Anglia

Anglia Premier League

12:30
FT
Burnley
Leeds United
15:00
FT
Southampton
Fulham
20:00
FT
Brighton & Hove Albion
West Ham United
Anglia

Anglia FA Cup

17:15
FT
Chelsea
Leicester City
Németország

Németország Bundesliga

14:30
FT
Borussia M'gladbach
Stuttgart
14:30
FT
Bayer Leverkusen
Union Berlin
14:30
FT
Freiburg
Bayern München
14:30
FT
Hertha BSC
Köln
14:30
FT
Schalke 04
Eintracht Frankfurt
14:30
FT
Augsburg
Werder Bremen
14:30
FT
Arminia Bielefeld
Hoffenheim
Olaszország

Olaszország Serie A

14:00
FT
Genoa
Atalanta
14:00
FT
Spezia
Torino
17:00
FT
Juventus
Internazionale
19:45
FT
Roma
Lazio
Portugália

Portugália Primeira Liga

21:15
FT
Sporting Braga
Moreirense
15:30
FT
Boavista
Portimonense
15:30
FT
Farense
Tondela
18:00
FT
Benfica
Sporting CP
20:30
FT
Rio Ave
Porto
Belgium

Belgium First Division A

19:45
FT
Anderlecht
Genk
Ausztria

Ausztria Bundesliga

16:00
FT
Hartberg
Admira
16:00
FT
Austria Wien
St. Pölten
16:00
FT
Rheindorf Altach
Ried
Svájc

Svájc Super League

19:30
FT
Basel
Zürich
19:30
FT
Lugano
Sion
19:30
FT
St. Gallen
Lausanne Sport
19:30
FT
Vaduz
Servette
19:30
FT
Young Boys
Luzern
Skócia

Skócia Premiership

12:30
FT
Hibernian
Celtic
12:30
FT
Rangers
Aberdeen
12:30
FT
St. Johnstone
Livingston
Törökország

Törökország Süper Lig

16:00
FT
Ankaragücü
Alanyaspor
16:00
FT
Sivasspor
Kasımpaşa
16:00
FT
Rizespor
İstanbul Başakşehir
16:00
FT
Hatayspor
Gaziantep FK
16:00
FT
Fatih Karagümrük
Denizlispor
16:00
FT
Antalyaspor
Konyaspor
18:30
FT
Kayserispor
Fenerbahçe
18:30
FT
Galatasaray
Yeni Malatyaspor
18:30
FT
Göztepe
Beşiktaş
18:30
FT
Trabzonspor
Gençlerbirliği
Görögország

Görögország Super League 1

17:30
FT
OFI
Panaitolikos
17:30
FT
Larissa
PAS Giannina
17:30
FT
Apollon Smirnis
Lamia
17:30
FT
Atromitos
Volos NFC
Törökország

Törökország 3. Lig

14:00
FT
68 Aksaray Belediyespor (2)
(3) Bursa Yıldırımspor
14:00
FT
Yeşilyurt Belediyespor (0)
(0) Bucaspor 1928
18:30
FT
Fethiyespor (0)
(1) İskenderun
18:30
FT
Isparta 32 Spor (2)
(1) Esenler Erokspor
Spanyolország

Spanyolország Segunda División

15:00
FT
Castellón
Ponferradina
17:30
FT
Lugo
Mirandés
20:00
FT
Almería
Albacete
20:00
FT
Las Palmas
Real Zaragoza
Franciaország

Franciaország Ligue 2

19:00
FT
Caen
Clermont
19:00
FT
Châteauroux
Ajaccio
19:00
FT
Dunkerque
Toulouse
19:00
FT
Grenoble Foot 38
Rodez
19:00
FT
Le Havre
Troyes
19:00
FT
Nancy
Amiens SC
19:00
FT
Niort
Guingamp
19:00
FT
Paris FC
Chambly
19:00
FT
Pau
Valenciennes
19:00
FT
Sochaux
Auxerre
Argentína

