Krylya Sovetov
Krylya Sovetov G G G B G
2
MS
1
Spartak Moskova II G M M M M
Spartak Moskova II
MAÇIN HAKEMLERİ
HAKEM :A. Zhabchenko
YARDIMCILAR : K. Bolshakov
R. Shekemov
4. HAKEM :A. Borisov
BİLGİ

13-10-2020 Krylya Sovetov - Spartak Moskova II canlı izle Krylya Sovetov - Spartak Moskova II maç yayını FNL canlı izle Krylya Sovetov - Spartak Moskova II maç sonucu sayfasındasınız ve bu sayfadan FNL de 13-10-2020 tarihinde oynanan Krylya Sovetov - Spartak Moskova II maçı canlı skor ve karşılaşmanın canlı istatistiklerine ulaşmaktasınız. Samara şehri, Samara Arena stadyumunda oynanan ve maç sonucunu sitemizden takip ettiğiniz bu karşılaşmanın orta hakemi A. Zhabchenko dir.

Krylya Sovetov - Spartak Moskova II MAÇ DETAYI

37'A. Zinkovskiy(PG)
70'D. Kabutov Yerine : D. Tsypchenko
71'L. Mironov Yerine : I. Golosov
73'I. Muminov Yerine : D. Markitesov
76'D. Kombarov Yerine : D. Yakuba
77'T. Osmolovskiy Yerine : S. Nimely
84'M. Vityugov Yerine : A. Zinkovskiy
85'M. Laykin Yerine : D. Petrunin
87'Vitali Shitov Yerine : K. Badu
88'A. Soldatenkov Yerine : R. Ezhov
90+2'V. Tyurin Yerine : Y. Gorshkov
jetbahis adresi
jetbahis adresi

KADROLAR

Krylya Sovetov I. Osinkin
Spartak Moskova II R. Pylypchuk
jetbahis adresi

YEDEKLER

jetbahis adresi

İSTATİSTİKLER

Rusya - FNL
Krylya Sovetov Maç Sonucu
Krylya Sovetov
Spartak Moskova II Maç Sonucu
Spartak Moskova II
  • %64
    Topla Oynama
    %36
  • 93
    Ataklar
    66
  • 52
    Tehlikeli Ataklar
    13
  • 5
    Kaleyi bulan şutlar
    1
  • 7
    İsabetsiz şutlar
    3
  • 14
    Kornerler
    1
  • 10
    Fauller
    10
  • 11
    Serbest Vuruşlar
    11
  • 0
    Offsaytlar
    1
  • 36
    Taç Atışları
    13
jetbahis giriş

Rusya - FNL

# TAKIMLAR O AV PUAN
1 Nizhny Novgorod 17 +14 38
2 Krylya Sovetov 17 +26 36
3 Gazovik Orenburg 17 +14 36
4 Torpedo Moskova 17 +22 34
5 Neftekhimik 17 +10 31
6 Veles 17 +2 29
7 Spartak Moskova II 17 +5 28
8 Alaniya II 17 +8 28
9 Baltika 17 +5 28
10 Yenisey 17 -3 26
11 Dinamo Bryansk 17 -12 23
12 Krasnodar II 17 0 23
13 Chayka 17 -4 23
14 Volgar-Gazprom 17 -1 21
15 SKA-Energiya 17 -2 21
16 Tekstilshchik 17 -5 21
17 Fakel 17 -6 15
18 Akron 17 -10 14
19 Chertanovo 17 -15 14
20 Irtysh 17 -16 12
21 Tom Tomsk 17 -13 10
22 Shinnik 17 -19 10