Anglia

Anglia Premier League

20:00
FT
Fulham
Burnley
Spanyolország

Spanyolország Primera División

20:00
FT
Real Betis
Granada
Portugália

Portugália Primeira Liga

18:00
FT
Portimonense
Moreirense
20:15
FT
Porto
Farense
Oroszország

Oroszország Premier League

14:30
FT
Ural
Rostov
17:00
FT
Spartak Moskva
Khimki
Németország

Németország 2. Bundesliga

17:00
FT
Holstein Kiel
Hannover 96
19:30
FT
Hamburger SV
Nürnberg
Törökország

Törökország 3. Lig

14:00
FT
Yeşilyurt Belediyespor (1)
(2) Ofspor
14:00
FT
Belediye Kütahyaspor (0)
(1) İskenderunspor
14:00
FT
İçel İdmanyurdu Spor (0)
(0) Isparta 32 Spor
14:00
FT
Bursa Yıldırımspor (2)
(2) 1954 Kelkit Belediyespor
14:00
FT
Düzcespor (2)
(1) 68 Aksaray Belediyespor
18:30
FT
Bucaspor 1928 (1)
(1) Arnavutköy Belediyespor
18:30
FT
Fethiyespor (2)
(1) Yomraspor
18:30
FT
Esenler Erokspor (1)
(0) Çatalcaspor
Spanyolország

Spanyolország Segunda División

18:00
FT
Rayo Vallecano
Leganés
20:00
FT
Sporting Gijón
Lugo
Olaszország

Olaszország Serie B

13:00
FT
Chievo
Ascoli
13:00
FT
Monza
Brescia
13:00
FT
Pordenone
Cosenza
13:00
FT
SPAL
Cremonese
13:00
FT
Reggina
Frosinone
13:00
FT
Empoli
Lecce
13:00
FT
Vicenza
Reggiana
13:00
FT
Pescara
Salernitana
13:00
FT
Cittadella
Venezia
13:00
FT
Pisa
Virtus Entella
Argentína

Argentína Liga Profesional Argentina

22:00
FT
Huracán
Independiente
22:00
FT
Lanús
Talleres de Córdoba
01:00
FT
Newell's Old Boys
Sarmiento
Dánia

Dánia Superliga

18:00
FT
Nordsjælland
København
Lengyelország

Lengyelország Ekstraklasa

17:00
FT
Raków Częstochowa
Piast Gliwice
Románia

Románia Liga I

14:45
FT
Voluntari
Chindia Târgovişte
Románia

Románia Liga I

17:00
FT
CFR Cluj
Sepsi
19:30
FT
FCSB
Academica Clinceni
Svédország

Svédország Allsvenskan

17:30
FT
Norrköping
AIK
Svédország

Svédország Superettan

17:30
FT
Trelleborg
Akropolis
17:30
FT
Värnamo
GAIS
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok MLS

00:30
FT
Sporting KC
Austin
Dánia

Dánia 1. Division

17:30
FT
Esbjerg
Fredericia
Franciaország

Franciaország National 1

19:45
FT
Annecy
Boulogne
19:45
FT
Orléans
Concarneau
19:45
FT
Quevilly Rouen
Bastia
19:45
FT
Créteil
Laval
19:45
FT
Cholet
Le Mans
19:45
FT
Lyon La Duchere
Bourg-en-Bresse
19:45
FT
Stade Briochin
Villefranche
19:45
FT
Avranches
Sète
19:45
FT
Red Star
Bastia-Borgo
Portugália

Portugália Segunda Liga

17:00
FT
Academico Viseu
Vilafranquense
Svájc

Svájc Challenge League

19:00
FT
Stade Lausanne-Ouchy
Neuchâtel Xamax
19:00
FT
Winterthur
Grasshopper
Brazília

Brazília Pernambucano 1

19:00
FT
Acadêmica Vitória
Retrô
Brazília

Brazília Pernambucano 1

00:00
FT
Sport Recife
Salgueiro
Brazília

Brazília Potiguar

19:00
FT
Palmeira
Globo
Brazília

Brazília Paulista A2

00:00
FT
Monte Azul
Osasco Audax
00:00
FT
Taubaté
Rio Claro
00:00
FT
XV de Piracicaba
Juventus
00:00
FT
São Bernardo
Sertãozinho
02:00
FT
Portuguesa
RB Brasil
02:00
FT
Velo Clube
EC São Bernardo
02:00
FT
Água Santa
Atibaia
02:00
FT
Oeste
Portuguesa Santista
Brazília

