Spanyolország

Spanyolország Primera División

20:00
FT
Levante
Cádiz
Ausztria

Ausztria Bundesliga

18:00
FT
St. Pölten
Hartberg
18:00
FT
Ried
Austria Wien
18:00
FT
Admira
Rheindorf Altach
Svájc

Svájc Super League

19:30
FT
Lausanne Sport
Young Boys
19:30
FT
Luzern
Lugano
19:30
FT
Servette
St. Gallen
19:30
FT
Sion
Basel
19:30
FT
Zürich
Vaduz
Franciaország

Franciaország Ligue 2

19:45
FT
Toulouse
Grenoble Foot 38
Dél-Amerika

Dél-Amerika CONMEBOL Sudamericana

23:15
FT
12 de Octubre
San Lorenzo
01:30
FT
Guabirá
City Torque
23:15
FT
Ceará
Bolívar
01:30
FT
Corinthians
Sport Huancayo
23:15
FT
Newell's Old Boys
Palestino
01:30
FT
Lanús
La Equidad
01:30
FT
Aragua
Grêmio
Dél-Amerika

Dél-Amerika CONMEBOL Libertadores

01:00
FT
Olimpia
Internacional
01:00
FT
Boca Juniors
Barcelona
23:00
FT
Argentinos Juniors
Atlético Nacional
Németország

Németország Regionalliga

18:00
FT
Eintracht Stadtallendorf
Bayern Alzenau
18:00
FT
Elversberg
Balingen
Portugália

Portugália Segunda Liga

20:30
FT
Feirense
Penafiel
Anglia

Anglia League One

19:45
FT
Blackpool (3)
(0) Oxford United
Ukrajna

Ukrajna Persha Liga

14:00
FT
Prykarpattia
Metalist 1925 Kharkiv
15:00
FT
Mykolaiv
VPK-Ahro Shevchenkivka
15:00
FT
Veres Rivne
Alians Lypova Dolyna
15:00
FT
Kremin'
Ahrobiznes Volochysk
15:40
FT
Hirnyk-Sport
Avanhard
16:00
FT
Obolon' Kyiv
Volyn
16:00
FT
Nyva Ternopil
Polessya
17:00
FT
Chornomorets
Krystal
Argentína

Argentína Primera Nacional

21:10
FT
Quilmes
Mitre Santiago d. Estero
Svédország

Svédország Ettan

18:00
FT
IFK Malmö
Lund
Brazília

Brazília Paraibano

00:00
FT
São Paulo Crystal
Sousa
Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok NWSL

00:30
FT
Racing Louisville
Washington Spirit
Hollandia

Hollandia Eredivisie Women

18:30
FT
Heerenveen
PEC Zwolle
18:30
FT
Alkmaar
Excelsior
Franciaország

Franciaország Feminine Division 1

19:45
FT
Montpellier
Soyaux
19:45
FT
Le Havre
Paris FC
19:45
FT
Bordeaux
Olympique Lyonnais
19:45
FT
Dijon
Guingamp
19:45
FT
Fleury 91
Issy
19:45
FT
Stade de Reims
PSG
Brazília

Brazília Paulista A3

21:00
FT
Batatais
Noroeste
21:00
FT
Linense
Barretos
21:00
FT
Penapolense
Bandeirante SP
21:00
FT
Marília
Comercial
Brazília

Brazília Paulista A2

15:00
FT
Rio Claro (2)
(1) RB Brasil
19:30
FT
Atibaia (0)
(1) São Bernardo
23:00
FT
Água Santa (2)
(0) Portuguesa
Brazília

Brazília Paulista A1

02:00
FT
Palmeiras (0)
(2) São Paulo
Brazília

Brazília Paulista A1

23:15
FT
Novorizontino
Ponte Preta
Dánia

Dánia 1st Division

18:00
FT
Helsingør
Silkeborg
18:00
FT
Fredericia
Viborg
18:00
FT
HB Køge
Esbjerg
Skócia

