Anglia

Anglia Premier League

12:00
FT
Crystal Palace
Aston Villa
14:05
FT
Tottenham Hotspur
Wolverhampton Wanderers
16:30
FT
West Bromwich Albion
Liverpool
19:00
FT
Everton
Sheffield United
Németország

Németország Bundesliga

17:00
FT
Mainz 05
Borussia Dortmund
19:30
FT
RB Leipzig
Wolfsburg
Spanyolország

Spanyolország Primera División

17:30
FT
Deportivo Alavés
Granada
17:30
FT
Athletic Club
Real Madrid
17:30
FT
Atlético Madrid
Osasuna
17:30
FT
Barcelona
Celta de Vigo
17:30
FT
Real Betis
Huesca
17:30
FT
Getafe
Levante
17:30
FT
Cádiz
Elche
17:30
FT
Real Sociedad
Real Valladolid
17:30
FT
Valencia
Eibar
17:30
FT
Villarreal
Sevilla
Olaszország

Olaszország Serie A

11:30
FT
Fiorentina
Napoli
14:00
FT
Benevento
Crotone
14:00
FT
Udinese
Sampdoria
17:00
FT
Parma
Sassuolo
19:45
FT
Milan
Cagliari
Franciaország

Franciaország Ligue 1

20:00
FT
Bordeaux
Lens
20:00
FT
Dijon
Nantes
20:00
FT
Lille
Saint-Étienne
20:00
FT
Lorient
Metz
20:00
FT
Olympique Marseille
Angers SCO
20:00
FT
Monaco
Rennes
20:00
FT
Montpellier
Brest
20:00
FT
Nice
Strasbourg
20:00
FT
Nîmes
Olympique Lyonnais
20:00
FT
PSG
Reims
Hollandia

Hollandia Eredivisie

13:30
FT
AZ
Heracles
13:30
FT
Twente
ADO Den Haag
13:30
FT
Utrecht
PSV
13:30
FT
Feyenoord
RKC Waalwijk
13:30
FT
PEC Zwolle
Groningen
13:30
FT
Heerenveen
Sparta Rotterdam
13:30
FT
Vitesse
Ajax
13:30
FT
VVV
Emmen
13:30
FT
Willem II
Fortuna Sittard
Portugália

Portugália Primeira Liga

15:00
FT
Famalicão
Nacional
17:00
FT
Belenenses
Santa Clara
20:00
FT
Marítimo
Vitória Guimarães
Belgium

Belgium First Division A

17:30
FT
Club Brugge
Antwerp
Belgium

Belgium First Division A

12:30
FT
KV Oostende
Gent
15:00
FT
Mechelen
Standard Liège
Ausztria

Ausztria Bundesliga

16:00
FT
LASK
Salzburg
16:00
FT
Sturm Graz
Rapid Wien
16:00
FT
Swarovski Tirol
Wolfsberger AC
Skócia

Skócia Premiership

12:00
FT
Hamilton Academical
Kilmarnock
12:00
FT
Motherwell
Ross County
12:00
FT
St. Mirren
Dundee United
Oroszország

Oroszország Premier League

12:00
FT
Rostov
Krasnodar
12:00
FT
Akhmat Grozny
Spartak Moskva
12:00
FT
Dinamo Moskva
CSKA Moskva
12:00
FT
Lokomotiv Moskva
Ural
12:00
FT
Tambov
Zenit
12:00
FT
Rubin Kazan
Rotor Volgograd
12:00
FT
Khimki
Sochi
14:00
FT
Ufa
Arsenal Tula
Görögország

Görögország Super League 1

17:30
FT
AEK Athens
Aris
17:30
FT
Panathinaikos
Olympiakos Piraeus
17:30
FT
PAOK
Asteras Tripolis
Németország

