Anglia

Anglia Premier League

20:15
FT
Chelsea
Arsenal
Németország

Németország Bundesliga

17:00
FT
Schalke 04
Hertha BSC
Spanyolország

Spanyolország Primera División

21:00
FT
Levante
Barcelona
18:00
FT
Sevilla
Valencia
19:00
FT
Celta de Vigo
Getafe
19:00
FT
Huesca
Athletic Club
21:00
FT
Atlético Madrid
Real Sociedad
Olaszország

Olaszország Serie A

17:30
FT
Cagliari
Fiorentina
19:45
FT
Atalanta
Benevento
19:45
FT
Bologna
Genoa
19:45
FT
Sassuolo
Juventus
19:45
FT
Torino
Milan
19:45
FT
Lazio
Parma
19:45
FT
Internazionale
Roma
19:45
FT
Sampdoria
Spezia
Franciaország

Franciaország Coupe de France

20:00
FT
Montpellier
PSG
Portugália

Portugália Primeira Liga

20:15
FT
Vitória Guimarães
Famalicão
Belgium

Belgium First Division A

19:45
FT
Genk
Anderlecht
Ausztria

Ausztria Bundesliga

17:30
FT
Wolfsberger AC
LASK
17:30
FT
Swarovski Tirol
Sturm Graz
19:30
FT
Salzburg
Rapid Wien
Svájc

Svájc Super League

17:15
FT
Servette
Lausanne Sport
19:30
FT
Sion
Luzern
19:30
FT
Zürich
St. Gallen
Skócia

Skócia Premiership

18:00
FT
Livingston
Rangers
18:30
FT
Celtic
St. Johnstone
19:45
FT
Aberdeen
Hibernian
18:00
FT
Dundee United
Motherwell
19:45
FT
Kilmarnock
St. Mirren
19:45
FT
Ross County
Hamilton Academical
Oroszország

Oroszország Cup

18:00
FT
Lokomotiv Moskva
Krylya Sovetov
Görögország

Görögország Super League 1

17:30
FT
Aris
Panathinaikos
17:30
FT
Asteras Tripolis
AEK Athens
17:30
FT
Olympiakos Piraeus
PAOK
Törökország

Törökország 2. Lig

14:00
FT
24 Erzincanspor (0)
(3) Hekimoğlu Trabzon
14:00
FT
Ankara Demirspor (0)
(3) Kocaelispor
14:00
FT
Vanspor FK (0)
(2) Sakaryaspor
14:00
FT
Kırklarelispor (0)
(0) Kırşehir Belediyespor
Franciaország

Franciaország Ligue 2

18:00
FT
Toulouse
Pau
Horvátország

Horvátország 1. HNL

15:00
FT
Slaven Koprivnica
Rijeka
17:05
FT
Dinamo Zagreb
Varaždin
19:10
FT
Hajduk Split
HNK Gorica
Cseh Köztársaság

Cseh Köztársaság Czech Liga

17:00
FT
Sparta Praha
Viktoria Plzeň
Japán

Japán J1 League

10:00
FT
Gamba Osaka
Sanfrecce Hiroshima
11:00
FT
Kawasaki Frontale
Vegalta Sendai
11:00
FT
Nagoya Grampus
Kashima Antlers
Hollandia

Hollandia Eerste Divisie

19:00
FT
Almere City
PSV II
19:00
FT
Cambuur
NAC Breda
19:00
FT
Eindhoven
Utrecht II
19:00
FT
Excelsior
Go Ahead Eagles
19:00
FT
De Graafschap
Helmond Sport
19:00
FT
MVV
Den Bosch
19:00
FT
NEC
Dordrecht
19:00
FT
TOP Oss
Roda JC
19:00
FT
Telstar
Ajax II
19:00
FT
Volendam
AZ II
Norvégia

Norvégia Eliteserien

17:00
FT
Kristiansund
Bodø / Glimt
19:00
FT
Brann
Vålerenga
Dél-Amerika

Dél-Amerika CONMEBOL Sudamericana

23:15
FT
12 de Octubre
Huachipato
01:30
FT
City Torque
Independiente
23:15
FT
Ceará
Arsenal
23:15
FT
Metropolitanos
Athletico Paranaense
23:15
FT
RB Bragantino
Emelec
01:30
FT
Talleres de Córdoba
Deportes Tolima
Dél-Amerika

Dél-Amerika CONMEBOL Libertadores

01:30
FT
Independiente Valle
Palmeiras
23:15
FT
Deportivo Táchira
Internacional
23:15
FT
The Strongest
Barcelona
23:15
FT
Santos
Boca Juniors
01:00
FT
Fluminense
Independiente Santa Fe
01:00
FT
Junior
River Plate
01:30
FT
Sporting Cristal
Racing Club
23:00
FT
Rentistas
São Paulo
23:00
FT
Argentinos Juniors
Universidad Católica
01:30
FT
Unión La Calera
Flamengo
01:00
FT
Deportivo La Guaira
Cerro Porteño
Svédország

Svédország Allsvenskan

17:30
FT
Häcken
Örebro
17:30
FT
Djurgården
Östersunds FK
17:30
FT
Sirius
Elfsborg
17:30
FT
Kalmar
IFK Göteborg
17:30
FT
Varberg
Hammarby
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok MLS

00:00
FT
Toronto
Columbus Crew
00:30
FT
Philadelphia Union
New England
00:30
FT
Inter Miami
Montréal
Brazília

Brazília Baiano 1

23:30
FT
Juazeirense (1)
(2) Atlético Alagoinhas
Ausztrália

Ausztrália A-League

10:05
FT
Brisbane Roar
Central Coast Mariners
12:20
FT
Perth Glory
Western United
Szlovénia

