolívia

Bolívia Primera División

20:00
FT
The Strongest
Royal Pari
22:15
FT
San José
Bolívar
00:30
FT
Independiente Petrolero
Atlético Palmaflor
Peru

Peru Primera División

17:00
FT
Melgar
Alianza Atlético
19:15
FT
Universitario
Cienciano
00:00
FT
Carlos Mannucci
Ayacucho
21:30
FT
Alianza Lima
Deportivo Binacional
21:30
FT
Cusco
Sporting Cristal
Szingapúr

Szingapúr Premier League

13:30
FT
Tampines Rovers
Albirex Niigata S
Litvánia

Litvánia A Lyga

11:00
FT
Hegelmann Litauen
Žalgiris
13:00
FT
Džiugas Telšiai
Dainava
Fehéroroszország

Fehéroroszország Premier League

12:30
FT
Ruh Brest
Sputnik
16:30
FT
Minsk
Vitebsk
18:30
FT
Slavia
Dinamo Brest
Izland

Izland Úrvalsdeild

20:15
FT
ÍA
Víkingur Reykjavík
20:15
FT
Leiknir Reykjavík
Breidablik
20:15
FT
HK
Fylkir
Kína

Kína CSL

11:00
FT
Shandong Taishan
Qingdao FC
13:00
FT
Guangzhou City
Shenzhen
Ecuador

Ecuador Liga Pro

01:00
FT
Macará
Deportivo Cuenca
19:00
FT
Orense
Nueve de Octubre
21:30
FT
Independiente Valle
LDU Quito
00:30
POS
Barcelona
Emelec
Venezuela

Venezuela Primera División

23:15
FT
Gran Valencia
Yaracuyanos
22:00
FT
Caracas
Mineros de Guayana
21:00
FT
LALA
Atlético Venezuela
Irán

Irán Persian Gulf Pro League

17:15
FT
Mes Rafsanjan
Nassaji Mazandaran
17:30
FT
Foolad
Gol Gohar
17:45
FT
Sanat Naft
Aluminium Arak
17:45
FT
Machine Sazi
Saipa
Albánia

Albánia Superliga

15:00
FT
Tirana
Kastrioti Krujë
15:00
FT
Apolonia Fier
Laçi
18:00
FT
Teuta Durrës
Bylis
18:00
FT
Skënderbeu Korçë
Partizani Tirana
Banglades

Banglades Premier League

11:00
FT
Mohammedan Dhaka
Sheikh Russel
14:00
FT
Abahani Chittagong
Saif
16:00
FT
Muktijoddha SKC
Arambagh
Ausztrália

Ausztrália A-League

08:05
FT
Newcastle Jets
Sydney
10:10
FT
Western Sydney Wanderers
Western United
Egyiptom

Egyiptom Premier League

20:30
FT
Al Mokawloon
El Entag El Harby
Paraguay

Paraguay Division Profesional

22:45
FT
Sportivo Luqueño
Club Guaraní
01:00
FT
Cerro Porteño
Nacional
Dél-Korea

Dél-Korea K League 1

06:00
FT
Daegu
Incheon United
06:00
FT
Jeju United
Suwon
08:30
FT
Pohang Steelers
Gangwon
Malajzia

Malajzia Super League

14:15
FT
Sabah
Kedah
15:00
FT
UiTM
Kuala Lumpur City
15:00
FT
Pulau Pinang
Johor Darul Ta'zim
Írország

Írország Premier Division

18:00
FT
Waterford
Drogheda United
18:00
FT
Bohemians
Finn Harps
18:00
FT
St Patrick's Athletic
Shamrock Rovers
Chile

Chile Primera B

POS
Fernández Vial
Copiapó
Izland

Izland 1. Deild

15:00
FT
Afturelding
Kórdrengir
15:00
FT
Selfoss
Vestri
Portugália

Portugália Segunda Liga

15:30
FT
Feirense
UD Oliveirense
17:00
FT
Benfica II
Sporting Covilhã
18:00
FT
Mafra
Académica
20:15
FT
Estoril
Chaves
Ukrajna

Ukrajna Persha Liga

15:00
FT
Obolon' Kyiv
Metalist 1925 Kharkiv
Dél-Korea

Dél-Korea K League 2

08:00
FT
Bucheon 1995
Gimcheon Sangmu
Cseh Köztársaság

Cseh Köztársaság FNL

14:45
FT
Hradec Králové
Dukla Praha
15:00
FT
Ústí nad Labem
Blansko
16:00
FT
Prostějov
Líšeň
16:00
FT
Chrudim
Třinec
16:00
FT
Slavoj Vyšehrad
Varnsdorf
Lengyelország

Lengyelország I Liga

11:40
FT
Bełchatów
Arka Gdynia
15:00
FT
Sandecja Nowy Sącz
Korona Kielce
15:00
FT
Stomil Olsztyn
Chrobry Głogów
19:00
FT
Nieciecza
Miedź Legnica
Ausztria

Ausztria 2. Liga

13:30
FT
Austria Wien II
Dornbirn
13:30
FT
Austria Lustenau
Amstetten
Argentína

Argentína Primera Nacional

18:30
FT
Belgrano
San Martín Tucumán
19:00
FT
Tristán Suárez
Independiente Rivadavia
19:00
FT
Deportivo Morón
Guillermo Brown
19:30
FT
Ferro Carril Oeste
Atlético Rafaela
20:00
FT
All Boys
Instituto
Moldova

Moldova Divizia Națională

14:00
FT
Zimbru
Sheriff
16:00
FT
Milsami
Sfîntul Gheorghe
Szerbia

Szerbia Super Liga

15:00
FT
Novi Pazar
Mladost Lučani
15:00
FT
Voždovac
Napredak
15:00
FT
Proleter Novi Sad
Radnik Surdulica
Nigéria

Nigéria NPFL

16:00
FT
Jigawa Golden Stars
Lobi Stars
Guatemala

Guatemala Liga Nacional

22:00
FT
Guastatoya (0)
(2) Deportivo Sanarate
Chile

Chile Primera División

01:00
FT
O'Higgins
Unión Española
17:00
FT
Universidad Católica
Unión La Calera
20:30
FT
La Serena
Ñublense
23:00
FT
Santiago Wanderers
Melipilla
Magyarország

Magyarország NB I

16:00
FT
Honvéd
Ferencváros
18:30
FT
Újpest
Zalaegerszegi TE
Mexikó

Mexikó Liga MX

01:00
FT
Atlas
Tigres UANL
Izrael

Izrael Ligat ha'Al

16:00
FT
Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Petah Tikva
Izrael

Izrael Ligat ha'Al

16:45
FT
Bnei Yehuda
Hapoel Tel Aviv
18:15
FT
Hapoel Haifa
Hapoel Kfar Saba
19:00
FT
Beitar Jerusalem
Bnei Sakhnin
Bulgária

Bulgária First League

15:45
FT
Ludogorets
Lokomotiv Plovdiv
Svájc

Svájc Challenge League

17:15
FT
FC Schaffhausen
Aarau