Németország 2. Bundesliga

14:30
FT
Fortuna Düsseldorf
Erzgebirge Aue
14:30
FT
Paderborn
Greuther Fürth
14:30
FT
Darmstadt 98
Heidenheim
14:30
FT
Sandhausen
Jahn Regensburg
14:30
FT
Osnabrück
Hamburger SV
14:30
FT
St. Pauli
Hannover 96
14:30
FT
Karlsruher SC
Holstein Kiel
14:30
FT
Nürnberg
Bochum
14:30
FT
Eintracht Braunschweig
Würzburger Kickers
Törökország

Törökország 2. Lig

14:00
FT
Hekimoğlu Trabzon (0)
(2) 24 Erzincanspor
14:00
FT
Kırşehir Belediyespor (2)
(1) Kırklarelispor
18:00
FT
Kocaelispor (1)
(1) Ankara Demirspor
18:00
FT
Sakaryaspor (2)
(0) Vanspor FK
Spanyolország

Spanyolország Segunda División

13:00
FT
Sabadell
Tenerife
15:00
FT
Fuenlabrada
Rayo Vallecano
19:45
FT
Mallorca
Alcorcón
20:30
FT
Leganés
UD Logroñés
Argentína

Argentína Liga Profesional Argentina

21:30
FT
Estudiantes
Independiente
01:00
FT
Colón
Talleres de Córdoba
16:00
FT
Vélez Sarsfield
Racing Club
21:30
FT
Boca Juniors
River Plate
Horvátország

Horvátország 1. HNL

14:00
FT
Varaždin
Rijeka
16:05
FT
Šibenik
Hajduk Split
18:10
FT
HNK Gorica
Dinamo Zagreb
Cseh Köztársaság

Cseh Köztársaság Czech Liga

14:00
FT
Teplice
České Budějovice
14:00
FT
Pardubice
Viktoria Plzeň
16:00
FT
Mladá Boleslav
Sparta Praha
18:30
FT
Slavia Praha
Karviná
Dánia

Dánia Superliga

12:00
FT
Midtjylland
Randers
15:00
FT
København
Brøndby
17:00
FT
AGF
Nordsjælland
Dánia

Dánia Superliga

13:00
FT
AaB
Horsens
Japán

Japán J1 League

07:00
FT
Kawasaki Frontale
Consadole Sapporo
09:00
FT
Gamba Osaka
Urawa Reds
Norvégia

Norvégia Eliteserien

14:00
FT
Vålerenga
Kristiansund
14:00
FT
Sarpsborg 08
Haugesund
14:00
FT
Viking
Tromsø
17:00
FT
Bodø / Glimt
Rosenborg
17:00
FT
Sandefjord
Mjøndalen
17:00
FT
Strømsgodset
Lillestrøm
19:00
FT
Molde
Brann
Lengyelország

Lengyelország Ekstraklasa

16:30
FT
Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk
16:30
FT
Lech Poznań
Górnik Zabrze
16:30
FT
Legia Warszawa
Podbeskidzie
16:30
FT
Piast Gliwice
Wisła Kraków
16:30
FT
Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa
16:30
FT
Śląsk Wrocław
Stal Mielec
16:30
FT
Wisła Płock
Zagłębie Lubin
16:30
FT
Cracovia Kraków
Warta Poznań
Románia

Románia Liga I

12:00
FT
UTA Arad
Gaz Metan Mediaş
14:30
FT
Argeș
Dinamo Bucureşti
Románia

Románia Liga I

20:00
FT
Sepsi
FCSB
Szlovákia

Szlovákia Super Liga

17:00
FT
Spartak Trnava
Žilina
Szlovénia

Szlovénia 1. SNL

16:15
FT
Celje
Olimpija
19:00
FT
Domžale
Koper
Svédország

Svédország Allsvenskan

16:30
FT
Hammarby
Djurgården
Svédország

Svédország Superettan

12:00
FT
AFC Eskilstuna
Jönköpings Södra
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok MLS

