Krasnodar II
Krasnodar II G M M G B
4
MS
2
SKA-Energiya B B M M G
SKA-Energiya
MAÇIN HAKEMLERİ
HAKEM :Y. Bobrovskiy
YARDIMCILAR : S. Yadrov
A. Chekalin
4. HAKEM :V. Shipkov
BİLGİ

13-09-2020 Krasnodar II - SKA-Energiya canlı izle Krasnodar II - SKA-Energiya maç yayını FNL canlı izle Krasnodar II - SKA-Energiya maç sonucu sayfasındasınız ve bu sayfadan FNL de 13-09-2020 tarihinde oynanan Krasnodar II - SKA-Energiya maçı canlı skor ve karşılaşmanın canlı istatistiklerine ulaşmaktasınız. Krasnodar şehri, Stadion Akademii FK Krasnodar stadyumunda oynanan ve maç sonucunu sitemizden takip ettiğiniz bu karşılaşmanın orta hakemi Y. Bobrovskiy dir.

Krasnodar II - SKA-Energiya MAÇ DETAYI

46'A. Kenesov Yerine : A. Maleev
46'K. Bazelyuk Yerine : V. Bragin
53'R. Manuylov Yerine : V. Ilik
56'O. Isaenko Yerine : I. Martynov
62'A. Maksimenko Yerine : D. Barkov
66'I. Vorotnikov Yerine : A. Grigoryan
67'E. Oancea Yerine : I. Kvekveskiri
70'R. Apekov Yerine : L. Sabua
77'N. Sergeev Yerine : M. Suleymanov
80'L. Bayramyan Yerine : E. Spertsyan
jetbahis adresi
jetbahis adresi

KADROLAR

Krasnodar II A. Kulikov
SKA-Energiya A. Poddubskiy
jetbahis adresi

YEDEKLER

jetbahis adresi

İSTATİSTİKLER

Rusya - FNL
Krasnodar II Maç Sonucu
Krasnodar II
SKA-Energiya Maç Sonucu
SKA-Energiya
  • %49
    Topla Oynama
    %51
  • 67
    Ataklar
    74
  • 37
    Tehlikeli Ataklar
    35
  • 3
    Kaleyi bulan şutlar
    4
  • 9
    İsabetsiz şutlar
    4
  • 4
    Kornerler
    9
  • 17
    Fauller
    19
  • 19
    Serbest Vuruşlar
    20
  • 1
    Offsaytlar
    0
  • 17
    Taç Atışları
    19
jetbahis giriş

Rusya - FNL

# TAKIMLAR O AV PUAN
1 Nizhny Novgorod 16 +14 37
2 Gazovik Orenburg 16 +16 36
3 Krylya Sovetov 16 +26 35
4 Torpedo Moskova 16 +20 31
5 Spartak Moskova II 16 +7 28
6 Alaniya II 16 +10 28
7 Neftekhimik 16 +9 28
8 Veles 16 +2 28
9 Baltika 16 +4 25
10 Yenisey 16 -5 23
11 Dinamo Bryansk 16 -12 22
12 Krasnodar II 16 0 22
13 Chayka 16 -4 22
14 Volgar-Gazprom 16 -3 18
15 SKA-Energiya 16 -4 18
16 Tekstilshchik 16 -8 18
17 Akron 16 -9 14
18 Chertanovo 16 -13 14
19 Fakel 16 -6 14
20 Irtysh 16 -15 12
21 Shinnik 16 -16 10
22 Tom Tomsk 16 -13 9