Gazovik Orenburg
Gazovik Orenburg B B G G G
2
MS
2
SKA-Energiya B B M M G
SKA-Energiya
MAÇIN HAKEMLERİ
HAKEM :R. Safyan
YARDIMCILAR : V. Nazarov
A. Perov
4. HAKEM :K. Silantjev
BİLGİ

09-10-2020 Gazovik Orenburg - SKA-Energiya canlı izle Gazovik Orenburg - SKA-Energiya maç yayını FNL canlı izle Gazovik Orenburg - SKA-Energiya maç sonucu sayfasındasınız ve bu sayfadan FNL de 09-10-2020 tarihinde oynanan Gazovik Orenburg - SKA-Energiya maçı canlı skor ve karşılaşmanın canlı istatistiklerine ulaşmaktasınız. Rostoshi şehri, Stadion Gazovik stadyumunda oynanan ve maç sonucunu sitemizden takip ettiğiniz bu karşılaşmanın orta hakemi R. Safyan dir.

Gazovik Orenburg - SKA-Energiya MAÇ DETAYI

62'K. Kaplenko Yerine : A. Mironov
68'Ž. Škoflek Yerine : A. Skvortsov
70'R. Gadzhimuradov Yerine : V. Gorulev
73'A. Ektov Yerine : D. Tkachuk
80'A. Kenesov Yerine : A. Batyutin
82'A. Mamin Yerine : A. Chukanov
90+6'M. Sivakov
90+5'E. Oancea Yerine : R. Gadzhimuradov
90+1'G. Trufanov Yerine : V. Nikiforov
jetbahis adresi
jetbahis adresi

KADROLAR

Gazovik Orenburg M. Liczka
SKA-Energiya A. Poddubskiy
jetbahis adresi

YEDEKLER

jetbahis adresi

İSTATİSTİKLER

Rusya - FNL
Gazovik Orenburg Maç Sonucu
Gazovik Orenburg
SKA-Energiya Maç Sonucu
SKA-Energiya
  • %56
    Topla Oynama
    %44
  • 68
    Ataklar
    55
  • 49
    Tehlikeli Ataklar
    31
  • 3
    Kaleyi bulan şutlar
    1
  • 3
    İsabetsiz şutlar
    2
  • 8
    Kornerler
    3
  • 14
    Fauller
    13
  • 13
    Serbest Vuruşlar
    14
  • 30
    Taç Atışları
    20
jetbahis giriş

Rusya - FNL

# TAKIMLAR O AV PUAN
1 Nizhny Novgorod 16 +14 37
2 Gazovik Orenburg 16 +16 36
3 Krylya Sovetov 16 +26 35
4 Torpedo Moskova 16 +20 31
5 Spartak Moskova II 16 +7 28
6 Alaniya II 16 +10 28
7 Neftekhimik 16 +9 28
8 Veles 16 +2 28
9 Baltika 16 +4 25
10 Yenisey 16 -5 23
11 Dinamo Bryansk 16 -12 22
12 Krasnodar II 16 0 22
13 Chayka 16 -4 22
14 Volgar-Gazprom 16 -3 18
15 SKA-Energiya 16 -4 18
16 Tekstilshchik 16 -8 18
17 Akron 16 -9 14
18 Chertanovo 16 -13 14
19 Fakel 16 -6 14
20 Irtysh 16 -15 12
21 Shinnik 16 -16 10
22 Tom Tomsk 16 -13 9