00:00
FT
Atlanta United
Montréal
00:30
FT
Philadelphia Union
New York RB
01:00
FT
Minnesota United
Dallas
02:00
FT
Colorado Rapids
Houston Dynamo
02:30
FT
Real Salt Lake
Nashville SC
03:00
FT
SJ Earthquakes
Portland Timbers
19:00
FT
Sporting KC
Vancouver Whitecaps
21:30
FT
Cincinnati
Inter Miami
23:00
FT
New England
Columbus Crew
01:00
FT
DC United
Orlando City
Uruguay

Uruguay Primera División

21:15
FT
Wanderers
Boston River
23:30
FT
City Torque
Sud América
19:00
FT
Rentistas
Fénix
21:15
FT
Deportivo Maldonado
Liverpool
23:30
FT
Cerrito
River Plate
Svédország

Svédország Damallsvenskan

14:00
FT
Piteå
KIF Örebro
Afrika

Afrika CAF Confederation Cup

14:00
FT
Orlando Pirates (0)
(4) Raja Casablanca
14:00
FT
Cotonsport (1)
(2) Jaraaf
17:00
FT
CS Sfaxien (1)
(1) Kabylie
17:00
FT
Pyramids (1)
(1) Enyimba
Anglia

Anglia National League

12:15
FT
Stockport County
Torquay United
Argentína

Argentína Prim B Metro

19:00
FT
UAI Urquiza
Fénix
19:00
FT
Deportivo Armenio
Villa San Carlos
Olaszország

Olaszország Serie C

16:30
FT
Triestina
Virtus Verona
Japán

Japán J3 League

05:00
FT
Grulla Morioka
Gifu
05:00
FT
YSCC
Tegevajaro Miyazaki
05:00
FT
Imabari
Kamatamare Sanuki
06:00
FT
Fukushima United
Vanraure Hachinohe
06:00
FT
Kataller Toyama
Azul Claro Numazu
06:00
FT
Roasso Kumamoto
Nagano Parceiro
Lengyelország

Lengyelország I Liga

11:40
FT
Widzew Łódź
Nieciecza
18:10
FT
Radomiak Radom
Sandecja Nowy Sącz
18:30
FT
Puszcza Niepołomice
ŁKS Łódź
Németország

Németország 3. Liga

12:00
FT
Hallescher FC
Wehen Wiesbaden
13:00
FT
Dynamo Dresden
Türkgücü München
13:00
FT
1860 München
Bayern München II
Argentína

Argentína Torneo Federal A

18:30
FT
Gimnasia y Tiro
Gimnasia Concepción
19:00
FT
Juventud Unida G.
Douglas Haig
19:30
FT
Def. de Pronunciamiento
Central Norte
19:30
FT
Sportivo Belgrano
Chaco For Ever
20:00
FT
Defensores Belgrano VR
Crucero del Norte
20:45
FT
Sarmiento Resistencia
Racing Córdoba
Argentína

Argentína Torneo Federal A

18:30
FT
Sansinena
Olimpo
19:00
FT
Sportivo Desamparados
Sportivo Peñarol
19:00
FT
Circulo Deportivo
Cipolletti
19:30
FT
Huracán Las Heras
Ciudad de Bolívar
19:30
FT
Juventud Unida Univ.
Deportivo Madryn
20:00
FT
Deportivo Camioneros
Sol de Mayo
Svédország

Svédország Ettan

15:00
FT
Assyriska
Dalkurd
15:00
FT
IFK Luleå
Hammarby Talang
15:00
FT
IF Karlstad
Sandviken
Brazília

Brazília Paulista A1

20:00
FT
Corinthians
Palmeiras
00:30
FT
São Paulo
Mirassol
Brazília

Brazília Paulista A1

22:15
FT
RB Bragantino
Ponte Preta
Németország

Németország Regionalliga

12:30
CAN
Babelsberg
Lokomotive Leipzig
12:30
CAN
Chemie Leipzig
Union Fürstenwalde
12:30
CAN
Energie Cottbus
Optik Rathenow
12:30
CAN
Altglienicke
Chemnitzer FC
12:30
CAN
Tennis Borussia
Bischofswerdaer FV
12:30
CAN
Lichtenberg
Luckenwalde
12:30
CAN
ZFC Meuselwitz
Carl Zeiss Jena
12:30
CAN
Viktoria Berlin
BAK '07
12:30
CAN
Auerbach
Hertha BSC II
12:30
CAN
Germania Halberstadt
BFC Dynamo
Németország

