Anglia

Anglia Premier League

20:00
FT
Newcastle United
Manchester City
Spanyolország

Spanyolország Primera División

21:00
FT
Granada
Real Madrid
Portugália

Portugália Primeira Liga

19:00
FT
Paços de Ferreira
Gil Vicente
21:15
FT
Sporting Braga
Moreirense
Spanyolország

Spanyolország Segunda División

20:00
FT
Espanyol
FC Cartagena
Cseh Köztársaság

Cseh Köztársaság Czech Liga

19:00
FT
Slovan Liberec
Zbrojovka Brno
Dánia

Dánia Superliga

18:00
FT
Vejle
OB
Finnország

Finnország Veikkausliiga

16:30
FT
KuPS
Mariehamn
16:30
FT
Honka
Inter Turku
16:30
FT
Haka
KTP
Románia

Románia Liga I

18:30
FT
Chindia Târgovişte
Viitorul
Románia

Románia Liga I

15:30
FT
Academica Clinceni
Botoşani
Dél-Amerika

Dél-Amerika CONMEBOL Sudamericana

23:15
FT
Guabirá
Bahia
01:30
FT
Aucas
Melgar
01:30
FT
River Plate
Sport Huancayo
01:30
FT
Peñarol
Corinthians
01:30
FT
Libertad
Newell's Old Boys
23:15
FT
Aragua
La Equidad
23:15
FT
Grêmio
Lanús
Dél-Amerika

Dél-Amerika CONMEBOL Libertadores

01:00
FT
Always Ready
Olimpia
23:00
FT
Vélez Sarsfield
LDU Quito
01:00
FT
América de Cali
Atlético Mineiro
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok MLS

01:00
FT
DC United
Chicago Fire
Cseh Köztársaság

Cseh Köztársaság FNL

16:00
FT
Vysočina Jihlava
Viktoria Žižkov
Írország

Írország First Division

19:30
FT
Bray Wanderers
Cabinteely
19:45
FT
Galway United
Wexford
19:45
FT
UCD
Cork City
19:45
FT
Treaty United
Athlone Town
Németország

Németország 3. Liga

18:00
FT
Saarbrücken
Meppen
Lengyelország

Lengyelország I Liga

19:40
FT
Arka Gdynia
Resovia Rzeszów
Svájc

Svájc Challenge League

19:00
FT
FC Schaffhausen
Chiasso
19:00
FT
Stade Lausanne-Ouchy
Wil
19:00
FT
Thun
Aarau
19:00
FT
Neuchâtel Xamax
Grasshopper
19:00
FT
Kriens
Winterthur
Izland

Izland 1. Deild

19:00
FT
ÍBV
Fram
20:15
FT
Kórdrengir
Selfoss
20:15
FT
Víkingur Ólafsvík
Afturelding
20:15
FT
Fjölnir
Grótta
Kína

Kína China League One

09:00
FT
Meizhou Hakka
Sichuan Jiuniu
11:00
FT
Shaanxi Chang'an
Zibo Cuju
Litvánia

Litvánia A Lyga

16:00
FT
Žalgiris
Panevėžys
17:00
FT
Nevėžis
Hegelmann Litauen
18:00
FT
Dainava
Riteriai
Svédország

Svédország Ettan

18:00
FT
Lindome
Utsikten
Afrika

Afrika CAF Champions League

20:00
FT
MC Alger (0)
(1) Wydad Casablanca
Ázsia

Ázsia AFC Cup

15:00
FT
Ahal
Ravshan
13:00
FT
Nasaf
Alay
17:05
FT
Altyn Asyr
Khujand
Brazília

Brazília Paulista A1

23:30
FT
RB Bragantino
Palmeiras
Brazília

Brazília Paulista A1

01:00
FT
Ponte Preta
Botafogo SP
Brazília

Brazília Potiguar

00:30
FT
ABC
Palmeira
Svédország

Svédország Damallsvenskan

18:00
FT
Växjö
Rosengård
Katar

Katar Emir Cup

17:00
POS
Al Sadd
Al Rayyan
Anglia

Anglia U18 Premier League

13:00
FT
Leicester City U18
Tottenham Hotspur U18
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok USL Championship