Argentína Liga Profesional Argentina

21:30
FT
Estudiantes
Independiente
01:00
FT
Colón
Talleres de Córdoba
Horvátország

Horvátország 1. HNL

16:00
FT
Istra 1961
Slaven Koprivnica
18:05
FT
Lokomotiva Zagreb
Osijek
Cseh Köztársaság

Cseh Köztársaság Czech Liga

14:00
FT
Opava
Sigma Olomouc
16:00
FT
Baník Ostrava
Zlín
16:00
FT
Příbram
Jablonec
18:30
FT
Slovácko
Bohemians 1905
Finnország

Finnország Veikkausliiga

15:00
FT
HIFK
Ilves
15:00
FT
Oulu
SJK
Japán

Japán J1 League

06:00
FT
Vegalta Sendai
Avispa Fukuoka
06:00
FT
Shimizu S-Pulse
Nagoya Grampus
07:00
FT
Kashima Antlers
Yokohama F. Marinos
08:00
FT
Kashiwa Reysol
Tokyo
08:00
FT
Sanfrecce Hiroshima
Tokushima Vortis
08:00
FT
Oita Trinita
Sagan Tosu
08:00
FT
Vissel Kobe
Cerezo Osaka
09:00
FT
Yokohama
Shonan Bellmare
Románia

Románia Liga I

12:00
FT
Politehnica Iași
Hermannstadt
14:30
FT
Astra
Voluntari
Románia

Románia Liga I

19:30
FT
Universitatea Craiova
CFR Cluj
Oroszország

Oroszország FNL

11:00
FT
Torpedo Moskva
Shinnik
11:00
FT
Baltika
Krylya Sovetov
11:00
FT
SKA Khabarovsk
Alaniya Vladikavkaz
11:00
FT
Orenburg
Dinamo Bryansk
11:00
FT
Yenisey
Irtysh
12:00
FT
Veles
Tekstilshchik
12:00
FT
Spartak Moskva II
Chertanovo
14:00
FT
Akron
Fakel
14:00
FT
Krasnodar II
Volgar Astrakhan
14:00
FT
Chayka
Neftekhimik
14:00
FT
Tom Tomsk
Nizhny Novgorod
Szlovákia

Szlovákia Super Liga

16:00
FT
Zlaté Moravce
Slovan Bratislava
17:00
FT
Trenčín
DAC
Szlovákia

Szlovákia Super Liga

16:00
FT
Ružomberok
Nitra
16:00
FT
Zemplín Michalovce
Sereď
16:00
FT
Senica
Pohronie
Szlovénia

Szlovénia 1. SNL

14:00
FT
Bravo
Tabor Sežana
15:45
FT
Maribor
Gorica
19:00
FT
Aluminij
Mura
Svédország

Svédország Superettan

12:00
FT
Akropolis
Örgryte
14:00
FT
Brage
Norrby
14:00
FT
GIF Sundsvall
Vasalund
16:00
FT
Helsingborg
Öster
Egyesült Arab Emírségek

Egyesült Arab Emírségek Arabian Gulf League

15:00
FT
Fujairah
Al Wahda
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok MLS

18:00
FT
New York City
Toronto
20:30
FT
LA Galaxy
Austin
00:00
FT
Atlanta United
Montréal
00:30
FT
Philadelphia Union
New York RB
01:00
FT
Minnesota United
Dallas
Uruguay

Uruguay Primera División

19:00
FT
Villa Española
Progreso
21:15
FT
Wanderers
Boston River
23:30
FT
City Torque
Sud América
Wales

Wales Premier League

12:00
FT
Barry Town United
Caernarfon Town
12:00
FT
Penybont
Connah's Quay
12:00
FT
The New Saints
Bala Town
12:00
FT
Cardiff MU
Flint Town United
12:00
FT
Haverfordwest County
Cefn Druids
12:00
FT
Newtown
Aberystwyth Town
Franciaország