Brazília Paulista A3

19:00
FT
Bandeirante SP
Primavera SP
19:00
FT
Barretos
São José EC
19:00
FT
Capivariano
Penapolense
19:00
FT
Rio Preto
Marília
21:00
FT
Batatais
Votuporanguense
21:00
FT
Linense
Nacional SP
21:00
FT
Comercial
Desportivo Brasil
21:00
FT
Noroeste
Olímpia
Brazília

Brazília Paranaense 1

22:00
FT
Londrina
Coritiba
22:00
FT
Athletico Paranaense
Maringá
Argentína

Argentína Prim B Metro

19:00
FT
JJ Urquiza
Deportivo Merlo
Katar

Katar Emir Cup

20:00
FT
Al Duhail
Al Rayyan
Argentína

Argentína Primera Nacional

22:00
FT
Estudiantes Río Cuarto
Chacarita Juniors
19:05
FT
Quilmes
Alvarado
00:00
FT
Club Atlético Güemes
Brown de Adrogué
21:10
FT
Defensores de Belgrano
San Telmo
Németország

Németország 3. Liga

18:00
FT
Waldhof Mannheim
Hallescher FC
Bulgária

Bulgária First League

16:00
FT
Botev Vratsa
Montana
18:15
FT
Etar
Slavia Sofia
Kína

Kína CSL

11:00
FT
Hebei
Shanghai Shenhua
13:00
FT
Wuhan FC
Beijing Guoan
Hongkong

Hongkong Premier League

13:00
FT
Kitchee
Southern District
Lettország

Lettország Virsliga

17:30
CAN
Rīgas FS
Ventspils
Egyiptom

Egyiptom Premier League

20:30
FT
El Gouna
Aswan
20:30
FT
National Bank of Egypt
Ismaily
20:30
FT
Smouha
Wadi Degla
20:30
FT
Al Ahly
Zamalek
Banglades

Banglades Premier League

11:00
FT
Brothers Union
Baridhara
Paraguay

Paraguay Division Profesional

22:45
FT
Olimpia
Sol de América
22:45
FT
Libertad
12 de Octubre
01:00
FT
Guaireña
River Plate
Peru

Peru Primera División

21:30
FT
Universitario
UTC Cajamarca
21:30
FT
Sport Huancayo
César Vallejo
19:00
FT
Deportivo Municipal
Alianza Universidad
Ecuador

Ecuador Liga Pro

21:30
FT
Delfin
Olmedo
00:00
FT
Aucas
Técnico Universitario
01:00
FT
Guayaquil City
Manta
Ciprus

Ciprus 1. Division

16:00
FT
Omonia Nicosia
Apollon
Ciprus

Ciprus 1. Division

16:00
FT
Karmiotissa
APOEL
Venezuela

Venezuela Primera División

23:15
FT
Estudiantes de Mérida
Portuguesa
21:00
FT
Deportivo La Guaira
Carabobo
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok USL Championship

01:00
FT
LA Galaxy II
Tacoma Defiance
Chile

Chile Primera B

POS
Fernández Vial
Copiapó
01:30
FT
Unión San Felipe
Cobreloa
17:00
FT
Coquimbo Unido
Universidad Concepción
17:00
FT
Santiago Morning
San Marcos
17:00
FT
Puerto Montt
Magallanes
23:00
FT
Deportes Temuco
Deportes Santa Cruz
Dél-Korea

Dél-Korea K League 2

11:30
FT
Busan IPark
Daejeon Hana Citizen
11:30
FT
Ansan Greeners
Anyang
Örményország

Örményország Premier League

16:00
FT
Ararat
Alashkert
Bolívia

Bolívia Primera División

22:15
FT
Jorge Wilstermann
Always Ready
00:30
FT
Oriente Petrolero
Real Potosí
01:00
FT
Real Tomayapo
Aurora
Chile

Chile Primera División

23:00
FT
Audax Italiano
Cobresal
Mexikó

Mexikó Liga MX

01:00
FT
León
Toluca
03:15
FT
Pachuca
Guadalajara
Costa Rica

Costa Rica Primera División

22:00
FT
Sporting San José
Alajuelense
Kína

Kína China League One

11:00
FT
Sichuan Jiuniu
Xinjiang Tianshan
08:00
FT
Jiangxi Beidamen
Nantong Zhiyun
12:35
FT
Nanjing City
Kunshan
12:35
FT
Suzhou Dongwu
BIT