Németország Regionalliga

13:00
FT
Mainz 05 II
Aalen
13:00
FT
Freiburg II
Eintracht Stadtallendorf
Németország

Németország Regionalliga

13:00
FT
Sportfreunde Lotte
Köln II
13:00
FT
Fortuna Düsseldorf II
Rot-Weiß Oberhausen
Brazília

Brazília Baiano 1

20:00
FT
Atlético Alagoinhas (3)
(2) Bahia de Feira
Brazília

Brazília Potiguar

19:00
FT
Potiguar Mossoró
ABC
19:00
FT
Palmeira
Força e Luz
20:00
FT
América RN
Globo
Brazília

Brazília Piauiense

13:00
FT
Fluminense PI
Tiradentes PI
13:00
FT
4 de Julho
Flamengo PI
13:00
FT
Altos
Picos
13:00
FT
Parnahyba
Ríver
Brazília

Brazília Paraibano

20:00
FT
São Paulo Crystal
Nacional de Patos
Brazília

Brazília Paulista A3

21:00
FT
Barretos
Olímpia
21:00
FT
Linense
Comercial
21:00
FT
Noroeste
Desportivo Brasil
21:00
FT
Marília
Nacional SP
Európa

Európa UEFA Women's Champions League

20:00
FT
Chelsea
Barcelona
Németország

Németország Frauen Bundesliga

13:00
FT
Turbine Potsdam
Eintracht Frankfurt
Olaszország

Olaszország Serie A Women

11:30
FT
Roma
Juventus
14:00
FT
Hellas Verona
Napoli
14:00
FT
Pink Sport Bari
San Marino
Spanyolország

Spanyolország Primera División Femenina

10:00
FT
Logroño
Granadilla Tenerife
11:00
FT
Levante
Santa Teresa
11:00
FT
Real Madrid
Eibar
Brazília

Brazília Maranhense

14:00
FT
Sampaio Corrêa (3)
(1) Moto Club MA
Brazília

Brazília Alagoano

20:00
FT
Aliança AL (1)
(2) CSE
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok NWSL

22:00
FT
Racing Louisville
Kansas City
00:00
FT
Gotham FC
Houston Dash
03:00
FT
OL Reign
North Carolina Courage
23:00
FT
Orlando Pride
Washington Spirit
00:00
FT
Portland Thorns
Chicago Red Stars
Brazília

Brazília Mineiro 1

20:00
FT
América Mineiro (0)
(0) Atlético Mineiro
Brazília

Brazília Gaúcho 1

20:00
FT
Internacional (1)
(1) Grêmio
Brazília

Brazília Catarinense 1

20:00
FT
Marcílio Dias (1)
(1) Chapecoense
Dánia

Dánia 1st Division

13:00
FT
Skive
Fremad Amager
Dánia

Dánia 1st Division

14:00
FT
Helsingør
Fredericia
Brazília

Brazília Pernambucano 1

20:00
FT
Sport Recife (1)
(1) Náutico
Brazília

Brazília Goiano 1

20:00
FT
Grêmio Anápolis (1)
(1) Vila Nova
Brazília

Brazília Cearense 1

22:00
FT
Atlético Cearense
Ferroviário
Brazília

Brazília Carioca Série A

01:05
FT
Fluminense (1)
(3) Flamengo
Brazília

Brazília Carioca Série A

15:05
FT
Botafogo (1)
(0) Vasco da Gama
Dél-Korea

Dél-Korea K League 2

10:30
FT
Anyang
Gyeongnam
Paraguay

Paraguay Division Profesional

22:45
FT
Sol de América
Sportivo Luqueño
01:00
FT
12 de Octubre
Guaireña
22:45
FT
River Plate
Cerro Porteño
01:00
FT
Club Guaraní
Libertad
Ecuador