Franciaország National 1

17:00
FT
Boulogne
Quevilly Rouen
17:00
FT
Bourg-en-Bresse
Cholet
17:00
FT
Bastia-Borgo
Créteil
17:00
FT
Le Mans
Annecy
17:00
FT
Bastia
Red Star
17:00
FT
Sète
Stade Briochin
17:00
FT
Laval
Orléans
17:00
FT
Concarneau
Avranches
17:00
FT
Villefranche
Sporting Lyon
Svédország

Svédország Ettan

15:00
FT
Örebro Syrianska
Täby
15:00
FT
Sylvia
Umeå FC
16:30
FT
Brommapojkarna
Hudiksvall
18:00
FT
Gefle
Haninge
Svédország

Svédország Ettan

12:00
FT
Skövde AIK
Trollhättan
12:00
FT
Tvååker
IFK Malmö
15:00
FT
Linköping City
Ljungskile
15:00
FT
Assyriska Turabdin
Åtvidaberg
15:00
FT
Oskarshamns AIK
Österlen
15:00
FT
Lund
Vänersborgs IF
Németország

Németország Regionalliga

13:00
FT
FC Gießen
Pirmasens
13:00
FT
Ulm
Stuttgart II
13:00
FT
Bahlinger SC
Astoria Walldorf
13:00
FT
Sonnenhof Großaspach
FSV Frankfurt
13:00
FT
Kickers Offenbach
Rot-Weiß Koblenz
13:00
FT
Hoffenheim II
Elversberg
13:00
FT
Balingen
Homburg
13:00
FT
TSV Steinbach
Hessen Kassel
13:00
FT
Bayern Alzenau
Schott Mainz
Németország

Németország Regionalliga

13:00
FT
Fortuna Köln
Borussia M'gladbach II
13:00
FT
Wegberg-Beeck
Preußen Münster
13:00
FT
Rot-Weiss Essen
Alemannia Aachen
13:00
FT
Wiedenbrück
Wuppertaler SV
13:00
FT
Bonner SC
Homberg
13:00
FT
Rot Weiss Ahlen
Rödinghausen
13:00
FT
Lippstadt 08
Schalke 04 II
Németország

Németország 3. Liga

13:00
FT
Uerdingen
Magdeburg
13:00
FT
MSV Duisburg
Ingolstadt
13:00
FT
Unterhaching
Hansa Rostock
13:00
FT
Viktoria Köln
Kaiserslautern
13:00
FT
Verl
Waldhof Mannheim
Argentína

Argentína Torneo Federal A

19:30
FT
Villa Mitre
Estudiantes de San Luis
20:00
FT
Ferro Carril Oeste LP
Independiente Chivilcoy
Japán

Japán J3 League

05:00
FT
Kagoshima United
Fujieda MYFC
Japán

Japán J2 League

06:00
FT
Ventforet Kofu
Blaublitz Akita
06:00
FT
Matsumoto Yamaga
Zweigen Kanazawa
06:00
FT
Júbilo Iwata
ThespaKusatsu Gunma
06:00
FT
Renofa Yamaguchi
Sagamihara
06:00
FT
V-Varen Nagasaki
JEF United
10:00
FT
Ryūkyū
Tochigi
Olaszország

Olaszország Serie C

16:00
FT
Como
Ternana
Olaszország

Olaszország Serie C

16:30
FT
Ravenna (0)
(3) Legnago Salus
16:30
FT
Bisceglie (2)
(3) Paganese
Brazília

Brazília Paulista A2

19:00
FT
Monte Azul
RB Brasil
19:00
FT
Portuguesa
Osasco Audax
19:00
FT
Juventus
EC São Bernardo
19:00
FT
Taubaté
Sertãozinho
19:00
FT
XV de Piracicaba
Atibaia
19:00
FT
Água Santa
Portuguesa Santista
19:00
FT
Oeste
Rio Claro
19:00
FT
São Bernardo
Velo Clube
Brazília

