Anglia

Anglia Premier League

18:00
FT
Everton
Wolverhampton Wanderers
18:00
FT
Newcastle United
Sheffield United
18:00
FT
Tottenham Hotspur
Aston Villa
19:00
FT
Crystal Palace
Arsenal
20:15
FT
Burnley
Liverpool
20:15
FT
West Bromwich Albion
West Ham United
Olaszország

Olaszország Coppa Italia

20:00
FT
Atalanta
Juventus
Franciaország

Franciaország Coupe de France

20:15
FT
Monaco
PSG
Hollandia

Hollandia Eredivisie

17:45
FT
Utrecht
Groningen
20:00
FT
Feyenoord
Sparta Rotterdam
Portugália

Portugália Primeira Liga

18:00
FT
Porto
Belenenses
20:00
FT
Moreirense
Famalicão
20:00
FT
Vitória Guimarães
Benfica
20:00
FT
Gil Vicente
Boavista
20:00
FT
Portimonense
Sporting Braga
20:00
FT
Santa Clara
Farense
20:00
FT
Nacional
Rio Ave
21:45
FT
Sporting CP
Marítimo
Belgium

Belgium First Division A

17:30
FT
KV Oostende
Mechelen
20:00
FT
Gent
Standard Liège
Görögország

Görögország Super League 1

15:15
FT
PAS Giannina
Apollon Smirnis
Törökország

Törökország 3. Lig

14:00
FT
Bursa Yıldırımspor (1)
(0) 68 Aksaray Belediyespor
14:00
FT
İskenderun (1)
(1) Fethiyespor
18:30
FT
Bucaspor 1928 (2)
(1) Yeşilyurt Belediyespor
18:30
FT
Esenler Erokspor (0)
(0) Isparta 32 Spor
Spanyolország

Spanyolország Segunda División

18:00
FT
Alcorcón
Sabadell
18:00
FT
UD Logroñés
Fuenlabrada
20:30
FT
Mirandés
Leganés
20:30
FT
Tenerife
Mallorca
Dánia

Dánia Superliga

17:00
FT
Nordsjælland
Randers
19:00
FT
København
Midtjylland
Dánia

Dánia Superliga

17:00
FT
AaB
Vejle
Norvégia

Norvégia Eliteserien

19:00
FT
Stabæk
Odd
Románia

Románia Liga I

16:30
FT
Hermannstadt
Argeș
16:30
FT
Dinamo Bucureşti
Chindia Târgovişte
16:30
FT
Viitorul
Astra
16:30
FT
Voluntari
UTA Arad
16:30
FT
Gaz Metan Mediaş
Politehnica Iași
Románia

Románia Liga I

19:30
FT
FCSB
Universitatea Craiova
Szlovénia

Szlovénia 1. SNL

14:00
FT
Mura
Domžale
16:15
FT
Koper
Maribor
18:30
FT
Gorica
Celje
19:30
FT
Olimpija
Tabor Sežana
Dél-Amerika

Dél-Amerika CONMEBOL Sudamericana

23:15
FT
Independiente
Bahia
23:15
FT
Jorge Wilstermann
Arsenal
23:15
FT
River Plate
Peñarol
23:15
FT
Atlético Goianiense
Libertad
01:30
FT
Talleres de Córdoba
RB Bragantino
23:15
FT
Emelec
Deportes Tolima
Dél-Amerika

Dél-Amerika CONMEBOL Libertadores

23:15
FT
Palmeiras
Defensa y Justicia
01:30
FT
Universitario
Independiente Valle
23:15
FT
The Strongest
Santos
01:30
FT
Fluminense
Junior
01:00
FT
River Plate
Independiente Santa Fe
01:30
FT
São Paulo
Racing Club
23:00
FT
Sporting Cristal
Rentistas
23:15
FT
Nacional
Universidad Católica
23:00
FT
Vélez Sarsfield
Unión La Calera
01:00
FT
Flamengo
LDU Quito
01:00
FT
Cerro Porteño
Atlético Mineiro
Svédország

Svédország Superettan

17:30
FT
Helsingborg
Norrby
Németország

Németország Regionalliga

17:00
FT
Lippstadt 08
Borussia M'gladbach II
Anglia

Anglia League One

18:00
FT
Lincoln City (1)
(2) Sunderland
Anglia

Anglia National League

18:00
FT
Solihull Moors
Barnet
Bulgária

Bulgária Cup

17:30
FT
Arda
CSKA Sofia
Izrael

Izrael State Cup

19:00
FT
Hapoel Tel Aviv
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Argentína

Argentína Copa Argentina

19:10
FT
Talleres Remedios
Temperley
Japán

Japán J-League Cup

11:00
FT
Consadole Sapporo
Kashima Antlers
11:00
FT
Avispa Fukuoka
Sagan Tosu
11:00
FT
Tokyo
Oita Trinita
11:00
FT
Tokushima Vortis
Vissel Kobe
11:00
FT
Urawa Reds
Yokohama
11:00
FT
Shonan Bellmare
Kashiwa Reysol
11:00
FT
Vegalta Sendai
Sanfrecce Hiroshima
11:00
FT
Yokohama F. Marinos
Shimizu S-Pulse
Brazília

Brazília Paraibano

00:00
FT
Treze
Perilima
20:00
FT
Nacional de Patos
Botafogo PB
Brazília

Brazília Potiguar

19:00
FT
ASSU
Globo
19:00
FT
Força e Luz
Potiguar Mossoró
19:00
FT
América RN
Palmeira
19:30
FT
Santa Cruz de Natal RN
ABC
Brazília

Brazília Paulista A2

01:30
FT
XV de Piracicaba (1)
(2) Oeste
Spanyolország

Spanyolország Primera División Femenina

17:00
FT
Atlético Madrid
Deportivo de La Coruña
19:15
FT
Barcelona
Athletic Club
Brazília

