Anglia

Anglia Premier League

18:00
FT
Manchester United
Leicester City
20:15
FT
Southampton
Crystal Palace
Spanyolország

Spanyolország Primera División

18:00
FT
Osasuna
Cádiz
19:00
FT
Elche
Deportivo Alavés
21:00
FT
Levante
Barcelona
Olaszország

Olaszország Serie A

19:45
FT
Napoli
Udinese
Portugália

Portugália Primeira Liga

16:00
FT
Tondela
Belenenses
16:00
FT
Santa Clara
Rio Ave
18:00
FT
Nacional
Benfica
20:30
FT
Sporting CP
Boavista
Ausztria

Ausztria Bundesliga

17:30
FT
St. Pölten
Rheindorf Altach
17:30
FT
Ried
Admira
19:30
FT
Austria Wien
Hartberg
Svájc

Svájc Super League

17:15
FT
Vaduz
Young Boys
19:30
FT
Basel
Lugano
Törökország

Törökország Süper Lig

15:00
FT
Konyaspor
Trabzonspor
18:30
FT
Alanyaspor
BB Erzurumspor
18:30
FT
Kasımpaşa
Ankaragücü
18:30
FT
Fenerbahçe
Sivasspor
18:30
FT
İstanbul Başakşehir
Kayserispor
18:30
FT
Gaziantep FK
Rizespor
18:30
FT
Yeni Malatyaspor
Hatayspor
18:30
FT
Denizlispor
Galatasaray
18:30
FT
Beşiktaş
Fatih Karagümrük
18:30
FT
Gençlerbirliği
Göztepe
Horvátország

Horvátország 1. HNL

16:00
FT
Istra 1961
Lokomotiva Zagreb
18:05
FT
Osijek
Šibenik
Finnország

Finnország Veikkausliiga

16:30
FT
Lahti
KuPS
16:30
FT
Ilves
HJK
Dél-Amerika

Dél-Amerika CONMEBOL Sudamericana

23:15
FT
Metropolitanos
Athletico Paranaense
23:15
FT
RB Bragantino
Emelec
Dél-Amerika

Dél-Amerika CONMEBOL Libertadores

23:15
FT
Deportivo Táchira
Internacional
23:15
FT
The Strongest
Barcelona
23:15
FT
Santos
Boca Juniors
Svédország

Svédország Superettan

17:30
FT
Öster
GIF Sundsvall
Egyesült Arab Emírségek

Egyesült Arab Emírségek Arabian Gulf League

19:00
FT
Al Jazira
Khorfakkan
19:00
FT
Bani Yas
Al Wahda
19:00
FT
Al Ain
Hatta
19:00
FT
Al Nasr
Shabab Al Ahli
19:00
FT
Al Wasl
Al Dhafra
19:00
FT
Kalba
Sharjah
19:00
FT
Fujairah
Ajman
Románia

Románia Cupa României

18:15
FT
Dinamo Bucureşti (0)
(1) Astra
Anglia

Anglia National League

19:00
FT
Solihull Moors
Weymouth
19:00
FT
Stockport County
Dagenham & Redbridge
19:00
FT
Aldershot Town
Yeovil Town
19:45
FT
Chesterfield
King's Lynn Town
19:45
FT
Wealdstone
Bromley
19:45
FT
Maidenhead United
Notts County
20:00
FT
Sutton United
Woking
Kína

Kína China League One

12:35
FT
Chengdu Rongcheng
Beijing BSU
08:30
FT
Guizhou
Heilongjiang Ice City
12:35
FT
Liaoning Shenyang
Wuhan Three Towns
Hollandia

Hollandia Eredivisie Women

18:30
FT
Excelsior
Alkmaar
Németország

Németország Regionalliga

18:00
FT
Balingen
Ulm
Észtország

Észtország Cup

18:00
FT
Flora
Trans
Brazília

Brazília Paulista A1

20:00
FT
Corinthians
Inter de Limeira
Skócia

Skócia Play-offs 2/3

19:45
FT
Greenock Morton (1)
(2) Montrose
19:45
FT
Airdrieonians (1)
(1) Cove Rangers
Skócia

Skócia Play-offs 3/4

19:45
FT
Dumbarton (0)
(0) Stranraer
19:45
FT
Edinburgh City (1)
(0) Elgin City
Brazília

Brazília Pernambucano 1

00:00
FT
Sport Recife
Salgueiro
Brazília

Brazília Cearense 1

19:30
FT
Atlético Cearense
Pacajus
19:30
FT
Ferroviário
Caucaia
00:00
FT
Icasa
Ceará
Anglia

Anglia U18 Premier League

13:00
FT
Newcastle United U18
Sunderland U18
Anglia

Anglia U18 Premier League

11:00
FT
Aston Villa U18
Norwich City U18
Chile

Chile Primera B

23:00
FT
Deportes Temuco
Deportes Santa Cruz
01:30
FT
Rangers
Barnechea
Brazília

Brazília Paulista A3

21:00
FT
Batatais
Votuporanguense
21:00
FT
Linense
Nacional SP
21:00
FT
Comercial
Desportivo Brasil
21:00
FT
Noroeste
Olímpia
Hongkong

Hongkong Premier League

13:00
FT
BC Rangers
Pegasus
Peru

Peru Primera División

21:30
FT
Universitario
UTC Cajamarca
Ecuador

Ecuador Liga Pro

01:00
FT
Guayaquil City
Manta
Litvánia

Litvánia A Lyga

16:00
FT
Panevėžys
Žalgiris
Bolívia

Bolívia Primera División

01:00
FT
Real Tomayapo
Aurora
Észtország

Észtország Meistriliiga

16:00
FT
Legion
Vaprus
Algéria

Algéria Ligue 1

22:30
FT
Kabylie
MC Oran
Dél-Korea

Dél-Korea K League 1

11:30
FT
Suwon
Gwangju
11:30
FT
Incheon United
Pohang Steelers
Kína

Kína CSL

11:00
FT
Dalian Pro
Tianjin Tigers
13:00
FT
Shanghai Port
Changchun Yatai
Örményország

Örményország Premier League

13:00
FT
Noah
Shirak
16:30
FT
Urartu
Van
16:30
FT
Pyunik
Ararat-Armenia
Bulgária

Bulgária First League

17:30
FT
Lokomotiv Plovdiv
Beroe
Banglades

Banglades Premier League

11:00
FT
Arambagh
Sheikh Jamal
14:00
FT
Sheikh Russel
Abahani Chittagong
16:00
FT
Saif
Muktijoddha SKC
Argentína

Argentína Primera Nacional

01:10
FT
Gimnasia Mendoza
Nueva Chicago
19:10
FT
Deportivo Riestra
Almirante Brown
21:10
FT
Defensores de Belgrano
San Telmo
Dánia

Dánia 1st Division

18:00
FT
Hobro
Skive
18:00
FT
Vendsyssel
Kolding
Dánia

Dánia 1st Division

18:00
FT
HB Køge
Helsingør
Dél-Afrika

Dél-Afrika PSL

14:00
FT
AmaZulu
Baroka
14:00
FT
Stellenbosch
Orlando Pirates
Ciprus

Ciprus 1. Division

17:00
FT
Ermis
Enosis
Costa Rica

Costa Rica Primera División

22:00
FT
Sporting San José
Alajuelense
Moldova

Moldova Divizia Națională

14:00
FT
Dacia-Buiucani
Petrocub
16:00
FT
Speranţa Nisporeni
Floreşti
Svájc

Svájc Challenge League

18:15
FT
Aarau
Kriens
19:00
FT
Thun
FC Schaffhausen
19:00
FT
Wil
Chiasso