Brazília Potiguar

19:00
FT
Santa Cruz de Natal RN
ASSU
Skócia

Skócia Play-offs 1/2

19:45
FT
Dundee (3)
(0) Raith Rovers
Hollandia

Hollandia Play-offs 1/2

15:30
FT
NAC Breda
Volendam
17:45
FT
De Graafschap
Roda JC
20:00
FT
Almere City
NEC
Brazília

Brazília Paulista A3

19:00
FT
Batatais
Bandeirante SP
19:00
FT
Votuporanguense
Penapolense
19:00
FT
Capivariano
Primavera SP
19:00
FT
Rio Preto
São José EC
21:00
FT
Barretos
Olímpia
21:00
FT
Linense
Comercial
21:00
FT
Noroeste
Desportivo Brasil
21:00
FT
Marília
Nacional SP
Anglia

Anglia U18 Premier League

13:00
FT
Newcastle United U18
Everton U18
Anglia

Anglia U18 Premier League

11:00
FT
Chelsea U18
Fulham U18
Spanyolország

Spanyolország Primera División Femenina

10:00
FT
Valencia
Real Betis
10:00
FT
Sevilla
Madrid
11:00
FT
Atlético Madrid
Athletic Club
15:00
FT
Deportivo de La Coruña
Espanyol
17:30
FT
Rayo Vallecano
Real Sociedad
Olaszország

Olaszország Serie A Women

11:30
FT
Sassuolo
Milan
14:00
FT
Fiorentina
Empoli
14:00
FT
Internazionale
Florentia
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok NWSL

22:00
FT
Racing Louisville
Kansas City
00:00
FT
Gotham FC
Houston Dash
Brazília

Brazília Paraibano

20:00
FT
Perilima
Atlético Cajazeirense
Brazília

Brazília Alagoano

21:00
FT
CSA (1)
(1) CRB
Afrika

Afrika CAF Champions League

17:00
FT
Belouizdad (0)
(2) ES Tunis
17:00
FT
Kaizer Chiefs (0)
(3) Simba
20:00
FT
Al Ahly (1)
(1) Mamelodi Sundowns
Ciprus

Ciprus Cup

18:30
FT
Anorthosis
Olympiakos Nicosia
Anglia

Anglia National League

15:00
FT
Notts County
Bromley
15:00
FT
Aldershot Town
Hartlepool United
15:00
FT
Boreham Wood
Wrexham
15:00
FT
Chesterfield
Wealdstone
15:00
FT
Dagenham & Redbridge
Halifax Town
15:00
FT
Eastleigh
Barnet
15:00
FT
Maidenhead United
Sutton United
15:00
CAN
Notts County
Dover Athletic
15:00
FT
Solihull Moors
Woking
15:00
FT
Weymouth
Altrincham
15:00
FT
Yeovil Town
King's Lynn Town
Brazília

Brazília Paulista A1

23:30
FT
RB Bragantino
Palmeiras
01:30
FT
São Paulo
Ferroviária
Norvégia

Norvégia 1. Division

14:30
FT
Aalesund
Bryne
17:00
FT
HamKam
Stjørdals-Blink
17:00
FT
Jerv
KFUM
17:00
FT
Ranheim
Grorud
17:00
FT
Åsane
Fredrikstad
17:00
FT
Sogndal
Ullensaker / Kisa
17:00
FT
Strømmen
Raufoss
19:00
FT
Sandnes Ulf
Start
Brazília

Brazília Sergipano 1

20:00
FT
Sergipe (0)
(1) Lagarto
Brazília

Brazília Paranaense 1

15:30
FT
Paraná
Operário PR
15:30
FT
Rio Branco PR
Coritiba
15:30
FT
Cianorte
Azuriz
15:30
FT
Cascavel CR
Maringá
15:30
FT
Toledo
Athletico Paranaense
15:30
FT
Londrina
Cascavel
Brazília

