Neftekhimik
Neftekhimik M G G M G
1
MS
1
Krylya Sovetov G G G B G
Krylya Sovetov
MAÇIN HAKEMLERİ
HAKEM :V. Kazartsev
YARDIMCILAR : V. Nazarov
A. Gurbanov
4. HAKEM :V. Frantsuzov
BİLGİ

27-09-2020 Neftekhimik - Krylya Sovetov canlı izle Neftekhimik - Krylya Sovetov maç yayını FNL canlı izle Neftekhimik - Krylya Sovetov maç sonucu sayfasındasınız ve bu sayfadan FNL de 27-09-2020 tarihinde oynanan Neftekhimik - Krylya Sovetov maçı canlı skor ve karşılaşmanın canlı istatistiklerine ulaşmaktasınız. Nizhnekamsk şehri, Stadion Neftekhimik stadyumunda oynanan ve maç sonucunu sitemizden takip ettiğiniz bu karşılaşmanın orta hakemi V. Kazartsev dir.

Neftekhimik - Krylya Sovetov MAÇ DETAYI

32'A. Lelyukaev Yerine : M. Sitdikov
46'D. Yakuba Yerine : R. Gînsari
59'D. Kaykov Yerine : B. Davlatov
59'D. Kabutov Yerine : R. Ezhov
59'E. Golenkov Yerine : V. Sarveli
81'A. Kotik Yerine : M. Uridia
83'V. Mikushin Yerine : P. Shadrin
86'D. Tsypchenko Yerine : E. Golenkov
90+7'D. Kaykov(KK)
90+4'M. Yakovlev Yerine : V. Galiulin
jetbahis adresi
jetbahis adresi

KADROLAR

Neftekhimik Y. Utkulbaev
jetbahis adresi

YEDEKLER

jetbahis adresi

İSTATİSTİKLER

Rusya - FNL
Neftekhimik Maç Sonucu
Neftekhimik
Krylya Sovetov Maç Sonucu
Krylya Sovetov
  • %30
    Topla Oynama
    %70
  • 67
    Ataklar
    87
  • 23
    Tehlikeli Ataklar
    61
  • 1
    Kaleyi bulan şutlar
    8
  • 7
    İsabetsiz şutlar
    14
  • 1
    Kornerler
    6
  • 9
    Fauller
    11
  • 11
    Serbest Vuruşlar
    13
  • 4
    Offsaytlar
    0
  • 6
    Taç Atışları
    32
jetbahis giriş

Rusya - FNL

# TAKIMLAR O AV PUAN
1 Nizhny Novgorod 17 +14 38
2 Krylya Sovetov 17 +26 36
3 Gazovik Orenburg 17 +14 36
4 Torpedo Moskova 17 +22 34
5 Neftekhimik 17 +10 31
6 Veles 17 +2 29
7 Spartak Moskova II 17 +5 28
8 Alaniya II 17 +8 28
9 Baltika 17 +5 28
10 Yenisey 17 -3 26
11 Dinamo Bryansk 17 -12 23
12 Krasnodar II 17 0 23
13 Chayka 17 -4 23
14 Volgar-Gazprom 17 -1 21
15 SKA-Energiya 17 -2 21
16 Tekstilshchik 17 -5 21
17 Fakel 17 -6 15
18 Akron 17 -10 14
19 Chertanovo 17 -15 14
20 Irtysh 17 -16 12
21 Tom Tomsk 17 -13 10
22 Shinnik 17 -19 10