Maç Sonuçları

Canlı SkorlarSpor Haberleri

Beşiktaş’ta Takım İçi Gruplaşmalar Olduğu İddia Ediliyor!

Beşiktaş’ta Takım İçi Gruplaşmalar Olduğu İddia Ediliyor!

Üst üste kötü sonuçlar alan Beşiktaş’ta ortaya korkunç iddialar atılıyor. Hem Şampiyonlar Ligi hem de Süper Lig’de üst üste puan kaybeden Beşiktaş’ta takım içi gruplaşmaların olduğu ve oyuncuların teknik direktör Sergen Yalçın’a karşı tavırlı olduğu iddia ediliyor. Beşiktaş’ta yaşanan bu olumsuz tablo başta yönetim olmak üzere siyah beyazlı taraftarları da adeta çileden çıkarmış durumda.

 

Elde edilen bilgilere göre Beşiktaşlı oyuncular kendilerini basının önünde sürekli eleştiren teknik direktör Sergen Yalçın’a karşı cephe aldı. Bunun sonucunda takım içinde çoklu gruplaşmaların olduğu ve oyuncuların Sergen Yalçın’a karşı oldukça tavırlı olduğu iddia edildi. Bilindiği üzere Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın müsabaka sonrası yaptığı açıklamalarda sürekli olarak oyuncularını eleştirmişti.

 

 

Oyuncular Verilen Direktiflere Uymuyor

 

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, Kasımpaşa müsabakası sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada tüm gerçekler gözler önüne serilmişti. Yalçın, “Oyuncularıma geri çekilmemeleri konusunda uyarmıştım. Ancak müsabaka boyunca hep geri çekildiler. Bu tabloyu nasıl lehimize çevireceğimizi bilmiyorum.” açıklamalarında bulunarak takım içi kopuklukları gözler önüne sermişti.

 

Sergen Yalçın elde edilen bu kötü skorlardan sonra tesislerde odasından hiç dışarı çıkmıyor. Öyle ki yemek zamanı yemeğini dahi tesisindeki odasında yiyor. Sergen Yalçın her ne kadarda atak bir futbol oynanmasını istese de bu isteği bir türlü oyuncuları tarafından karşılık bulmuyor.

beşiktaş sergen yalçın
0 0 votes
Yazıya oy ver
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Powered by Live Score & Live Score App
0
Bu yazı için yorum yapmak istermisin?x
()
x