Ecuador Liga Pro

22:30
FT
Universidad Católica
Delfin
01:00
FT
Emelec
Guayaquil City
20:00
FT
Manta
Macará
22:30
FT
LDU Quito
Aucas
01:00
FT
Nueve de Octubre
Barcelona
Mexikó

Mexikó Liga MX

00:00
FT
Puebla (0)
(1) Atlas
02:05
FT
Cruz Azul (1)
(2) Toluca
El Salvador

El Salvador Primera Division

02:00
FT
Santa Tecla (1)
(0) FAS
22:00
FT
Firpo (1)
(0) Alianza
Ciprus

Ciprus 1. Division

16:00
FT
Nea Salamis
Pafos
18:00
FT
Enosis
Ethnikos Achna
Nigéria

Nigéria NPFL

16:00
FT
Kano Pillars
Adamawa United
16:00
FT
Heartland
Katsina United
16:00
FT
Wikki Tourist
Nasarawa United
16:00
FT
Kwara United
Plateau United
16:00
FT
Enugu Rangers
Rivers United
16:00
FT
Dakkada
Akwa United
16:00
FT
Sunshine Stars
Jigawa Golden Stars
16:00
FT
Lobi Stars
Ifeanyi Uba
16:00
FT
Warri Wolves
MFM
Izland

Izland Úrvalsdeild

20:15
FT
Leiknir Reykjavík
Fylkir
20:15
FT
Víkingur Reykjavík
Breidablik
Észtország

Észtország Meistriliiga

13:00
FT
Nõmme Kalju
Paide
Litvánia

Litvánia A Lyga

13:00
FT
Sūduva
Banga
Algéria

Algéria Ligue 1

16:00
FT
Relizane
ES Sétif
16:00
FT
NC Magra
Aïn M'lila
17:00
FT
USM Alger
Saoura
17:00
FT
WA Tlemcen
ASO Chlef
17:00
FT
CS Constantine
Paradou AC
17:00
FT
NA Hussein Dey
US Biskra
17:00
FT
USM Bel Abbès
CA Bordj Bou Arreridj
Hongkong

Hongkong Premier League

08:00
FT
Southern District
Happy Valley
10:30
FT
Resources Capital
BC Rangers
Irán

Irán Persian Gulf Pro League

14:45
FT
Sepahan
Mes Rafsanjan
15:55
FT
Saipa
Paykan
15:55
FT
Naft Masjed Soleyman
Machine Sazi
Ausztrália

Ausztrália A-League

07:05
FT
Melbourne City
Wellington Phoenix
09:10
FT
Adelaide United
Brisbane Roar
11:15
FT
Perth Glory
Western Sydney Wanderers
Dél-Korea

Dél-Korea K League 1

06:00
FT
Jeju United
Daegu
08:30
FT
Ulsan
Suwon Bluewings
Kína

Kína CSL

11:00
FT
Shanghai Port
Dalian Pro
13:00
POS
Beijing Guoan
Hebei
Guatemala

Guatemala Liga Nacional

01:00
FT
Comunicaciones (2)
(2) Iztapa
22:00
FT
Guastatoya (0)
(1) Santa Lucía
Bulgária

Bulgária First League

18:15
FT
Beroe
CSKA 1948 Sofia
Ausztria

Ausztria 2. Liga

13:30
FT
Austria Klagenfurt
Horn
13:30
FT
Amstetten
Rapid Wien II
13:30
FT
Vorwärts Steyr
Wacker Innsbruck
13:30
FT
Juniors OÖ
Lafnitz
13:30
FT
Blau-Weiß Linz
Austria Wien II
13:30
FT
Austria Lustenau
Liefering
13:30
FT
Floridsdorfer AC
Grazer AK
13:30
FT
Kapfenberger SV
Dornbirn
Kína