Brazília Cearense 1

19:30
FT
Crato
Pacajus
19:30
FT
Icasa
Caucaia
20:00
FT
Ceará
Fortaleza
22:00
FT
Atlético Cearense
Ferroviário
Argentína

Argentína Prim B Metro

18:00
FT
Flandria
JJ Urquiza
19:30
FT
Cañuelas
Sacachispas
19:30
FT
Deportivo Merlo
Argentino Quilmes
19:30
FT
San Miguel
Los Andes
19:30
FT
Comunicaciones
Defensores Unidos
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok USL Championship

00:00
FT
Charleston Battery
Charlotte Independence
00:00
FT
New York RB II
Miami FC
01:00
FT
Sporting KC II
Colorado Springs
02:00
FT
Real Monarchs
LA Galaxy II
21:30
FT
Birmingham Legion
Memphis 901
00:00
FT
Hartford Athletic
Pittsburgh Riverhounds
01:00
FT
Tampa Bay Rowdies
Phoenix Rising
Ausztrália

Ausztrália A-League

05:35
FT
Western United
Sydney
10:10
FT
Newcastle Jets
Central Coast Mariners
Ecuador

Ecuador Liga Pro

01:00
FT
Deportivo Cuenca
Mushuc Runa
20:00
FT
Olmedo
Independiente Valle
22:30
FT
Universidad Católica
Delfin
01:00
FT
Emelec
Guayaquil City
Észtország

Észtország Meistriliiga

11:00
FT
Vaprus
FCI Levadia
11:00
FT
Tulevik
Kuressaare
14:00
FT
Trans
Legion
17:00
POS
Flora
Tammeka
Bulgária

Bulgária First League

15:30
FT
Ludogorets
Arda
18:00
FT
Lokomotiv Plovdiv
CSKA Sofia
Moldova

Moldova Divizia Națională

14:00
FT
Dinamo-Auto
Sheriff
16:00
FT
Codru Lozova
Dacia-Buiucani
16:00
FT
Milsami
Zimbru
Fehéroroszország

Fehéroroszország Premier League

12:30
FT
Neman Grodno
Shakhtyor
14:30
FT
Vitebsk
Energetyk-BGU
16:30
FT
Torpedo BelAZ
Isloch
18:30
FT
BATE
Ruh Brest
Hongkong

Hongkong Premier League

08:00
FT
Eastern
Pegasus
10:30
FT
Kitchee
Lee Man
Bolívia

Bolívia Primera División

01:00
POS
Real Tomayapo
Independiente Petrolero
20:00
POS
Real Potosí
The Strongest
22:15
POS
Royal Pari
Jorge Wilstermann
00:30
POS
Aurora
San José
Szingapúr

Szingapúr Premier League

10:30
FT
Albirex Niigata S
Young Lions
10:30
FT
Tampines Rovers
Balestier Khalsa
Dél-Korea

Dél-Korea K League 1

08:30
FT
Gangwon
Suwon
11:00
FT
Incheon United
Gwangju
Örményország

Örményország Premier League

12:00
FT
Urartu
Ararat-Armenia
12:00
FT
Pyunik
Noah
Egyiptom

Egyiptom Premier League

16:00
FT
Ceramica Cleopatra
Smouha
18:00
FT
Misr Lel Makasa
El Gouna
20:00
FT
Al Ittihad
El Geish
Szaúd-Arábia

Szaúd-Arábia Pro League

16:55
FT
Al Fateh
Al Wehda
17:20
FT
Al Raed
Al Taawon
19:00
FT
Damak
Al Ittihad
Venezuela

Venezuela Primera División

23:15
FT
Hermanos Colmenárez
Zulia
00:15
FT
Deportivo Táchira
Estudiantes de Mérida
22:00
FT
Deportivo La Guaira
Gran Valencia
21:00
FT
Caracas
Monagas
01:30
FT
UCV
LALA
Dél-Afrika