03:00
FT
Tacoma Defiance
San Diego Loyal
00:00
FT
Charleston Battery
Charlotte Independence
00:00
FT
New York RB II
Miami FC
01:00
FT
Sporting KC II
Colorado Springs
Hollandia

Hollandia Eredivisie Women

19:00
FT
Twente
Ajax
19:00
FT
PSV
ADO Den Haag
Hollandia

Hollandia Eredivisie Women

18:30
FT
PEC Zwolle
Excelsior
18:30
FT
Alkmaar
Heerenveen
Argentína

Argentína Prim B Metro

19:30
FT
Talleres Remedios
Colegiales
Dánia

Dánia 1. Division

18:00
FT
Kolding
Hobro
Fehéroroszország

Fehéroroszország Premier League

16:00
FT
Sputnik
Slavia
18:00
FT
Dinamo Minsk
Smorgon
Szaúd-Arábia

Szaúd-Arábia Pro League

16:50
FT
Al Ittifaq
Al Shabab
17:15
FT
Al Faisaly
Abha
17:20
FT
Al-Ain
Al Nassr
19:00
FT
Al Hilal
Al Batin
19:00
FT
Al Ahli
Al-Qadsiah
Észak-Írország

Észak-Írország Premiership

19:30
FT
Glenavon
Warrenpoint Town
Costa Rica

Costa Rica Primera División

22:00
FT
Pérez Zeledón
Sporting San José
22:00
FT
Jicaral
Cartaginés
22:00
FT
San Carlos
Deportivo Saprissa
22:00
FT
Santos de Guápiles
Municipal Grecia
22:00
FT
Herediano
Limón
22:00
FT
Alajuelense
Guadalupe
Írország

Írország Premier Division

17:45
FT
Finn Harps
Dundalk
19:45
FT
Drogheda United
St Patrick's Athletic
Venezuela

Venezuela Primera División

00:15
FT
Portuguesa
Trujillanos
23:15
FT
Hermanos Colmenárez
Zulia
22:00
FT
Yaracuyanos
Carabobo
21:00
FT
Caracas
Monagas
Lettország

Lettország Virsliga

15:00
FT
BFC Daugavpils
Noah Jūrmala
16:00
CAN
Ventspils
Valmiera / BSS
16:00
FT
Liepāja
Rīgas FS
Ecuador

Ecuador Liga Pro

01:00
FT
Deportivo Cuenca
Mushuc Runa
Bolívia

Bolívia Primera División

01:00
POS
Real Tomayapo
Independiente Petrolero
Bulgária

Bulgária First League

15:30
FT
Etar
Botev Vratsa
18:00
FT
Montana
Slavia Sofia
Örményország

Örményország Premier League

09:00
FT
Shirak
Lori
Guatemala

Guatemala Liga Nacional

18:00
FT
Santa Lucía (2)
(1) Guastatoya
Irán

Irán Persian Gulf Pro League

14:25
FT
Gol Gohar
Zob Ahan
14:30
FT
Aluminium Arak
Shahr Khodrou
14:55
FT
Nassaji Mazandaran
Foolad
15:00
FT
Tractor
Sanat Naft
16:00
FT
Persepolis
Esteghlal
Argentína

Argentína Primera Nacional

21:10
FT
Chacarita Juniors
Temperley
01:10
FT
Atlético Rafaela
Tristán Suárez
Kína

Kína CSL

11:00
FT
Shenzhen
Shandong Taishan
13:00
FT
Guangzhou City
Cangzhou Mighty Lions
Egyiptom

Egyiptom Premier League

16:00
FT
National Bank of Egypt
Al Mokawloon
16:00
FT
Ismaily
Aswan
18:00
FT
Ghazl El Mehalla
Al Masry
20:00
FT
Zamalek
ENPPI
Szerbia

Szerbia Super Liga

15:00
FT
Vojvodina
Spartak Subotica
15:00
FT
Radnik Surdulica
Bačka Topola
17:05
FT
Bačka Palanka
Crvena Zvezda
Ausztrália

Ausztrália A-League

10:05
FT
Macarthur
Melbourne Victory
Mexikó

Mexikó Liga MX

01:00
FT
Pachuca (2)
(4) América
03:05
FT
Santos Laguna (1)
(1) Monterrey
Portugália

Portugália Segunda Liga

16:30
FT
UD Oliveirense
Academico Viseu