Brazília Alagoano

20:00
FT
CSE (1)
(1) Aliança AL
Brazília

Brazília Cearense 1

19:30
FT
Ferroviário
Ceará
Szlovákia

Szlovákia Cup

17:00
FT
Žilina
Slovan Bratislava
Olaszország

Olaszország Serie C

16:30
FT
Pro Vercelli
Juventus II
16:30
FT
Juve Stabia
Palermo
16:30
FT
FeralpiSalò
Virtus Verona
16:30
FT
Cesena
Matelica Calcio
16:45
FT
Bari
Foggia
17:00
FT
AlbinoLeffe
Grosseto
Ázsia

Ázsia AFC Cup

07:30
CAN
Persipura
Visakha/Lalenok United
08:00
CAN
Hantharwady United
Chanthabouly/Kasuka
Brazília

Brazília Catarinense 1

19:30
FT
Chapecoense (4)
(1) Marcílio Dias
Horvátország

Horvátország Cup

19:00
FT
Dinamo Zagreb
Istra 1961
Kína

Kína China League One

09:00
FT
Shaanxi Chang'an
Sichuan Jiuniu
11:00
FT
Xinjiang Tianshan
Meizhou Hakka
Litvánia

Litvánia A Lyga

16:00
FT
Riteriai
Hegelmann Litauen
17:00
FT
Nevėžis
Džiugas Telšiai
18:00
FT
Panevėžys
Dainava
Lettország

Lettország Virsliga

16:30
FT
Metta / LU
BFC Daugavpils
17:30
FT
Valmiera / BSS
Liepāja
Egyiptom

Egyiptom Premier League

18:00
FT
Al Mokawloon
Ismaily
20:00
FT
Aswan
Misr Lel Makasa
Dél-Korea

Dél-Korea K League 1

08:30
FT
Gwangju
Jeju United
11:00
FT
Jeonbuk Motors
Ulsan
11:00
FT
Suwon Bluewings
Daegu
Costa Rica

Costa Rica Primera División

04:00
FT
Limón (2)
(2) Sporting San José
Észtország

Észtország Meistriliiga

16:00
FT
Paide
Tulevik
17:00
FT
Vaprus
Nõmme Kalju
18:00
FT
FCI Levadia
Flora
Fehéroroszország

Fehéroroszország Premier League

16:30
FT
Isloch
Vitebsk
18:45
FT
BATE
Sputnik
Dél-Afrika

Dél-Afrika PSL

14:00
FT
Golden Arrows
TS Galaxy
16:00
FT
Cape Town City
Maritzburg United
Szaúd-Arábia

Szaúd-Arábia Pro League

17:10
FT
Al Shabab
Al-Ain
17:20
FT
Al Batin
Al Ittifaq
19:00
FT
Al Hilal
Al Ahli
Hongkong

Hongkong Premier League

08:00
FT
Pegasus
Kitchee
Tunézia

Tunézia Ligue 1

14:00
FT
ES Tunis
Métlaoui
14:00
FT
Stade Tunisien
Club Africain
14:00
FT
Ben Guerdane
Bizertin
14:00
FT
Etoile du Sahel
Olympique Béja
14:00
FT
Monastir
Soliman
14:00
FT
Kairouan
Tataouine
14:00
FT
Rejiche
CS Sfaxien
Izrael

Izrael Ligat ha'Al

17:50
FT
Beitar Jerusalem
Hapoel Hadera
Szerbia

Szerbia Super Liga

15:00
FT
Crvena Zvezda
Metalac GM
17:30
FT
Novi Pazar
Napredak
17:30
FT
Voždovac
Javor Ivanjica
17:30
FT
Proleter Novi Sad
Vojvodina
17:30
FT
Spartak Subotica
Rad Beograd
17:30
FT
Radnički Niš
Bačka Palanka
Argentína

Argentína Primera Nacional

22:00
FT
Nueva Chicago
Estudiantes Río Cuarto
Ausztrália

Ausztrália A-League

10:05
FT
Sydney
Melbourne Victory
12:20
FT
Perth Glory
Adelaide United
Japán

Japán J2 League

10:30
FT
Blaublitz Akita
Renofa Yamaguchi
Norvégia

Norvégia 1. Division

17:00
FT
Start
Jerv
17:00
FT
KFUM
HamKam
17:00
FT
Raufoss
Aalesund
17:00
FT
Bryne
Ranheim
17:00
FT
Stjørdals-Blink
Sogndal
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok USL Championship

00:00
FT
Loudoun United
New York RB II
00:30
FT
Atlanta United II
FC Tulsa
Portugália

Portugália Segunda Liga

18:00
FT
Académica
Vilafranquense
Örményország

Örményország Premier League

12:30
FT
Van
Alashkert
12:30
FT
Ararat-Armenia
Ararat
16:30
FT
Urartu
Noah
Moldova

Moldova Divizia Națională

14:00
FT
Floreşti
Sheriff
14:00
FT
Sfîntul Gheorghe
Petrocub
16:00
FT
Speranţa Nisporeni
Dacia-Buiucani
Bulgária

Bulgária First League

15:00
FT
Lokomotiv Plovdiv
CSKA 1948 Sofia
Chile

Chile Primera B

23:00
FT
Universidad Concepción
Unión San Felipe
01:30
FT
Deportes Santa Cruz
Coquimbo Unido
Lengyelország

Lengyelország I Liga

16:40
FT
Arka Gdynia
Sandecja Nowy Sącz
18:00
FT
Nieciecza
Chrobry Głogów
19:00
FT
Puszcza Niepołomice
Miedź Legnica