Unión Mar del Plata
Unión Mar del Plata          
2
:
2
MS
Instituto
Instituto          
15-11-15 - 23:00 -
Estadio Club Atlético Unión (Mar del Plata, Provincia de Buenos Aires)
Unión Mar del Plata
Unión Mar del Plata          
2
MS
2
Instituto          
Instituto
MAÇIN HAKEMLERİ
HAKEM :F. Echenique
YARDIMCILAR :
4. HAKEM :
BİLGİ

15-11-2015 Unión Mar del Plata - Instituto canlı izle Unión Mar del Plata - Instituto maç yayını Prim B Nacional canlı izle Unión Mar del Plata - Instituto maç sonucu sayfasındasınız ve bu sayfadan Prim B Nacional de 15-11-2015 tarihinde oynanan Unión Mar del Plata - Instituto maçı canlı skor ve karşılaşmanın canlı istatistiklerine ulaşmaktasınız. Mar del Plata, Provincia de Buenos Aires şehri, Estadio Club Atlético Unión stadyumunda oynanan ve maç sonucunu sitemizden takip ettiğiniz bu karşılaşmanın orta hakemi F. Echenique dir.

76' P. Cucchi
(N. Ramírez)
69' N. Castro
(B. Visser)
65' M. Guerreiro
(G. Gotti)
55' M. García
(J. García)
51' L. Mazzina
(J. Alessandroni)
46' J. Bauman
(J. Endrizzi)
Arjantin - Prim B Nacional
Unión Mar del Plata Maç Sonucu
Unión Mar del Plata
Instituto Maç Sonucu
Instituto
  • %43
    Topla Oynama
    %57
  • 71
    Ataklar
    74
  • 38
    Tehlikeli Ataklar
    46
  • 6
    Kaleyi bulan şutlar
    5
  • 5
    İsabetsiz şutlar
    5
  • 4
    Kornerler
    9
  • 18
    Fauller
    11
  • 18
    Serbest Vuruşlar
    23
  • 5
    Offsaytlar
    6
  • 32
    Taç Atışları
    26
# TAKIMLAR O G B M AV PUAN
1 Atlético Tucumán 42 24 13 5 +38 85
2 Patronato 42 23 13 6 +36 82
3 Ferro Carril Oeste 42 18 13 11 +7 67
4 Deportivo Santamarina 42 18 12 12 +14 66
5 Instituto 42 15 17 10 +10 62
6 Villa Dálmine 42 15 15 12 +2 60
7 Atlético Paraná 42 16 10 16 +4 58
8 Douglas Haig 42 14 16 12 -1 58
9 Estudiantes de San Luis 42 13 17 12 +3 56
10 Gimnasia Jujuy 42 14 13 15 -8 55
11 Los Andes 42 12 18 12 -3 54
12 Juventud Unida Gualeguaychú 42 14 12 16 -4 54
13 Boca Unidos 42 14 12 16 -5 54
14 All Boys 42 13 14 15 +1 53
15 Central Córdoba Santiago 42 12 15 15 -7 51
16 Independiente Rivadavia 42 13 12 17 -8 51
17 Guaraní A. Franco 42 13 11 18 -5 50
18 Chacarita Juniors 42 13 11 18 -13 50
19 Guillermo Brown 42 11 15 16 -7 48
20 Gimnasia Mendoza 42 14 6 22 -16 48
21 Sportivo Belgrano 42 9 13 20 -14 40
22 Unión Mar del Plata 42 7 16 19 -24 37