Dél-Afrika PSL

14:00
FT
TTM
Maritzburg United
Írország

Írország Premier Division

18:00
FT
Shamrock Rovers
Derry City
18:00
FT
Longford Town
Bohemians
18:00
FT
Sligo Rovers
Waterford
Paraguay

Paraguay Division Profesional

22:45
FT
Sol de América
Sportivo Luqueño
01:00
FT
12 de Octubre
Guaireña
Ukrajna

Ukrajna Persha Liga

14:00
FT
Ahrobiznes Volochysk
Chornomorets
15:00
FT
Mykolaiv
Kremin'
Cseh Köztársaság

Cseh Köztársaság FNL

16:00
FT
Třinec
Prostějov
16:00
FT
Blansko
Slavoj Vyšehrad
Dánia

Dánia 1st Division

13:00
FT
Hvidovre
Vendsyssel
Dánia

Dánia 1st Division

12:00
FT
Silkeborg
HB Køge
14:00
FT
Esbjerg
Viborg
Argentína

Argentína Primera Nacional

21:10
FT
Chacarita Juniors
Temperley
19:30
FT
Estudiantes Caseros
Quilmes
01:00
FT
Mitre Santiago d. Estero
Agropecuario
19:30
FT
Barracas Central
Instituto
Portugália

Portugália Segunda Liga

11:00
FT
Chaves
Leixões
15:00
FT
Vilafranquense
Cova Piedade
16:00
FT
Mafra
Arouca
Dél-Korea

Dél-Korea K League 2

08:00
FT
Gimcheon Sangmu
Daejeon Hana Citizen
Mexikó

Mexikó Liga de Expansión MX

22:00
FT
Atlético Morelia (0)
(1) Tepatitlán
Izland

Izland 1. Deild

14:00
FT
Thróttur Reykjavík
Vestri
Írország

Írország First Division

19:00
FT
Cobh Ramblers
Shelbourne
Litvánia

Litvánia A Lyga

11:00
FT
Kauno Žalgiris
Džiugas Telšiai
Peru

Peru Primera División

21:30
FT
Ayacucho
Universitario
00:00
FT
Cienciano
Universidad San Martín
17:00
FT
Deportivo Binacional
César Vallejo
19:15
FT
Deportivo Municipal
Cusco
Kína

Kína CSL

11:00
FT
Qingdao FC
Chongqing Liangjiang
13:00
POS
Henan Songshan Longmen
Guangzhou FC
Észak-Írország

Észak-Írország Premiership

15:00
FT
Dungannon Swifts
Ballymena United
15:00
FT
Portadown
Carrick Rangers
Észak-Írország

Észak-Írország Premiership

12:30
FT
Crusaders
Coleraine
15:00
FT
Glentoran
Cliftonville
15:00
FT
Linfield
Larne
Kína

Kína China League One

12:35
FT
Xinjiang Tianshan
Zhejiang Professional
08:00
FT
Beijing BSU
Nanjing City
12:35
FT
Kunshan
Jiangxi Beidamen
13:05
FT
BIT
Guizhou
Szerbia

Szerbia Super Liga

12:30
FT
Metalac GM
Novi Pazar
12:30
FT
Zlatibor Čajetina
Radnički Niš
12:30
FT
Rad Beograd
Mačva Šabac
12:30
FT
Inđija
Proleter Novi Sad
12:30
FT
Javor Ivanjica
Čukarički
12:30
FT
Napredak
Mladost Lučani
15:00
FT
Partizan
Voždovac
Lengyelország

Lengyelország I Liga

11:40
FT
Miedź Legnica
Tychy 71
15:00
FT
Górnik Łęczna
Odra Opole
16:00
FT
Jastrzębie
Stomil Olsztyn
16:00
FT
Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec
16:00
FT
Korona Kielce
Bełchatów