Kína China League One

12:35
FT
Nantong Zhiyun
Chengdu Rongcheng
08:30
FT
Heilongjiang Ice City
Liaoning Shenyang
12:35
FT
Wuhan Three Towns
Suzhou Dongwu
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok USL Championship

21:30
FT
Birmingham Legion
Memphis 901
00:00
FT
Hartford Athletic
Pittsburgh Riverhounds
01:00
FT
Tampa Bay Rowdies
Phoenix Rising
02:30
FT
New Mexico United
Austin Bold
20:00
FT
Tacoma Defiance
Orange County SC
23:00
FT
OKC Energy
Atlanta United II
Cseh Köztársaság

Cseh Köztársaság FNL

13:00
FT
Vlašim
Chrudim
16:00
FT
Varnsdorf
Hradec Králové
Argentína

Argentína Primera Nacional

01:00
FT
Mitre Santiago d. Estero
Agropecuario
19:00
FT
Almirante Brown
Gimnasia Mendoza
16:00
FT
Villa Dálmine
Almagro
19:00
FT
San Telmo
Deportivo Santamarina
19:00
FT
Brown de Adrogué
Deportivo Morón
19:00
FT
Guillermo Brown
Ferro Carril Oeste
20:00
FT
San Martín San Juan
Club Atlético Güemes
Ukrajna

Ukrajna Persha Liga

13:00
FT
Krystal
Prykarpattia
13:00
FT
Volyn
Hirnyk-Sport
14:00
FT
Alians Lypova Dolyna
Obolon' Kyiv
14:00
FT
Nyva Ternopil
VPK-Ahro Shevchenkivka
15:00
FT
Polessya
Avanhard
16:00
FT
Metalist 1925 Kharkiv
Veres Rivne
Finnország

Finnország Ykkönen

15:00
FT
RoPS
PK-35
16:30
FT
Gnistan
MuSa
16:30
FT
EIF
JIPPO
Japán

Japán J2 League

06:00
FT
Montedio Yamagata
Ehime
06:00
FT
Omiya Ardija
Fagiano Okayama
06:00
FT
Kyoto Sanga
Mito Hollyhock
07:00
FT
Tokyo Verdy
Giravanz Kitakyushu
07:00
FT
Machida Zelvia
Albirex Niigata
Fehéroroszország

Fehéroroszország Premier League

14:30
FT
Slutsk
Minsk
18:30
FT
Dinamo Brest
Gomel
Szingapúr

Szingapúr Premier League

10:30
FT
Geylang International
Hougang United
10:30
FT
Lion City Sailors
Tanjong Pagar
Moldova

Moldova Divizia Națională

14:00
FT
Floreşti
Sfîntul Gheorghe
16:00
FT
Petrocub
Speranţa Nisporeni
Peru

Peru Primera División

21:30
FT
Ayacucho
Universitario
00:00
FT
Cienciano
Universidad San Martín
17:00
FT
Carlos Mannucci
Melgar
21:30
FT
Sporting Cristal
Sport Huancayo
Venezuela

Venezuela Primera División

00:15
FT
Deportivo Táchira
Estudiantes de Mérida
22:00
FT
Deportivo La Guaira
Gran Valencia
21:00
FT
Aragua
Academia Puerto Cabello
00:00
FT
Metropolitanos
Mineros de Guayana
Bolívia

Bolívia Primera División

22:15
POS
Royal Pari
Jorge Wilstermann
00:30
POS
Aurora
San José
20:00
POS
Always Ready
Atlético Palmaflor
22:15
POS
Guabirá
Oriente Petrolero
00:30
POS
Bolívar
Santa Cruz
Portugália

Portugália Segunda Liga

11:15
FT
Sporting Covilhã
Estoril
14:00
FT
Penafiel
Vizela
15:00
FT
Porto II
Feirense
15:00
FT
Casa Pia
Varzim
16:30
FT
Académica
Benfica II