Skócia Play-offs 2/3

19:35
FT
Greenock Morton (1)
(0) Airdrieonians
Ázsia

Ázsia AFC Cup

14:00
CAN
Al Ahed
Al Nasr
18:05
FT
Al Wahda
Al Ahed
14:00
FT
Al Salt
Muharraq
18:05
FT
Markez Balata
Al Ansar
14:00
FT
Tishreen
Kuwait SC
18:05
FT
Shabab Al Am'ari
Al Faisaly
Izland

Izland 1. Deild

19:00
FT
Afturelding
ÍBV
19:00
FT
Fram
Thór
20:15
FT
Thróttur Reykjavík
Selfoss
20:15
FT
Víkingur Ólafsvík
Kórdrengir
20:15
FT
Grindavík
Fjölnir
Peru

Peru Primera División

19:15
FT
Cusco
Deportivo Binacional
21:30
FT
Alianza Lima
Alianza Universidad
Bulgária

Bulgária First League

18:00
FT
Montana
Botev Vratsa
18:00
FT
Slavia Sofia
Etar
Mexikó

Mexikó Liga MX

03:00
FT
Santos Laguna (0)
(1) Puebla
Ecuador

Ecuador Liga Pro

01:00
FT
Nueve de Octubre
Manta
Ausztrália

Ausztrália A-League

10:05
FT
Newcastle Jets
Brisbane Roar
Egyiptom

Egyiptom Premier League

18:00
FT
Smouha
El Entag El Harby
20:00
FT
ENPPI
Wadi Degla
Dél-Korea

Dél-Korea K League 1

11:30
FT
Suwon
Incheon United
Albánia

Albánia Superliga

16:00
FT
Apolonia Fier
Tirana
16:00
FT
Laçi
Teuta Durrës
16:00
FT
Partizani Tirana
Vllaznia Shkodër
16:00
FT
Kastrioti Krujë
Bylis
16:00
FT
Skënderbeu Korçë
Kukësi
Ciprus

Ciprus 1. Division

16:00
FT
Karmiotissa
Doxa
18:00
FT
Ethnikos Achna
Ermis
Fehéroroszország

Fehéroroszország Premier League

16:15
FT
Shakhtyor
Dinamo Minsk
18:10
FT
Slavia
Gomel
Kína

Kína China League One

12:35
FT
Nantong Zhiyun
Nanjing City
08:30
FT
BIT
Wuhan Three Towns
12:35
FT
Heilongjiang Ice City
Suzhou Dongwu
Venezuela

Venezuela Primera División

01:30
FT
Portuguesa
Hermanos Colmenárez
22:00
FT
Trujillanos
Zulia
00:15
FT
Carabobo
Academia Puerto Cabello
21:00
FT
Atlético Venezuela
Caracas
23:15
FT
Mineros de Guayana
LALA
Írország

Írország First Division

19:45
FT
Shelbourne
UCD
19:45
FT
Cork City
Galway United
19:45
FT
Athlone Town
Cobh Ramblers
19:45
FT
Wexford
Bray Wanderers
19:45
FT
Cabinteely
Treaty United
Finnország

Finnország Ykkönen

16:30
FT
PK-35
EIF
Paraguay

Paraguay Division Profesional

00:00
FT
Guaireña
Club Guaraní
Írország

Írország Premier Division

17:45
FT
Waterford
Derry City
17:45
FT
St Patrick's Athletic
Bohemians
19:45
FT
Dundalk
Shamrock Rovers
19:45
FT
Finn Harps
Drogheda United
19:45
FT
Sligo Rovers
Longford Town
Izland

Izland Úrvalsdeild

19:00
FT
KA
Víkingur Reykjavík
19:00
FT
HK
ÍA
20:15
FT
Breidablik
Stjarnan
21:00
FT
Fylkir
Keflavík
21:15
FT
Valur
Leiknir Reykjavík
Costa Rica

Costa Rica Primera División

04:00
FT
Santos de Guápiles (1)
(2) Herediano
Lengyelország

Lengyelország I Liga

17:40
FT
Bełchatów
Radomiak Radom