Szlovénia Cup

17:00
FT
Domžale
Olimpija
Brazília

Brazília Cearense 1

00:00
FT
Icasa
Ceará
Argentína

Argentína Copa Argentina

18:10
FT
Estudiantes de San Luis
Villa San Carlos
Brazília

Brazília Paulista A1

01:00
FT
Mirassol
Guarani
Brazília

Brazília Paraibano

00:00
FT
Campinense
Botafogo PB
Brazília

Brazília Paulista A2

19:00
FT
Portuguesa Santista
São Bernardo
19:00
FT
EC São Bernardo
Portuguesa
19:00
FT
Rio Claro
Monte Azul
19:00
FT
Sertãozinho
Oeste
21:00
FT
Velo Clube
Taubaté
21:00
FT
Osasco Audax
XV de Piracicaba
21:00
FT
RB Brasil
Água Santa
21:00
FT
Atibaia
Juventus
Brazília

Brazília Paulista A3

19:00
FT
Votuporanguense
Capivariano
19:00
FT
Desportivo Brasil
Linense
19:00
FT
Primavera SP
Marília
19:00
FT
Nacional SP
Noroeste
21:00
FT
Penapolense
Batatais
21:00
FT
Comercial
Barretos
21:00
FT
Olímpia
Rio Preto
21:00
FT
São José EC
Bandeirante SP
Anglia

Anglia U18 Premier League

13:00
FT
Burnley U18
Manchester City U18
Anglia

Anglia U18 Premier League

11:00
FT
Chelsea U18
Arsenal U18
Brazília

Brazília Potiguar

19:00
FT
ASSU
América RN
19:00
FT
Força e Luz
Santa Cruz de Natal RN
Brazília

Brazília Piauiense

19:45
FT
Tiradentes PI
Parnahyba
19:45
FT
Picos
4 de Julho
19:45
FT
Ríver
Altos
Brazília

Brazília Alagoano

00:00
FT
CSA (1)
(1) CSE
Észtország

Észtország Cup

16:00
FT
Tulevik
FCI Levadia
Skócia

Skócia Play-offs 1/2

19:45
FT
Raith Rovers (1)
(0) Dundee
Brazília

Brazília Paranaense 1

19:30
FT
Maringá
Toledo
19:30
FT
Operário PR
Cascavel CR
19:30
FT
Athletico Paranaense
Londrina
19:30
FT
Cascavel
Rio Branco PR
19:30
FT
Azuriz
Paraná
19:30
FT
Coritiba
Cianorte
Németország

Németország Regionalliga

18:30
FT
Fortuna Düsseldorf II
Preußen Münster
Bulgária

Bulgária First League

15:00
FT
Arda
CSKA 1948 Sofia
17:30
FT
CSKA Sofia
Ludogorets
Mexikó

Mexikó Liga de Expansión MX

23:00
FT
Tepatitlán (2)
(2) Atlético Morelia
Algéria

Algéria Ligue 1

22:30
FT
Kabylie
MC Oran
Guatemala

Guatemala Liga Nacional

19:00
FT
Iztapa (1)
(1) Comunicaciones
Moldova

Moldova Divizia Națională

14:00
FT
Codru Lozova
Zimbru
14:00
FT
Sfîntul Gheorghe
Dinamo-Auto
16:00
FT
Sheriff
Milsami
Izland

Izland Úrvalsdeild

18:30
FT
KA
Leiknir Reykjavík
20:15
FT
Fylkir
KR
Finnország

Finnország Ykkönen

16:30
FT
PK-35
MuSa
16:30
FT
VPS
Gnistan
Ukrajna

Ukrajna Persha Liga

15:00
FT
Volyn
Prykarpattia
15:15
FT
VPK-Ahro Shevchenkivka
Veres Rivne
16:00
FT
Alians Lypova Dolyna
Polessya
Dél-Korea

Dél-Korea K League 1

11:00
FT
Suwon Bluewings
Jeju United
11:30
FT
Gangwon
Ulsan
Ciprus

Ciprus 1. Division

16:00
FT
Pafos
Doxa
18:00
FT
Ethnikos Achna
Nea Salamis
Dél-Afrika

Dél-Afrika PSL

14:00
FT
Chippa United
Black Leopards
14:00
FT
Bloemfontein Celtic
Cape Town City
14:00
FT
Maritzburg United
Golden Arrows
16:00
FT
Kaizer Chiefs
Swallows
16:00
FT
SuperSport United
TTM
Peru

Peru Primera División

21:30
FT
Alianza Atlético
Alianza Lima
Bolívia

Bolívia Primera División

20:00
FT
Santa Cruz
Real Potosí
Ausztria

Ausztria 2. Liga

17:10
FT
Lafnitz
Wacker Innsbruck
17:30
FT
Amstetten
Floridsdorfer AC
17:30
FT
Juniors OÖ
Blau-Weiß Linz
17:30
FT
Horn
Kapfenberger SV
17:30
FT
Grazer AK
Austria Lustenau
19:25
FT
Liefering
Austria Klagenfurt
Dánia

Dánia 1st Division

18:00
FT
Fremad Amager
Hvidovre
Dánia

Dánia 1st Division

18:00
FT
Viborg
Silkeborg
Lengyelország

Lengyelország I Liga

17:00
FT
Radomiak Radom
Nieciecza
Románia

Románia Cupa României

18:30
FT
Viitorul P. Târgu Jiu (0)
(3) Universitatea Craiova