Maç Sonuçları

Canlı SkorlarSpor Haberleri

Burak Elmas, “TFF Havuzundan Çıkarız”

Burak Elmas, “TFF Havuzundan Çıkarız”

Galatasaray’ın başkanı Burak Elmas yaptığı açıklamada Türkiye Futbol Federasyonu’na sert tepki gösterdi. Elmas, “Bulundukları makam oldukça şerefli bir makamdır. Ancak o makam kişilere şeref takmaz. Makam sahibi kişiler o makamın şerefini arttırır. Eğer bu işi yapamıyorsanız bulunduğunuz koltukta fazla oturmayacaksınız. Gerçekleşen bu kurulların devam etmesi durumunda tedbirlerimizi aldık ve yayın ihalesine markamızı katmamaya karar verdik. Gerekli görülmesi durumunda yayın havuzundan dahi çıkarız.” açıklamasında bulundu.

 

Burak Elmas, Galatasaray’ın TFF tarafından bataklığa çekilmesine de kesinlikle müsaade etmeyeceklerini de sözlerine ekledi. Dün gerçekleşen Divan Kurulu toplantısına atıfta bulunan sarı kırmızılıların başkanı Elmas, “Galatasaray bir açıklama yaptığı zaman bunu kulübün gücünden alır. Sporu zehirlemeye çalışan hiç kimse bizim önümüzde duramaz. Art niyetli güçler bizleri  adaletsiz bir oyunun içerisine çektiğini görüyoruz. Buna hiçbir zaman izin vermeyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

“TFF Koltuk Sevdası Derdine Düştü”

 

Zehir zemberek açıklamalarını sürdüren Burak Elmas, TFF’nin koltuk sevdası derdine düştüğünü de vurguladı. Elmas, “Sürekli sporun değer kaybetmesi için ellerinden geleni yapan bir topluluk var. Biz geri dönüşü olmayan bir yola girmiş bulunmaktayız. Vermiş olduğumuz bu mücadele hem yurt içi hem de yurt dışındaki başarılarımızın sürdürülebilmesi içindir. TFF’nin koltuk sevdasına düştüğünü açıkça söyleyebiliriz. TFF yöneticilerinin bulundukları koltukların ağırlığını hatırlamaları gerek aksi takdirde o koltukları işgal etmemeliler.” açıklamalarında bulundu.

burak elmas galatasaray
0 0 votes
Yazıya oy ver
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Powered by Live Score & Live Score App
0
Bu yazı için yorum yapmak istermisin?x
()
x